Wczytuję dane...
Model: 9848
Realizacja zamówienia: towar mamy na magazynie, wysyłamy w ciągu 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 17.50 PLN
Producent: nice wall

Niezwykle intrygująca fototapeta na ścianę Piękna Kobieta jest doskonałym rozwiązaniem do romantycznej i bardzo eleganckiej sypialni, a nawet pokoju dziennego, gdzie wniesie nieco tajemniczego charakteru. Dzięki właściwościom papieru, na jakim została wydrukowana cechuje się ona bardzo realistycznymi i intensywnymi kolorami, które dodatkowo zachowają swoją żywotność przez długi czas. Ta piękna fototapeta cechuje się niewielkim rozmiarem, dlatego bardzo prosto i sprawnie można ja zamontować w wybranym miejscu.


Do produkcji zastosowano satynowy, powlekany papier min. 140 g/m2, dzięki temu nie odbija światła. Fototapetę możesz kleić po wyjęciu z opakowania. Do każdego opakowania z fototapetą dołączona jest instrukcja klejenia. Każda fototapeta jest zwinięta w rulon, zabezpieczona pergaminowym papierem i zapakowana w kartonowe opakowanie. 

Fototapety na wymiar
Przedstawiona fototapeta może zostać wykonana na indywidualne wymiary, w innych barwach, w sepii lub jako wydruk czarno-biały. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Wykonujemy także fototapety na zamówienie z nadesłanych do nas zdjęć. Jeśli masz zdjęcie w dobrej jakości i chciałbyś zamienić je na wielką fototapetę, napisz do nas.

Klej gratis
Producent do każdej fototapety dodaje opakowanie kleju gratis.

Szczegóły techniczne:
Wydruk na satynowym, powlekanym papierze ~140g/m2
Druk cyfrowy
Wymiary całej fototapety: 175x115 cm
 


Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, barwy mogą wyglądać inaczej. Fototapety drukowane są na bazie ekologicznych tuszy, są przyjazne dla środowiska. Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą producent może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn ludwik). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

Fototapety

  • autor: 

    . Dpaint

  • wymiary: 

    175x115

Polecamy