Wczytuję dane...

Figurki, Statuetki


Figurki, statuetki oraz inne ozdoby wnętrzarskie z wyraźnym charakterem to gratka dla starszych i młodszych fanów designu. Ludzie od wieków z ochotą kolekcjonują przedmioty, które inspirowane są innymi ludźmi, postaciami fikcyjnymi lub zwierzętami. Stanowią doskonały pomysł na prezent, a jednocześnie są sympatyczną dekoracją do każdego pokoju.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Figurki, Statuetki

Figurki, statuetki i inne dekoracyjne posążki to prawdziwa arystokracja w wystroju wnętrz. Służą zaspokajaniu naszych estetycznych potrzeb i pozwalają na co dzień obcować ze sztuką – tą klasyczną lub też całkiem nowoczesną.

Figurki i statuetki bywają dziś bowiem fantastycznie rozmaite – od porcelanowej klasyki przez metalowe i szklane dzieła sztuki o wysokim stopniu finezji, a skończywszy na modernistycznych modelach z tworzyw sztucznych. W zależności od materiału i designu pasują do różnego typu aranżacji – od eleganckich salonów po młodzieżowe pokoje. Wyeksponowane na otwartych półkach, komodach, stolikach do kawy czy biurkach dodają codzienności przyjemnego uroku, który bywa ową potrzebną odrobiną fantazji w życiu.

Figurki można kupować pojedynczo dla dopełnienia wystroju lub osobistej przyjemności, ale doświadczenia pokazują, że większości z nas ich posiadanie szybko wchodzi w krew. Stąd też długie serie kolekcjonerskie, które pozwalają tworzyć fantastyczne ekspozycje dodające pokojom niezwykłego klimatu i odzwierciedlające osobiste pasje – od złocących się zwierzątek po modne figurki z filmów i seriali.

Figurki, statuetki i rzeźby to wysoko cenione propozycje na prezent dla małego i dużego. Kolekcjonerom sprawią niebywałą radość jako uzupełnienie zbioru, zaś dla wszystkich innych będą symboliczną pamiątką okazji lub osoby, którą przechowuje się z lubością przez długie lata. Wybierając konkretny model warto oczywiście podpytać się o skryte zamiłowania obdarowywanego, tak, aby podarek faktycznie nabrał osobistego znaczenia!