Wczytuję dane...

lumina deco

Nasza oferta Lumina Deco to designerskie lampy, które nadają pojęciu światła nowego znaczenia. Nie chodzi już bowiem o to, aby rozświetlić ciemności, ale by stworzyć po zmroku atmosferę, która dopieści zmysły i poprawi samopoczucie.

Lumina Deco to oświetlenie do salonu, kuchni, jadalni, przedpokoju, a nawet modnych industrialnych loftów. Poszczególne kolekcje odznaczają się bardzo wyraźnym, indywidualistycznym charakterem i obejmują lampy wiszące, ścienne, stojące oraz stołowe. Wszystko po to, aby każdy pokój dało się zaaranżować w sposób stylowy oraz harmonijny, z dbałością o najmniejsze detale. I tak na przykład, do pokojów dziennych możemy wybierać spośród dużych, imponujących abażurów, które przyciągają uwagę i stają się dekoracją na miarę dzieła sztuki. Boczne lampy ścienne czy stołowe w takim scenariuszu pozwalają na stworzenie kameralnej atmosfery pół mroku, rozjaśniając jedynie wybrane zakątki przestrzeni.

Nasze lampy czerpią inspirację z popularnych trendów oświetleniowych – od metalowych reflektorów nawiązujących do przemysłowego wzornictwa po klasyczne kryształowe żyrandole, których nie powstydziłyby się najelegantsze rezydencje. Szkło, złoto i aluminium, wyraziste kolory i neutralne odcienie minimalizmu, przepych i piękna surowość – wszystko to można odnaleźć w naszej ofercie Lumina Deco.

Do każdego domu, temperamentu czy nawet kontekstu kulturowego można bez problemu dobrać lampę, która nie da się przeoczyć nawet za dnia. Wysoki poziom wykonania gwarantuje, że oświetlenie będzie nie tylko cieszyć latami, ale także doskonale zrealizuje swój cel - zapewniając dokładnie tyle światła, ile nam potrzeba, a resztę pozostawiają w pożądanym cieniu tajemnicy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów