Wczytuję dane...

Garnki


Garnki wysokiej jakości są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa całej rodziny. Atrakcyjne zestawy pozwalają stylowo wyposażyć kuchnię, zapewniając odpowiedniej wielkości rondel na każdą potrzebę. Atrakcyjny design pozwala bez wstydu eksponować je na półkach kuchennych, a ponadto umila nam czas spędzony na przygotowaniu posiłków.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Garnek z przykrywką - Stal nierdzewna - 24cm - 6L - Trójwarstwowy 24xh13,5cm

Trójwarstwowy garnek Cookini by Mondex wykonany z wysokiej jakości powłoki miedzianej 0,5mm, aluminium 1,6mm oraz stali 18/0-0,4mm. Posiada warstwowe dno termiczne, dzięki któremu potrawy gotują się szybko i długo trzymają ciepło. Przeznaczony do kuchenek
310,90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Garnek z pokrywą szklaną - 2,2 l - Trójwarstwowy - 18x8,5cm

Trójwarstwowy garnek Cookini by Mondex wykonany z wysokiej jakości powłoki miedzianej 0,5mm, aluminium 1,6mm oraz stali 18/0-0,4mm. Posiada warstwowe dno termiczne, dzięki któremu potrawy potują się szybko i długo trzymają ciepło.nPrzeznaczony do kuchenek
187,90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Rondel z pokrywką szklaną - 16cm - 1,5L - Trójwarstwowy 16x7,5cm

Trójwarstwowy rondel Cookini by Mondex wykonany z wysokiej jakości powłoki miedzianej 0,5mm, aluminium 1,6mm oraz stali 18/0-0,4mm. Posiada warstwowe dno termiczne, dzięki któremu potrawy gotują się szybko i długo utrzymują ciepło. Przeznaczony do kuchene
165,90 PLN

Garnki

Garnki stanowią podstawę wyposażenia każdej kuchni i bywają w użytku od rana aż po wieczór. Od jajek na śniadanie, po pięciodaniową kolację – z ich pomocą możesz gotować, dusić, smażyć, blanszować… Wystarczy wybrać najlepsze modele!

Dawne garnki emaliowane zasadniczo wyszły już z użytku ze względów estetycznych i praktycznych. Dziś Klient wymaga bowiem trwałości, komfortu, wszechstronności oraz pewności, że gotowane dania będą zdrowe i bezpieczne dla całej rodziny. Stąd standardem są wysokiej jakości garnki wykonane z nierdzewnej stali oraz aluminium, często krytego dodatkowo warstwą ceramiczną. Odporne na uszkodzenia wynikające z codziennej pracy, nadają się one do każdego rodzaju kuchenki: elektrycznej, gazowej, ceramicznej, a także indukcyjnej. Nie musisz więc wymieniać wszystkich naczyń, zmieniając zabudowę kuchenną!

Garnki dostępne są w szerokim wyborze średnic i objętości, a także typów uchwytów i pokrywek. W każdym domu potrzeba bezwzględnie kilku modeli, aby gotować wygodnie i ekonomicznie. Oficjalne zalecenia mówią, że potrzebujesz minimum trzech garnków, optymalnie pięciu, ale nie zawiedzie się ten, kto sprawi sobie 10-elementowy komplet – zwłaszcza, jeśli domowa kuchnia tętni życiem i bukietem smaków!

Garnki z jednej kolekcji to podwójna korzyść – nie tylko tworzą estetyczny zestaw, który możesz śmiało umieścić na modnym wieszaku ściennym; ale także ułatwiają składowanie w szufladach i na półkach, idealnie wchodząc jeden w drugi. Piękne garnki, np. o ciekawym odcieniu miedzi, to także przyjemność gotowania, której nie da się przecenić!

Garnek z przykrywką sklep decoart24.pl

Garnek z przykrywką sklep decoart24.pl