Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Kubek porcelanowy - Szary - INFINITY - 370ml

Kubek wykonany z wysokiej jakości porcelany w kolorze szarym. Kubek posiada wyjątkowe ucho w srebrnym kolorze i wzorze przypominającym symbol nieskończoności - Infinity. Poranna kawa w takim eleganckim kubku, będzie smakować jeszcze lepiej. Kubki
28,90 PLN
Produkt dostępny!

Kubek porcelanowy - Miętowy - INFINITY - 370ml

Kubek wykonany z wysokiej jakości porcelany w kolorze miętowym. Kubek posiada wyjątkowe ucho w srebrnym kolorze i wzorze przypominającym symbol nieskończoności - Infinity. Poranna kawa w takim eleganckim kubku, będzie smakować jeszcze lepiej.
28,90 PLN
Produkt dostępny!

Kubek porcelanowy - Różowy - INFINITY - 370ml

Kubek wykonany z wysokiej jakości porcelany w kolorze różowym. Kubek posiada wyjątkowe ucho w srebrnym kolorze o wzorze przypominającym symbol nieskończoności - Infinity. Poranna kawa w takim eleganckim kubku, będzie smakować jeszcze lepiej. Kubk
28,90 PLN
Produkt dostępny!

Kubek porcelanowy - Grace - Biały - 350ml

Kubek z kolekcji GRACE. Wyróżnia go złota obwódka na rancie oraz złote ucho. Elegancki i prosty.Nie nadaje się do zmywarki. Pojemność: 350ml
29,90 PLN

Kubki klasyczne

Kubki klasyczne to propozycja dla najbardziej wymagających miłośników kawy i herbaty. Wykonane z wysokiej jakości porcelany rozpieszczają absolutnie wszystkie zmysły i wydobywają to, co najlepsze z każdego ciepłego napoju.

Porcelana nie bez powodu uważana jest za królową wśród ceramiki. Jej gładkość nie ma sobie równych, a przy tym wbrew powiedzeniach o kruchości, jest bardzo odporna na działanie czynników chemicznych i mechanicznych. Klasyczne kubki i filiżanki z porcelany to więc najwyższy standard śniadaniowej zastawy stołowej, który w wydatnym stopniu wpływa na nasze odczuwanie nut smakowych, zwłaszcza posmaku. Aby radość z gorących specjałów była jeszcze większa, projektanci dbają również o ergonomię kubków – ich pojemność, wysokość, kąt otwarcia. Idealne kształty to takie, które w maksymalnym stopniu wydobywają bukiet aromatów i uprzyjemniają degustację.

Kubki klasyczne oraz porcelanowe filiżanki są poza tym cenną ozdobą wnętrz. Podczas posiłków przydają jadalni atmosfery luksusu i elegancji, natomiast ustawione na otwartych półkach i w witrynach stają się dekorem równie atrakcyjnym jak wazy, wazony czy misy. Klasyka ma oczywiście swoje ograniczenia, stąd kolorystyka porcelany zazwyczaj odmienia się przez przyjemnie zgaszone, dystyngowane tony, które przywodzą na myśl prestiż i przepych. Niezwykle uroczym dopełnieniem designu współczesnej porcelany są złocone elementy oraz fantazyjne uszka, nawiązujące do arystokratycznych herbatek dla elity.

Kubki klasyczne z DecoArt24.pl to jeden z najbardziej uniwersalnych, a zarazem prestiżowych podarków, zarówno dla przyjaciół, jak i bardziej oficjalnych znajomych.


Kubek klasyczny sklep decoart24.pl

Kubek klasyczny sklep decoart24.pl