Dekoracje do domu - Salony

person Posted By: Dekoracje do domu Decoart24.pl list In: Salon - Jadalnia On: favorite Hit: 28
Dekoracje do domu - Salony

Zastanówmy się jaki efekt chcemy osiągnąć zabierając się do urządzania naszych czterech ścian? Pofolgujmy naszej wyobraźni. Dajmy pole do popisu kreatywności, nie bójmy się innowacji, nie bójmy się krytyki i nie upajajmy się pochwałami. Twórzmy nasz dom s

dekoracje do domu dedcoart24.pl
Autor: Decoart24.pl
Aranżacja pokoju dziennego


Nasze piękne kuchnie, salony, łazienki, sypialnie.

 

Jaka jest prawidłowa kolejność słów zawartych w tytule? Może powinna być taka: łazienki, sypialnie, kuchnie, salony? Czy może jeszcze inna?
Właściwie, które z domowych pomieszczeń  jest dla nas najważniejsze? Czy konfiguracja tytułowych słów daje nam odpowiedź na to pytanie?
A może opowiada o nas samych? Może mówi jacy jesteśmy? Bo to jacy jesteśmy, prawdopodobnie, wpływa na to jak te przestrzenie urządzimy i jak bardzo one będą funkcjonalne.

Rozważania na ten temat  i odpowiedzi na te i podobne pytania zostawmy specjalistom od naszego dobrego samopoczucia.

 
Urządzanie naszych czterech kątów.

My zastanówmy się jaki efekt chcemy osiągnąć zabierając się do urządzania naszych czterech ścian?

Czy robimy to dla siebie czy może dla tych, którzy nas odwiedzą i ocenią? Czy to co chcemy osiągnąć ma służyć nam, ma być cząstką nas i odpowiadać naszym wyobrażeniom o przydatności w codziennym użytkowaniu?  Czy może ma spełniać normy i standardy wymyślone, przez kogoś innego a przez nas, bezrefleksyjnie zaakceptowane?

Mamy już swój luksusowy dom, apartament, penthouse, małe  mieszkanie i mamy także swobodę w wyborze tego kto będzie go urządzał.
To my zdecydujemy czy będzie to architekt, specjalista od architektury wnętrz? Czy tylko wyspecjalizowana w ich aranżacji firma?


Szukanie nowych rozwiązań - Eksperymentowanie

Jeżeli jesteśmy zafascynowani stylami stosowanymi w wystroju wnętrz, tymi dominującymi jak i tymi marginalnymi, samymi trendami, lub jedynie nowinkami - poszukajmy odpowiedniej firmy dekoratorskiej. Przedstawmy im nasze wizje, założenia, plany i miejmy nadzieję, że oni to dla nas zrealizują.  Będziemy zadowoleni z siebie jeżeli zrobią to tak jak pragnęliśmy, będziemy dumni chwaląc się przyjaciołom i znajomym efektem naszej pracy. Naszej, ale wepchniętej w konwencje zewnętrznej usługi. 

Chęć utrzymania się w ramach jakiejś formy, stylu, lub choćby trendu wymaga od nas przestrzegania odpowiednich  reguł. Niewiele zostaje  miejsca na kreatywność bo kreatywność to spacery po bocznych ścieżkach, łamanie tychże zasad i reguł, szukanie nowych rozwiązań - eksperymentowanie.


Płyńmy więc pod prąd rzeki skostniałych kanonów.

Pofolgujmy naszej wyobraźni. Dajmy pole do popisu kreatywności, nie bójmy się innowacji, nie bójmy się krytyki i nie upajajmy się pochwałami. Twórzmy nasz dom sami, jeżeli mamy taką możliwość.

Mury ktoś już postawił, ktoś inny wykonał inne specjalistyczne prace, parkiety połyskują wypolerowanym drewnem i my zdecydowaliśmy o kolorze ścian, o tapetach, czy fototapetach. Teraz dobierając następne elementy wyposażenia: wanny, lampy, łóżka, kanapy i te drobniejsze jak obrusy, serwety a nawet koce i pościel,  możemy to robić zgodnie z własnym gustem, z własnym smakiem nie musimy kurczowo trzymać się żadnego stylu bo najlepszym doradcą jest nasze serce. To  my będziemy w tym domu mieszkać, to my mamy się w nim dobrze czuć, to nasz zapach i nasze ciepło ma w nim dominować.


Aranżacje Pokoju Dziennego, Salonu, Jadalni - Galeria

Dzisiaj w naszej galerii fotografii pokażemy Państwu po kilka zdjęć z kuchni, salonu, łazienki i sypialni. Zastanówmy się nad tym jakie elementy dekoracyjne przykuły naszą uwagę? Co chcemy mieć u siebie, co chcemy udoskonalić, a co zmienić?

Jeśli chcecie? Stwórzcie własne, niepowtarzalne projekty i bądźcie bardzo wytrwali w ich realizowaniu, tego Wam życzy obsługa sklepu DecoArt24.pl

Dodatki do salonuDuży przestronny salon z kuchnią

Salon z dużym kominkiem

 Duży, biały salon z białą kuchnią

Salon z dużymi oknami.

Salon

Mały salon


Duży, elegancki salon z dużymi oknami i masą dekoracji

Duzy, elegancki salon z kominkiem

przytulny salon


Nowoczesny salon z kominkiem gazowym

salon z dużym obrazem na ścianie

Salon z wysokim sufitem

Przytulny salon w barwach beżowo-czarnych

Salon z dużym kominkiem na drewno


Dodatki do salonuSalon z pięknym widokiem na jezioro

Salon z aneksem kuchennym

Minimalistyczny salon z czerwoną ścianą

Luksusowy salon z kominkiem na drewno i barem

Minimalistyczny salon

Salon w jasnych kolorach

Salon z kominkiem na gaz

Jadalnia

Salon

Salon z brązową ścianą

Salon  w białych barwach

Salon z kominkiem na gaz

Salon z białą kanapą i białym dywanem

Minimalistyczny salon z czerwoną ścianą

Elegancki, mały salon

Nowoczesny salon w szarych kolorachDodatki do salonu

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień