Wczytuję dane...
Model: 9860
Realizacja zamówienia:
Koszt wysyłki od: 17.50 PLN
Opis produktu

Jesteś fanem Odysei Kosmicznej lub filmu Apollo 13? Fascynują Cię gwiazdy i pomimo tego, że masz domowe planetarium czujesz, że to jeszcze nie wszystko? Kup taką oto dekorację ścienną. Fototapeta – Ziemia i Słońce sprawi, że poczujesz się jak na międzynarodowej stacji kosmicznej. Sprawdzi się wprost idealnie jako fototapeta do sypialni, ale można ją też umieścić w salonie czy kuchni jeśli chcesz zaskoczyć gości. To też doskonała fototapeta dla dzieci, których nęci wymarzona przyszłość w astronautyce.


Fototapeta została wykonana w jednym kawałku, aby łatwiej przykleić ją na ścianę. Fototapetę możesz kleić po wyjęciu z opakowania. 

Szczegóły techniczne:

wydruk na satynowym, powlekanym papierze ~140g/m2
druk cyfrowy
wymiary całej fototapety: 175x115 cm
marka: Nice Wall


Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, barwy mogą wyglądać inaczej. Fototapety drukowane są na bazie ekologicznych tuszy, są przyjazne dla środowiska. Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą producent może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn ludwik). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

Opinie Klientów
Polecamy