Wczytuję dane...
Model: 19943
Realizacja zamówienia: towar mamy na magazynie, wysyłamy w ciągu 2-4 dni
Koszt wysyłki od: 17.50 PLN
Opis produktu

Bardzo ciekawa i przede wszystkim niezwykle realistyczna fototapeta na ścianę Tancerka spodoba się wszystkim zwolennikom nowoczesnego stylu. Znajdzie ona zastosowanie w wielu wnętrzach, zarówno w designerskim pokoju dziennym, jak również w pokoju nastolatka. Wysokiej jakości papier, na jakim została wydrukowana pozwala na zachowanie przez długi czas soczystych i żywych kolorów, ale także na bezpieczne i bardzo proste przyklejenie jej do ściany nawet przez amatora. Realistyczny efekt jest jej niewątpliwym plusem.

Fototapeta została podzielona na 4 bryty, aby łatwiej przykleić ją na ścianę. Fototapetę możesz kleić po wyjęciu z opakowania. Do każdego opakowania z fototapetą dołączona jest instrukcja klejenia. Każda fototapeta jest zwinięta w rulon, zabezpieczona pergaminowym papierem i zapakowana w kartonowe opakowanie. 

Fototapety na wymiar
Przedstawiona fototapeta może zostać wykonana na indywidualne wymiary, w innych barwach, w sepii lub jako wydruk czarno-biały. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Wykonujemy także fototapety na zamówienie z nadesłanych do nas zdjęć. Jeśli masz zdjęcie w dobrej jakości i chciałbyś zamienić je na wielką fototapetę, napisz do nas.


Szczegóły techniczne:
wydruk na satynowym, powlekanym papierze ~140g/m2
druk cyfrowy

Wymiary całej fototapety: 183x254 cm


marka: Nice Wall


Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, barwy mogą wyglądać inaczej. Fototapety drukowane są na bazie ekologicznych tuszy, są przyjazne dla środowiska. Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą producent może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn ludwik). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

Dane techniczne

Fototapety

  • autor: 

    Alexander Yakovlev

  • wymiary: 

    183x254

Opinie Klientów
Polecamy