Wczytuję dane...
Model: 22124
Realizacja zamówienia: towar mamy na magazynie, wysyłamy w ciągu 2-4 dni
Koszt wysyłki od: 17.50 PLN
Opis produktu

Fototapeta na ścianę Brooklyn Bridge Nocą cechuje się bardzo żywą, realistyczną kolorystyką, która ponadto dzięki wysokiej jakości papierowi przez długi czas zachowa swoje soczyste barwy. Doskonale sprawdzi się ona w nowoczesnych wnętrzach, których będzie niewątpliwą ozdobą. Pomimo tak dużego rozmiaru, który może praktycznie zająć całą ścianę dając niebanalny efekt, jest ona bardzo łatwa w montażu. Wystarczy zwykły klej do tapet i kilka poświęconych temu chwil, aby otrzymać piękną ozdobę wnętrza.


Fototapeta została podzielona na 8 brytów, aby łatwiej przykleić ją na ścianę. Do produkcji zastosowano papier matowy min. min. 135 g/m2, dzięki temu nie odbija światła. Fototapetę możesz kleić po wyjęciu z opakowania. Do każdego opakowania z fototapetą dołączona jest instrukcja klejenia. Każda fototapeta jest zwinięta w rulon, zabezpieczona pergaminowym papierem i zapakowana w kartonowe opakowanie. 


Fototapety na wymiar
Przedstawiona fototapeta może zostać wykonana na indywidualne wymiary, w innych barwach, w sepii lub jako wydruk czarno-biały. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Wykonujemy także fototapety na zamówienie z nadesłanych do nas zdjęć. Jeśli masz zdjęcie w dobrej jakości i chciałbyś zamienić je na wielką fototapetę, napisz do nas.


Wymiary - 366x254 cm

Klej gratis
Producent do każdej fototapety dodaje opakowanie kleju gratis.
 Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, barwy mogą wyglądać inaczej. Fototapety drukowane są na bazie ekologicznych tuszy, są przyjazne dla środowiska. Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą producent może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn ludwik). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

Dane techniczne

Fototapety

  • autor: 

    . Dell

  • wymiary: 

    366x254

Opinie Klientów
Polecamy