Wczytuję dane...

Biuro w domu

średnia: 5.0  ocen: 5

Autor: Decoart24.pl
Biuro w domu - Domowe biuro


Niemal w każdym domu potrzebne jest dziś miejsce do pracy. Najczęściej związane z obecnością komputera, pozwala realizować osobiste pasje, jak również wykonywać obowiązki zawodowe z domowego zacisza.


Jedni z nas mają możliwość pracy z domu, inni konieczność, a jeszcze inni z radością poświęcają czas prywatnym projektom. W każdym z tych wariantów potrzebujemy jednak domowej pracowni, która może przyjmować bardzo różne formy. Tak naprawdę najważniejsza jest jednak jej praktyczność, która – jak widać na poniższych fotografiach - wcale nie musi oznaczać estetycznego kompromisu.Biurko w salonie                                    


W najbardziej minimalistycznej formie miejsce do pracy w domu może ograniczyć się do pojedynczego biurka. Tyle bowiem potrzeba, aby móc usiąść wygodnie i otworzyć laptop. A mebli w tej kategorii nie brakuje  - od małych, ale profesjonalnych stolików komputerowych po eleganckie, artystyczne wręcz konsole – skromny blat łatwo jest umieścić nawet w bardzo niewielkim salonie. Najnaturalniejsze miejsce to strefa pod oknem, która rzadko bywa dobrze wykorzystywana, a ponadto zapewnia przyjemną podaż naturalnego światła, z którym lepiej się pracuje za dnia.

Wybierając biurko w stylu korespondującym z pozostałym umeblowaniem salonu, jesteśmy wręcz w stanie stworzyć aranżację bardzo elegancką i zrównoważoną – na zasadzie dawnych pokojów dziennych wyposażonych tradycyjnie w sekretarzyki.


Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl
Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl
Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl
Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl

Nowości
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Jezioro Akkem - 120x90 cm

Obraz na płótnie pod tytułem Akkem jezioro. Głębokie, nasycone barwy, obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry, każdy przechodząc obok zwróci na niego uwagę. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno najlepszej jakości.
183,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Orchidea - White Hats - 50x100 cm

Fantastyczne barwy, obrazy charakteryzuje wysokie nasycenie barw i ostrość, nie sposób oderwać od nich wzrok. Kolory utrzymują się przez długie lata. Płótno wysokiej jakości, obrazy wykonane na płótnie bawełnianym 300g/m2 są mocne i trwałe, świetnie
219,00 PLN
Produkt dostępny!

Parawan pokojowy - 4 częściowy - Orchidea, Kamyki, bambusy

Parawan pokojowy orchidea z kamykami stał się prawdziwym hitem wnętrzarskim. Parawan w salonie, biurze, restauracji oraz sypialni może wydzielić ustronne i przytulne miejsce do pracy, odpoczynku lub  spożywania posiłków. Główną zaletą parawanów jest fakt,
594,99 PLN
Produkt dostępny!

Miski dekoracyjne - Komplet 3szt. - Metalowe - Złoto

Nowoczesna misa dekoracyjna CEDRIC marki Mondex, wykonana jest z metalu. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesną formę i zabawę kształtami.
119,00 PLN
175,00 PLN
Oszczędzasz 56.00 PLN
Produkt dostępny!

Komplet łazienkowy ceramiczny - Eda White - 3 elem.

Komplet akcesoriów łazienkowych wykonany z ceramiki. Trzyczęściowy zestaw składający się z dozownika na mydło, mydelniczki oraz kubka na przybory.Zastosowanie bieli oraz złota czyni ten komplet wyjątkowym.
49,00 PLN
65,00 PLN
Oszczędzasz 16.00 PLN


Ustronne miejsce


Naturalnie, nie każdy czuje się komfortowo pracując w samym sercu rodzinnego życia. Poza hałasami, przeszkadzać nam może nawet ruch, chaos, krzątanina. Dlatego miłośnikom skupienia, którzy nie mogą pozwolić sobie na oddzielną pracownię, poleca się wykorzystanie naturalnych cech architektonicznych przestrzeni do „ukrycia” domowego biurka. Przy ich braku można niewielkim kosztem zaaranżować sztuczne wnęki i ścianki - czy to za pomocą płyt, czy mebli.

Takie odseparowane fizycznie i optycznie biurko w naturalny sposób wymaga więcej respektu od domowników i sprzyja racjonalnemu wykorzystaniu wolnej przestrzeni. Jeśli nie chcemy zaś stwarzać dodatkowych ścianek i podziałów, można pomyśleć o modnym podeście…


Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl
Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl
Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl


Oddzielna pracownia


W domach rodzinnych i większych mieszkaniach idea aranżacji niezależnej pracowni często wygrywa z konkurencyjnym pomysłem na pokój gościnny. Bądź co bądź, nasza przestrzeń mieszkalna powinna służyć przede wszystkim domownikom!

Już bardzo małe przestrzenie – pod schodami, na zabudowanym balkonie czy w najmniejszym pokoju da się stylowo urządzić na cele użytkowe. Taka pracownia może być przy tym uniwersalnym pokojem, z którego skorzystać może każdy, kto potrzebuje od czasu do czasu trochę spokoju i samotności. Ba, wstawiając do niej rozkładaną kanapę można połączyć funkcję gabinetu i pokoju dla gości.


Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl

Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl


Gabinet osobisty


Najwięksi szczęśliwcy mogą zaadaptować cały pokój wyłącznie na własne potrzeby. Czasem jest to wręcz konieczność, jeśli dom jest siedzibą firmy i może być odwiedzany przez klientów lub partnerów. I choć ta opcja daje „właścicielowi” najwięcej swobody, warto i tak zawczasu przemyśleć ergonomię i stylistykę domowego gabinetu.

Po pierwsze więc, ma to być przestrzeń, w której z przyjemnością będziemy spędzać czas – przyjazne kolory, atrakcyjne dekoracje czy zieleń doniczkowa to więc cenne dodatki. Po drugie, dla całościowej atmosfery domu dobrze jest, gdy każda jego część realizuje tą samą koncepcję designerską – w tradycyjnych aranżacjach można więc myśleć o klasycznych, eleganckich gabinetach, podczas gdy nowoczesne domu proszą się o nieco lekkości i otwartości. Wreszcie, taki gabinet może równocześnie pełnić funkcję pokoju do czytania czy biblioteczki – z tą myślą warto odpowiednio zaaranżować zabudowę.


Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl
Biuro w domu - Domowe biuro blog decoart24.pl

Akcesoria biurowe - Pudełka, Organizery
Produkt dostępny!

Pojemnik na dokumenty - 24x35x6cm

Elegancki pojemnik na kartki wykonany z zewnątrz z ekoskóry o fakturze 'croco' łączonej z tatami (naturalny wyplot z trawy morskiej), wewnątrz zaś wyścielony jest welurem, co ułatwia wyjmowanie kartek.
79,00 PLN
Produkt dostępny!

Pojemnik na dokumenty - Ekoskóra - 24x35x6cm

Elegancki pojemnik wykonany z zewnątrz z ekoskóry o fakturze 'croco', wewnątrz zaś wyścielony jest welurem, co ułatwia wyjmowanie kartek. Ma wymiary 24x35x6cm. Utrzymany jest w pięknej kolorystyce głębokiej, gorzkiej czekolady. 24x35x6cm
66,90 PLN
Produkt dostępny!

Teczka na dokumenty - 25x32cm - Ekoskóra

Teczka wykonana jest z ekoskóry, która została połączona z naturalnym wyplotem z trawy morskiej, czyli tatami. To połączenie nadaje jej oryginalnego charakteru, a głęboka barwa gorzkiej czekolady sprawia, że teczka jest niezwykle elegancka. 25x32cm
29,00 PLN
Produkt dostępny!

Pojemnik na kartki - Organizer - 12x19x4cm

Pojemnik wykonany z zewnątrz z ekoskóry o fakturze 'croco', wewnątrz zaś wyścielony jest welurem, co ułatwia wyjmowanie kartek. Ma wymiary 12x19x4 cm. Utrzymany jest w pięknej kolorystyce głębokiej, gorzkiej czekolady.
34,90 PLN
Produkt dostępny!

Teczka na dokumenty - Ekoskóra - 25x32cm

Teczka została wykonana z ekoskóry o fakturze 'croco', co z pewnością nadaje jej elegancji. Utrzymana jest w kolorystyce gorzkiej czekolady. Świetnie sprawdzi się dla osoby w każdym zawodzie, w którym niezbędne jest noszenie ze sobą dokumentów.
25,00 PLN