Wczytuję dane...

Aromaty i Zapachy do domu


Aromaty i Zapachy do domu pozwalają stworzyć we wnętrzach wspaniałą atmosferę, która aktywnie oddziałuje na samopoczucie wszystkich domowników. Piękne kominki na olejki eteryczne są elegancką ozdobą salonu czy sypialni, a po dodaniu kilku kropli aromatu stają się źródłem pozytywnej energii. Wykorzystywane szeroko w aromaterapii pozwalają pozbyć się wielu powszechnych problemów zdrowotnych!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Kominek ceramiczny na olejek zapachowy 7x8cm

Kominek ceramiczny na olejek zapachowy 7x8cm. Ceramiczny kominek na olejek zapachowy dla osób lubiących się w aromaterapii.
19,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Kominek na olejek zapachowy - biało złoty - 8cm

Ceramiczny kominek na olejek zapachowy w białym kolorze ze złotymi zdobieniami, dla osób lubiących się w aromaterapii.
23,00 PLN

Aromaty i Zapachy do domu

Aromaty i zapachy do domu sprawiają, że atmosfera we wnętrzach staje się pozytywna i przyjazna, a codzienne bolączki tracą na znaczeniu. Wykorzystanie aromaterapii to sztuka, którą naprawdę warto okiełznać, aby zadbać o zdrowie i samopoczucie domowników.

Kominek na olejek eteryczny to podstawa wykorzystania magicznej mocy naturalnych zapachów. Wykonany z ceramiki naczynia pozwala efektywnie podgrzewać olejki lub wosk za pomocą zwykłej świeczki typu tealight, ułatwiając przedostawanie się kojących aromatów do powietrza w wnętrzach. To nie tylko doskonały sposób na neutralizację nieprzyjemnych zapachów wynikających np. z gotowania, ale także na poprawę ogólnej atmosfery.

Aromaty i zapachy do domu mogą działać przeciwdepresyjnie, pobudzająco, orzeźwiająco lub nawet przeciwbólowo. Kominek na olejek zapachowy ustawiony w sypialni ułatwi zasypianie i zagwarantuje słodkie sny, a łazience doda klimatu zmysłowości czy błogiego relaksu. Za pomocą aromaterapii możemy także wspomagać walkę z infekcjami, stymulować skupienie uwagi i dobrą pamięć czy koić skołatane nerwy.

W DecoArt24.pl znajdziesz szeroką kolekcję kominków na olejki eteryczne, obejmującą zarówno atrakcyjny wybór kolorów pasujących do różnych aranżacji, jak i ciekawe desenie, które odzwierciedlają osobiste gusta i zainteresowania - od minimalistycznych brył o uniwersalnym wzornictwie po egzotyczne postacie zwierząt, roślin czy nawet Buddy. Aromaty i zapachy do domu to bowiem ukłon zarówno w kierunku powonienia, jak i zmysłu wzroku, a wysokiej jakości ceramika może łatwo zadomowić się w każdym pokoju!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Kominek na olejek eteryczny decoart24.pl

Kominek na olejek eteryczny decoart24.plKominek na olejek eteryczny decoart24.pl