Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!
Promocja

Chlebak metalowy - Czarny - 40cm

Pojemnik na pieczywo wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej w matowym czarnym kolorze z chromowanymi bokami.
89,00 PLN
112,00 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN

Chlebaki

Chlebak wcale nie jest przeżytkiem minionej epoki! Choć zmienia się współczesna kuchnia i trendy wystroju wnętrz, pieczywo nadal zasługuje na należyte miejsce do przechowywania i nie ma żadnego powodu, dla którego nie miałoby ono być powodem do dumy.

Chlebaki straciły nieco na popularności wraz z pojawieniem się mody na skrajny minimalizm każący chować wszystko z blatu kuchennego. Dziś już do łask wraca jednak humanistyczne przekonanie, że nic co ludzkie nie jest nam obce, więc przestajemy się wstydzić śladów życia we własnym domu. Chlebaki, tak samo jak misy z owocami czy stojaki na przybory kuchenne, znów są mile widziane, tym bardziej, że zachwycają atrakcyjnym designem. Naturalnie, miłośnikom absolutnego ładu można po prostu zasugerować przechowywanie chlebaka w szufladzie lub szafce!

Drewniany, metalowy i ceramiczny chlebak zachowuje bowiem pieczywo w świeżości, a zarazem chroni kuchnię przed wszechobecnymi okruszkami. Wyeksponowany na kuchennym blacie lub półce nad nim jest dla domowników deską ratunku w przypadku nagłego ataku głodu, a przy tym może stać się ciekawym akcentem zabudowy kuchennej. Rustykalny, ekologiczny, hipsterski lub na wskroś modernistyczny bywa harmonijnym dopełnieniem innych sprzętów AGD i przyborów kuchennych.

W DecoArt24.pl znajdziesz chlebaki do kuchni małych i rodzinnych, sielskich i eleganckich, kolorowych i modnie neutralnych – jednym słowem, dla każdego coś akuratnego. A że era plastikowych woreczków bezpowrotnie mija, każdy człowiek będzie chciał mieć w kuchni ekologiczny, piękny chlebak, w którym zawsze będzie czekać jakiś chrupiący smakołyk.

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.
Chlebak - Wyposażenie wnętrz decoart24.pl

Chlebak - Wyposażenie wnętrz decoart24.pl
Chlebak - Dekoracja wnętrz decoart24.pl

Chlebak - Dekoracja wnętrz decoart24.pl