Wczytuję dane...
Model: 14390
Realizacja zamówienia: towar mamy na magazynie, wysyłamy w ciągu 2-4 dni
Koszt wysyłki od: 17.50 PLN
Opis produktu

Kochasz zwierzęta, a szczególnie wszystkich naszych czworonożnych przyjaciół? Na pewno spodoba Ci się ta właśnie fototapeta. Fototapeta ścienna - Golden retriever puppy to małoformatowa propozycja na bazie zdjęcia Elisabeth Coelfen. Łatwo ją zamontować i cieszyć się słodkim widokiem  małego i rozczulającego serce psiaka. Ten szczeniak to idealna fototapeta dla dzieci. Zwłaszcza tych trochę starszych, które przykładowo wyrosły już nieco z Kubusia Puchatka. Ale możemy ją również umieścić w swojej sypialni, zwłaszcza jeśli bardzo kochamy czworonogi.

Fototapeta została podzielona na 8 brytów, aby łatwiej przykleić ją na ścianę. Do produkcji zastosowano papier matowy  135 g/m2 z niebieskim podkładem, dzięki temu nie odbija światła i dobrze kryje farbę. Fototapetę możesz kleić po wyjęciu z opakowania. Do każdego opakowania z fototapetą dołączona jest instrukcja klejenia. Każda fototapeta jest zwinięta w rulon, zabezpieczona pergaminowym papierem i zapakowana w kartonowe opakowanie. 
 

Szczegóły techniczne:
wydruk na satynowym, powlekanym papierze ~140g/m2
druk cyfrowy
wymiary całej fototapety: 175x115 cm
marka: Nice Wall


Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, barwy mogą wyglądać inaczej. Fototapety drukowane są na bazie ekologicznych tuszy, są przyjazne dla środowiska. Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą producent może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn ludwik). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

Dane techniczne

Fototapety

  • autor: 

    Elisabeth Coelfen

  • wymiary: 

    175x115

Opinie Klientów
Polecamy