Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Kominek na olejek zapachowy - biało złoty - 8cm

Ceramiczny kominek na olejek zapachowy w białym kolorze ze złotymi zdobieniami, dla osób lubiących się w aromaterapii.
19,00 PLN

Aromaty i Zapachy do domu

Aromaty i zapachy do domu sprawiają, że atmosfera we wnętrzach staje się pozytywna i przyjazna, a codzienne bolączki tracą na znaczeniu. Wykorzystanie aromaterapii to sztuka, którą naprawdę warto okiełznać, aby zadbać o zdrowie i samopoczucie domowników.

Kominek na olejek eteryczny to podstawa wykorzystania magicznej mocy naturalnych zapachów. Wykonany z ceramiki naczynia pozwala efektywnie podgrzewać olejki lub wosk za pomocą zwykłej świeczki typu tealight, ułatwiając przedostawanie się kojących aromatów do powietrza w wnętrzach. To nie tylko doskonały sposób na neutralizację nieprzyjemnych zapachów wynikających np. z gotowania, ale także na poprawę ogólnej atmosfery.

Aromaty i zapachy do domu mogą działać przeciwdepresyjnie, pobudzająco, orzeźwiająco lub nawet przeciwbólowo. Kominek na olejek zapachowy ustawiony w sypialni ułatwi zasypianie i zagwarantuje słodkie sny, a łazience doda klimatu zmysłowości czy błogiego relaksu. Za pomocą aromaterapii możemy także wspomagać walkę z infekcjami, stymulować skupienie uwagi i dobrą pamięć czy koić skołatane nerwy.

W DecoArt24.pl znajdziesz szeroką kolekcję kominków na olejki eteryczne, obejmującą zarówno atrakcyjny wybór kolorów pasujących do różnych aranżacji, jak i ciekawe desenie, które odzwierciedlają osobiste gusta i zainteresowania - od minimalistycznych brył o uniwersalnym wzornictwie po egzotyczne postacie zwierząt, roślin czy nawet Buddy. Aromaty i zapachy do domu to bowiem ukłon zarówno w kierunku powonienia, jak i zmysłu wzroku, a wysokiej jakości ceramika może łatwo zadomowić się w każdym pokoju!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Kominek na olejek eteryczny decoart24.pl

Kominek na olejek eteryczny decoart24.plKominek na olejek eteryczny decoart24.pl