Wczytuję dane...
Model: 21578
Realizacja zamówienia: towar mamy na magazynie, wysyłamy w ciągu 2-4 dni
Koszt wysyłki od: 17.50 PLN
Opis produktu

Fototapeta ścienna - Times Square BW (New York) - 366x254 cm.

            ,,Nie ma takiego drugiego miejsca jak Nowy York. To jest w tej chwili najbardziej ekscytujące miasto na świecie, tak właśnie jest". Tak pisał Robert de Niro. My się pod jego słowami podpisujemy.

            Nowy York ten bogaty, gigantyczny, wręcz epicki, przepełniony romantyzmem, najludniejszy, przyciąga rzesze turystów z całego Świata!

            Nowy York  jest miastem kontrastów - nie brakuje tu pięknych parków, zabytkowych kościołów, ale i nowoczesnych budowli. To centrum światowego piękna, mody, awangardy, przepychu. Nigdzie na świecie nie znajdziesz takiej gammy piękna i elegancji. Właśnie swoim urokiem Nowy York w ciągu stuleci inspiruje artystów.

            Dzięki wspaniałej architekturze i wyjątkowemu klimatowi można się tam poczuć jak we śnie.  Pod względem swojego uroku Nowy York nie ustępuje żadnemu innemu miastu.

            Ponadczasowa fototapeta ukazująca  ,,Skrzyżowanie Świata” -Times Square oczaruje wdziękiem każdego nastolatka, ale i dorosłego. Widok pięknie ozdobi wnętrze salonu, pokoju nastolatków, kancelarii prawnej, biura rachunkowego, wykwintnej kawiarni czy też stylowej herbaciarni.

          Możesz zwiedzić Nowy York ze swojego fotela lub tapczanu.  Ta Stolica światowej mody i piękna to wyjątkowo wdzięczny cel wycieczkowy, który zainteresuje miłośników leniuchowania a także marzycieli.

 
Opis techniczny fototapety:

            Oferowany przez nas produkt oryginalny i posiadający licencję. Drukowany przez polskiego producenta, ekologicznymi tuszami. Do produkcji zastosowano papier matowy z niebieskim podkładem min. 135 g/m2, dzięki temu dobrze kryje farbę pozostawioną na ścianie. Fototapeta ze względu na duże wymiary została podzielona na 8 brytów, aby można ją było łatwiej przylepić na ścianę. Bryty kleimy na styk, bez zakładki.
Każdy egzemplarz posiada instrukcję klejenia. Fototapety drukowane  na wymiar.  Przedstawiona fototapeta może zostać wykonana na indywidualny wymiar klienta, w innej kolorystyce, w sepii lub jako wydruk czarno-biały. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Mamy możliwość wydruku obrazu z nadesłanych do nas zdjęć. Jeżeli posiadasz dobrej jakości zdjęcie i chciałbyś zamienić je w fototapetę, napisz do nas. Starannie dobrana fototapeta będzie ciekawą ozdobą dla Twojego wnętrza lub awangardowym  pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Szybki i łatwy montaż. Fototapetę bez dalszej obróbki możesz kleić już po wyjęciu z opakowania. Łatwo się klei i szybko wiąże do ściany. Nie potrzebujesz pomocy specjalisty, zrób to sam/a! Do klejenia należy stosować klej do fototapet papierowych. Znakomicie maskuje przebarwienia na ścianie Fototapeta posiada niebieski podkład dzięki temu dobrze maskuje pozostałości po różnych kolorach farb, zabrudzeniach i plamach. 

Niezwykle jaskrawe i trwałe kolory. Przy zastosowaniu nowoczesnych technologii cyfrowego druku możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt z najwyższej jakości.

Obraz plastycznie żywy i ostry.  Stosujemy technologię, która sprawia, że obraz na fototapecie jest nieporównywalnie lepszy od innych fototapet dostępnych o tych samych wymiarach. Kupując ten produkt możesz być pewien, że otrzymasz obraz najlepszy, o dynamicznych barwach, absolutnie doskonały.

Bezpieczna dostawa.  Każda fototapeta jest zwinięta w rulon, zabezpieczona pergaminowym papierem i zapakowana w twardą tubę tekturową. Tuleja zamknięta jest z obu stron plastikowymi zatyczkami.

Instrukcja klejenia fototapety papierowej. Do każdego opakowania z fototapetą dołączona jest instrukcja jej klejenia. Do klejenia należy stosować wyłącznie klej do fototapet papierowych - zalecamy Pronicel W Extra. Instrukcję klejenia fototapet papierowych możesz także pobrać klikając poniższy link.

Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitorów. Fototapety drukowane są na bazie ekologicznych tuszy, są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą producent może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn do mycia naczyń). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

Dane techniczne

Fototapety

  • autor: 

    Emin Kuliyev - Shutterstock

  • wymiary: 

    366x254

Opinie Klientów
Polecamy