Wczytuję dane...
Model: 5926
Realizacja zamówienia: towar mamy na magazynie, wysyłamy w ciągu 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 17.50 PLN

Fototapeta na ścianę – Mapa Świata 2007 to idealna propozycja dla milusińskich. Zadajcie sobie proszę pytanie czy może istnieć lepsza fototapeta dla dzieci. Nie musi to być jedynie piękna i funkcjonalna pomoc szkolna. Sprawdzi się też na pewno w pokoju malucha by ten mógł podróżować z rodzicami palcem po mapie i coraz bardziej nasiąkać ciekawością świata. Takie dyskretne zaszczepianie w dziecku bakcyla geografii, które w przyszłości może zaprocentować.


Fototapeta została podzielona na 8 brytów, aby łatwiej przykleić ją na ścianę. Do produkcji zastosowano papier matowy min. gramaturze min 140 g/m2, dzięki temu nie odbija światła. Fototapetę możesz kleić po wyjęciu z opakowania. Do każdego opakowania z fototapetą dołączona jest instrukcja klejenia. Każda fototapeta jest zwinięta w rulon, zabezpieczona pergaminowym papierem i zapakowana w kartonowe opakowanie. 

Wymiary:
 366x254cm


Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, zdjęcia mogą wyglądać inaczej (barwy). Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą nasza firma może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn ludwik). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

Fototapety

  • wymiary: 

    366x254

Polecamy