Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Latarenka drewniana - 17x17xh40,5cm

Drewniana latarenka ogrzeje i rozświetli każde wnętrze domu, tarasu oraz ogrodu dodając mu wyjątkowego nastroju. Szara kolorystyka drewna dodaje latarence lekkości. Wykonana została z najwyższą dbałością o szczegóły, jest ona zarówno praktyczna jak i deko
75,90 PLN

Latarnie i lampiony

Latarnie i lampiony z archaicznego sposobu na oświetlenie stały się najmodniejszym trendem w wystroju wnętrz i ogrodów. Pełne romantycznego wdzięku i skojarzeń z wiejską prostotą, z zaskakującym sukcesem odnajdują się nawet w nowoczesnych salonach pośrodku skąpanego w elektryczności miasta.

Latarnie i lampiony to poniekąd bardziej zaawansowana forma świeczników, której urok polega na powielaniu ciepłych refleksów i nadawaniu im unikalnych form. Najprostsze modele to metalowe prostopadłościany o przeszklonych ściankach, wewnątrz których umieszcza się zwykłe świece. Wypełnione światłem latarnie nie zastąpią wprawdzie lampy, ale przyjemnie rozjaśnią zmrok, dodając wnętrzom przytulności. Zestawione w komplety po dwa lub trzy potrafią nawet z powodzeniem zastąpić w salonie kominek!

Różnorodność deseniów jest przy tym imponująca – drewniane i szklane, kanciaste i zaokrąglone, transparentne i urozmaicone kolorem – do każdej aranżacji da się dobrać optymalny design. Bo latarnie i lampiony to ozdoba nawet za światła dziennego! Tradycyjna symbolika doskonale odzwierciedla popularne trendy skandynawskiego „hygge” (wygodnego szczęścia) i wspaniale komponuje się z prostą ceramiką, roślinami pokojowymi oraz kolorowymi domowymi tekstyliami. Latarenki mogą być przy tym ujmująco skromne, wręcz surowe, lub fantazyjnie zdobione, stylizowane w myśl świątecznych czy religijnych motywów.

Latarnie i lampiony to również fantastyczna ozdoba ogrodu i tarasu, zwłaszcza w większych zestawieniach. Ustawione na stołach, porozwieszane wokół i rozświetlające schody oraz ścieżki, wprowadzają do zielonego krajobrazu element magicznej poświaty, której nigdy nie zapewni elektryczność!

Latarenka metalowa  decoart24.pl

Latarenka drewniana decoart24.pl