Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Świecznik - Klasyk - Drewniany - 12,5x30cm

Świecznik - Klasyk - Drewniany - 12,5x30cm Piękny świecznik o klasycznym kształcie wykonany w całości z drewna o półmatowym połysku. Będzie doskonałą ozdobą każdego salonu, gdzie nada wnętrzu klasycznego piękna z nutą nowoczesności.
74,50 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - English brown - Drewniany - 26x7x11cm

Świecznik - English brown - Drewniany - 26x7x11cm Stylowy i elegancki drewniany świecznik w kolorze english brown. Zdobiony metalowymi wstawkami wykonanymi ze stali nierdzewnej. To idealna ozdoba każdego wnętrza, która z pewnością nada otoczeniu nowego charakteru.
59,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Drewno Mango - 8x15cm

Świecznik - Drewno Mango - 8x15cm Piękny, drewniany świecznik o opływowym kształcie, wykonany z egzotycznego drewna mango z widocznym rysunkiem słojów. Zdobiony jest metalowymi pierścieniami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Przeznaczony na wymienne świeczki tea-light.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Klasyk - Drewniany - 12,5x25cm

Świecznik - Klasyk - Drewniany - 12,5x25cm Klasyczny świecznik, wykonany z drewna o półmatowym połysku w ciepłym kolorze. Będzie doskonałą dekoracją każdego salonu, gdzie nada wnętrzu klasycznego piękna z nutą nowoczesności.
69,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Klasyk - 12,5x38cm

Świecznik - Klasyk - 12,5x38cm Wysoki, piękny świecznik o klasycznym kształcie, wykonany z drewna o półmatowym połysku. Będzie doskonałą ozdobą każdego salonu, gdzie nada wnętrzu klasycznego piękna z nutą nowoczesności.
79,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Drewniany - 40x7x11cm - English brown

Świecznik - Drewniany - 40x7x11cm - English brown Stylowy i elegancki drewniany świecznik w kolorze english brown. Zdobiony metalowymi wstawkami wykonanymi ze stali nierdzewnej. To idealna ozdoba każdego wnętrza, która z pewnością nada otoczeniu nowego charakteru.
74,90 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Drewniany - English brown - 14x7x11cm

Świecznik - Drewniany - English brown - 14x7x11cm Stylowy i elegancki drewniany świecznik w kolorze english brown. Zdobiony metalowymi wstawkami wykonanymi ze stali nierdzewnej. To idealna ozdoba każdego wnętrza. Świecznik jest dostępny razem z dwiema świeczkami T-light.
44,90 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Kwadrat Mango - Drewniany - 14x14x8cm

Świecznik - Kwadrat Mango - Drewniany - 14x14x8cm Drewniany świecznik o kwadratowej podstawie, wykonany z egzotycznego drewna mango. Jest zrobiony ręcznie, pionowymi rzeźbieniami z przetarciami koloru. W górnej części świecznika umieszczone są metalowe podstawki, przeznaczone na cztery wymienne świeczki
59,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Słoje - Drewniany - 8x10cm

Świecznik - Słoje - Drewniany - 8x10cm Piękny, drewniany świecznik o opływowym kształcie, wykonany z egzotycznego drewna mango. Ręcznie zdobiony od połowy wklęsłymi, okrągłymi żłobieniami, co upiększa i nadaje oryginalności świecznikowi. To praktyczna dekoracja każdego wnętrza.
29,50 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Drewniany - 8x20cm

Świecznik - Drewniany - 8x20cm Drewaniany świecznik o widocznym rysunku słojów. Jest zdobiony metalowymi pierścieniami ze stali nierdzewnej. W górnej części świecznika umieszczona jest metalowa podstawka, przeznaczona na wymienne świeczki tea-light.
38,90 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Okrągłe pierścienie - 10x15cm

Świecznik - Okrągłe pierścienie - 10x15cm Drewniany śwecznik wykonany z drewna mango o widocznych słojach. Jest zdobiony okrągłymi pierścieniami ze stali nierdzewnej. W górnej części świecznika umieszczona jest uniwersalna podstawka, przeznaczona do różnych rodzajów i kształtów świec.
59,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Pierścienie - Drewniany - 8x15cm

Świecznik - Pierścienie - Drewniany - 8x15cm Drewaniany świecznik wykonany z egzotycznego drewna mango o widocznym rysunku słojów. Jest zdobiony metalowymi pierścieniami ze stali nierdzewnej. W górnej części świecznika umieszczona jest metalowa podstawka, przeznaczona na wymienne świeczki tea-light.
36,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Zdobiony Ręcznie - Drewniany - 8x8x15cm

Świecznik - Zdobiony Ręcznie - Drewniany - 8x8x15cm Drewniany świecznik, wykonany z egzotycznego drewna mango. Jest zrobiony ręcznie, pionowymi rzeźbieniami z przetarciami koloru. W górnej części świecznika umieszczona jest metalowa podstawka, przeznaczona na wymienne świeczki tea-light.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Drewno mango - 13x7x12cm

Świecznik - Drewno mango - 13x7x12cm Piękny drewniany świecznik wykonany z egzotycznego drewna mango. Jest zdobiony ręcznie rzeźbioną podstawą z widocznymi przetarciami koloru.W górnej części świecznika umieszczona jest uniwersalna podstawka, przeznaczona do różnych rodzajów i kształtów świe
49,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Stożek - Drewniany - 9x25,5cm

Świecznik - Stożek - Drewniany - 9x25,5cm Piękny, wysoki drewniany świecznik w kształcie stożka, wykonany z egzotycznego drewna mango. Jest zdobiony poziomymi żłobieniami. W górnej części świecznika znajduje się miejsce, przeznaczone na wymienne świeczki tea-light.
52,90 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Brązowy - Drewniany - 10x15cm

Świecznik - Brązowy - Drewniany - 10x15cm Świecznik w kolorze średniego brązu z widocznym rysunkiem słojów i o oryginalnym kształcie . Został wykonany z jednego kawałka drewna. Będzie doskonałą dekoracją salonu i sypialni, jak również doskonale uzupełni wystrój biura czy restauracji. Idealnie wsp
59,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Motyw - Drewniany - 8x8x15cm

Świecznik - Motyw - Drewniany - 8x8x15cm Drewniany świecznik w kolorze matowoczarnym. Jest zrobiony srebrno-białym motywem roślinnym. W górnej części świecznika umieszczona jest metalowa podstawka, przeznaczona na wymienne świeczki tea-light. Świecznik jest dostępny razem ze świeczką T-light.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Kwiatki - Drewniany - 8x8x10cm

Świecznik - Kwiatki - Drewniany - 8x8x10cm Drewniany świecznik w kolorze matowoczarnym. Jest zrobiony srebrno-białym motywem roślinnym. W górnej części świecznika umieszczona jest metalowa podstawka, przeznaczona na wymienne świeczki tea-light. Świecznik jest dostępny razem ze świeczką T-light.
29,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Biały - Drewniany - 10x9cm

Świecznik - Biały - Drewniany - 10x9cm Drewniany, oryginalny świecznik w białym kolorze, wykonany z drewna mango. W górnej części świecznika umieszczona jest podstawka, przeznaczona na wymienne świeczki tea-light. Świecznik jest dostępny razem ze świeczką T-light.
39,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Świecznik - Klepsydra - Drewniany - 11,5x10cm

Świecznik - Klepsydra - Drewniany - 11,5x10cm Oryginalny, drewniany świecznik w kształcie klepsydry, wykonany z egzotycznego drewna mango. Jest zrobiony ręcznie, poziomymi rzeźbieniami z przetarciami koloru. To praktyczna dekoracja każdego wnętrza. Sprawdzi się idealnie jako ozdoba mieszkania, restau
25,90 PLN

Świeczniki Drewniane

Drewno nigdy nie wychodzi z mody - przede wszystkim dlatego, że jest materiałem, który pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak również nowoczesnych, których obecnie jest coraz więcej. Dobrze zaimpregnowane drewno jest świetną podstawą do stworzenia pięknego, zdobionego świecznika. Warto zdecydowac się na świecznik, który będzie wyjątkowy - a dzięki indywidualnym, ręcznym zdobieniom wszystkie świeczniki z tego działu mogą być wyjątkową dekoracją dla domu.