DecoArt24

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Podpórka do krzewów 3 części – 90

Podpórka do krzewów 3 części – 90 Podpórka do ogrodu składająca się z trzech części. Wykonana jest z drutu stalowego, przez co jest bardzo wytrzymała. Idealna do urządzenia pięknego, magicznego ogrodu. Dzięki niej kwiaty będą piąć się ku górze, tworząc niesamowity efekt. Dostępna w trzech
45,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 1

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 1 Kwietnik rurkowy na jedną doniczkę. W całości wykonany ze stali, dzięki czemu jest stabilny i odporny na warunki atmosferyczne. Idealnie sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w biurze czy kwiaciarni. Dostępny szeroki wybór kolorów.
39,90 PLN
Produkt dostępny!

Podpórka do krzewów 3 części – 75

Podpórka do krzewów 3 części – 75 Podpórka do ogrodu składająca się z trzech części. Wykonana jest z drutu stalowego, przez co jest bardzo wytrzymała. Idealna do urządzenia pięknego, magicznego ogrodu. Dzięki niej kwiaty będą piąć się ku górze, tworząc niesamowity efekt.
44,00 PLN
Produkt dostępny!

Podpórka do kwiatów Drabinka – 210

Podpórka do kwiatów Drabinka – 210 Duża podpórka do ogrodu w formie drabinki wykonana z drutu stalowego, przez co jest stabilna i odporna na warunki atmosferyczne. Idealna do urządzenia pięknego ogrodu. Dzięki niej kwiaty będą piąć się ku górze, tworząc niesamowity efekt.
99,00 PLN
Produkt dostępny!

Podkładka na stół - Brązowa - Z raffi - 33x48cm

Podkładka na stół - Brązowa - Z raffi - 33x48cm Podkładki wyplatane z raffi nie tylko gwarantują, iż każda płaska powierzchnia będzie zabezpieczona przed zniszczeniami, ale również dodadzą stylu i uroku każdemu wnętrzu.
19,90 PLN
Produkt dostępny!

Podpórka do kwiatów - Wachlarz

Podpórka do kwiatów - Wachlarz Dekoracyjna podpórka do kwiatów w formie wachlarza. Produkt pięknie zgra się z pnącymi różami. Wykonana jest z drutu stalowego, przez co jest bardzo wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne. Idealna do urządzenia pięknego ogrodu. Dostępna w trzech ko
92,90 PLN
Produkt dostępny!

Podpórka do kwiatów- Drabinka 65-ka

Podpórka do kwiatów- Drabinka 65-ka Duża podpórka do ogrodu w formie drabinki wykonana z drutu stalowego, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne. Idealna do urządzenia pięknego ogrodu. Dzięki niej kwiaty będą piąć się ku górze, tworząc niesamowity efekt.
37,50 PLN
Produkt dostępny!

Podpórka do krzewów 3 części – 60

Podpórka do krzewów 3 części – 60 Średniej wielkości podpórka do ogrodu składająca się z trzech części. Wykonana jest z drutu stalowego, przez co jest bardzo wytrzymała. Idealna do urządzenia pięknego, magicznego ogrodu. Dzięki niej kwiaty będą piąć się ku górze, tworząc niesamowity efekt
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Podpórka do kwiatów - Drabinka 50-ka

Podpórka do kwiatów - Drabinka 50-ka Podpórka do ogrodu w formie drabinki wykonana z drutu stalowego, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne. Idealna do urządzenia pięknego ogrodu. Dzięki niej kwiaty będą piąć się ku górze, tworząc niesamowity efekt.
35,00 PLN
Produkt dostępny!

Podpórka do kwiatów Okrąg

Podpórka do kwiatów Okrąg Podpórka do ogrodu składająca się z trzech części. Wykonana jest z drutu stalowego, przez co jest bardzo wytrzymała. Idealna do urządzenia pięknego, magicznego ogrodu. Dzięki niej kwiaty będą piąć się ku górze, tworząc niesamowity efekt. Dostępna w trzech
29,00 PLN
Produkt dostępny!

Podpórka do kwiatów Drabinka – 180

Podpórka do kwiatów Drabinka – 180 Duża podpórka do ogrodu składająca się z trzech części. Wykonana jest z drutu stalowego, przez co jest bardzo wytrzymała. Idealna do urządzenia pięknego, magicznego ogrodu. Dzięki niej kwiaty będą piąć się ku górze, tworząc niesamowity efekt.
119,00 PLN
Produkt dostępny!

Podkładka na stół - Pomarańczowo brązowa - Z abaki - 33x48cm

Podkładka na stół - Pomarańczowo brązowa - Z abaki - 33x48cm Podkładka na stół wykonana z abaki w przeplatających się kolorach brązu i intensywnej pomarańczy. Naturalne włókno sprawia, że podkładka jest lekka i wytrzymała. Idealnie ozdobi stół w salonie, jadalni czy kuchni oraz podkreśli wygląd posiłków.
18,90 PLN
Produkt dostępny!

Podkładka na stół - Zieleń - Z raffi - 33x48cm

Podkładka na stół - Zieleń - Z raffi - 33x48cm Podkładka z rafii w kilku odcienich malachitowej zieleni rozjaśnionej odrobiną naturalnej bieli. Wymiary: 33x48cm. Znakomita dekoracja stołu w jadalni, kuchni, na werandzie.
19,90 PLN
Produkt dostępny!
Promocja

Pudełko na CD DVD - 15x27x16cm

Pudełko na CD DVD - 15x27x16cm Pudełko wykonane jest z eleganckiej ekoskóry o fakturze 'croco', która utrzymana została w kolorystyce gorzkiej czekolady. 15x27x16cm
89,00 PLN
99,00 PLN
Oszczędzasz 10.00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Bukiet - 75cm

Susz - Bukiet - 75cm Bukiet suszonych egzotycznych roślin w naturalnych kolorach. W skład wchodzą m.in. raphia farinifera, coco nucifera, livistona rotundifolia. Wysokość około 70-80cm.
35,00 PLN
Produkt dostępny!

Bieżnik na stół - Beżowy - 50x140cm

Bieżnik na stół - Beżowy - 50x140cm Bieżnik na stół lub komodę w stonowanym odcieniu jasnego beżu. Został wykonany z bawełny i ozdobiony regularną mereżką. Będzie doskonałym elementem dekoracyjnym zarówno w świąteczne dni, jak również na co dzień.
54,00 PLN
Produkt dostępny!

Podkładka na stół - Beżowo brązowa - Z abaki - 33x48cm

Podkładka na stół - Beżowo brązowa - Z abaki - 33x48cm Podkładka wykonana z abaki w przeplatających się beżowych i brązowych odcieniach. Naturalne włókno sprawia, że podkładka jest lekka i wytrzymała. Idealnie ozdobi stół w salonie, jadalni, kuchni czy na werandzie oraz podkreśli wygląd i smak posiłków.
18,90 PLN
Produkt dostępny!

Podkładki na stół + Serwetki x (4-szt) - Szarość i Biel

Podkładki na stół + Serwetki x (4-szt) - Szarość i Biel Elegancki, 8-elementowy komplet stołowy utrzymany w delikatnej tonacji szarości i bieli z delikatnymi akcentami beżu, błękitu i brązu. W skład zestawu wchodzą: 4 podkładki na stół o wymiarach 33x48cm, 4 bawełniane serwetki o wymiarach 40x40cm.
59,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak metalowy na flakony 12

Stojak metalowy na flakony 12 Stojak posiada miejsce na dwanaście flakonów. To podstawowe wyposażenie każdego handlarza kwiatów i ogrodnika. Produkt ten jest odporny na warunki atmosferyczne, wykonany z metalu. Dostępny w czterech kolorach.
169,00 PLN
Produkt dostępny!

Podpórka Stożek 120-ka

Podpórka Stożek 120-ka Duża podpórka do ogrodu w kształcie stożka wykonana z drutu stalowego, przez co jest bardzo wytrzymała. Idealna do urządzenia pięknego ogrodu. Dzięki niej kwiaty będą piąć się ku górze, tworząc niesamowity efekt. Dostępna w trzech kolorach.
94,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - Mleczna biel - Ceramika - 12cm

Świecznik - Mleczna biel - Ceramika - 12cm Świecznik ceramiczny w białym odcieniu. Świecznik jest przeznaczony na wymienne świeczki tea-light. Na spodzie umieszczona została filcowa podkładka, która chroni powierzchnię, na której stoi świecznik, przed zarysowaniem.
29,00 PLN
Produkt dostępny!

Świecznik - 5x20cm - Metal

Świecznik - 5x20cm - Metal Piękny świecznik metalowy o klasycznej formie i lustrzanej powierzchni. Świecznik jest przeznaczony na wymienne świeczki typu tea-light. Idealnie nadale się do dekoracji świątecznych i weselnych stołów. Stworzy wspaniałą i romantyczną atmosferę.
19,00 PLN
Produkt dostępny!

Podkładki na stół + Serwetki + Obrączki na serwetki x 6-szt- Bordo

Podkładki na stół + Serwetki + Obrączki na serwetki x 6-szt- Bordo Komplet stołowy w kolorze bordowym z pomarańczowymi akcentami składa się z podkładek na stół, obrączek na serwetki, serwetek oraz żakardowej tacy. Zestaw ten przeznaczony jest na 6 osób. Dzięki niemu nawet skromny stół może wyglądać niezwykle pięknie.
149,00 PLN