Wczytuję dane...

Karafki


Karafki to ozdobne butelki przeznaczone do podawania wody i wina, a w razie potrzeby również innych chłodnych napojów i mocniejszych alkoholi. Ich charakterystyczny, pękaty kształt sprawia, że każda ciecz prezentuje się apetycznie, zaś naczynie samo w sobie potrafi być fantastyczną dekoracją stołu i otwartych półek w salonie czy jadalni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Karafka - Szklana - Mirella Gold - 2.7 l

Karafka z kolekcji Mirella Gold to piękny i oryginalny element wyposażenia wnętrz. Posiada złote zdobienia na spodzie. Nie nalezy używać w zmywarce.
103,90 PLN

Karafki

Karafki to naczynia wykwintne i eleganckie, które samą swoją obecnością podnoszą prestiż posiłku. Wykonane ze szkła lub kryształu są kwintesencją ponadczasowego luksusu, zachwycając fantazyjnymi kształtami, a nierzadko i artystycznym grawerowaniem.

Karafki w swojej genezie zamierzone były na podawanie wina i silniejszych trunków. Piękniejsze niż oryginalne opakowania, dzięki swojej transparentności pozwalają docenić kolorystyczne tony napoju, często świadczące o jego szlachetności i będące elementem koneserskiej analizy. Czerwone wino przelane do karafki ma również styczność z powietrzem, które pozwala mu nabrać głębi smaku, otworzyć swój bukiet. Whisky, koniak czy brandy przechowywane w karafce z zamknięciem to z kolei cenny element wyposażenia ekskluzywnego salonu czy gabinetu.

Karafki coraz częściej jednak pojawiają się na naszych stołach bez związku z alkoholem. Jako naczynie do podawania wody zachwycają zdobnością i doskonale pasują tak do uroczystych spotkań towarzyskich, jak i rodzinnych obiadów. Dzięki swym intrygującym kształtom, karafki posiadają niezwykłą zdolność do załamywania promieni świetlnych, sprawiając, że nawet zwykła woda wewnątrz wydaje się magicznie apetyczna!

Posiadanie karafki to poza tym przyjemność sama w sobie – trudno bowiem o bardziej ekskluzywny element zastawy stołowej. Wyeksponowana na półce czy w przeszklonej witrynie staje się ona atrakcyjną dekoracją jadalni lub salonu. Podarowana w prezencie będzie natomiast na pewno miłym zaskoczeniem!


Karafka sklep decoart24.pl


Karafki to naczynia wykwintne i eleganckie, które samą swoją obecnością podnoszą prestiż posiłku. Wykonane ze szkła lub kryształu są kwintesencją ponadczasowego luksusu, zachwycając fantazyjnymi kształtami, a nierzadko i artystycznym grawerowaniem.   Karafki w swojej genezie zamierzone były na podawanie wina i silniejszych trunków. Piękniejsze niż oryginalne opakowania, dzięki swojej transparentności pozwalają docenić kolorystyczne tony napoju, często świadczące o jego szlachetności i będące elementem koneserskiej analizy. Czerwone wino przelane do karafki ma