ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

1.       Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie decoart24.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 

2.       Zwrot jest możliwy, gdy towar spełnia wszystkie poniższe warunki: 

·         - nie był używany,

·         - nie został zniszczony,

·         - jest kompletny

 

3.       Zwracany towar należy odesłać razem z informacją o numerze konta na jakie należy przelać zwracane pieniądze lub informacją o innym towarze w zamian.

Wypełniony dokument o odstąpieniu od umowy, który można pobrać naciskając TUTAJ, prosimy wysłać na naszego maila: biuro@decoart24.pl w postaci skanu bądź wyraźnego zdjęcia.
 

4.       Zaleca się, aby klient dołączył dowód zakupu towaru (paragon/faktura VAT). Załączenie dowodu zakupu przyśpieszy i usprawni procedurę zwrotu.

5.      W przypadku przesyłki zwrotnej realizowanej zgodnie z pkt 1., koszt przesyłki zwrotnej oraz koszt opakowania ponosi Klient. Decoart24.pl nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.
 

6.       Zwrot należnej kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 7 dni od daty otrzymania i sprawdzenia (czy produkt nie posiada śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony) przesyłki zwrotnej przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.
 

7.       Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu, w miarę możliwości Towar powinien być opakowany w oryginalne opakowanie.


Towar powinien być zwrócony na adres:

DecoArt24 Katarzyna Różańska

ul. Jagiellońska 2/67, 

26-600 Radom


W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu: 574-000-825