Wczytuję dane...

Mapy miast


Mapy miast zbliżają nas do największych metropolii świata i Polski, zachowują przyjemny widok z lotu ptaka. Kartograficzne plakaty przedstawiające ulice, dzielnice i słynne rzeki są przy tym zaskakująco estetyczne, zwłaszcza w interpretacji artystów grafików. To doskonała ozdoba nowoczesnych domów i mieszkań miejskich.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Mapy miast

  Plakaty mapy miast to dość nowy trend wnętrzarski, który zrewolucjonizował rynek ozdób ściennych. Oto bowiem zaczęliśmy dekorować domy i mieszkania planami kartograficznymi, które dawniej wisiały co najwyżej w biurach geodezyjnych.

  Mapy miast mają w sobie jednak niezwykły urok i symbolizm, które tłumaczą ich rosnącą popularność. Przede wszystkim to bardzo bezpośrednie nawiązanie do miejskiego stylu życia, który ma mnóstwo pozytywów – od sfery rozrywki i profesjonalnych możliwości po dynamikę dnia codziennego. „Urban chic” to już cała filozofia mody i wyposażenia wnętrz, więc nic dziwnego, że obraz wielkiej metropolii  zainstalowanej na ścianie budzi przyjemną ekscytację. Rzut z lotu ptaka pozwala zdystansować się od detalu i roztacza przed nami globalny sposób myślenia.

  W DecoArt24.pl proponujemy plakaty z mapami miast, które są piękne ściśle ze względów designerskich. Ciekawa kolorystka i nowoczesny sposób ujęcia siatki kartograficznej dają naprawdę artystyczny efekt, porównywalny z urokiem nowoczesnej grafiki. Nieregularność dzielnic, rozgałęzione arterie komunikacyjne i naturalne elementy krajobrazu tworzą naprawdę fascynującą mozaikę – niby chaotyczną, ale przecież tak dobrze zorganizowaną.

  Mapy miast dostępne w ramach jednej kolekcji stwarzają przy tym możliwość zunifikowanego wystroju salonu, biura czy jadalni. Kto lubi ciągłość aranżacji, może powiesić obok siebie mapy ulubionych polskich miast, kreując duety, tryptyki, a nawet kwartety. Do wyboru masz przy tym plakaty z mapami miast Polski - Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczeciń oraz plakaty maiast zagranicznych, takich jak Londyn, Paryż czy Tokio! Każda metropolia wydaje się do zdobycia!

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

  Mapy miast - Plakat Warszawa decoart24.pl

  Mapy miast - Plakat decoart24.pl

  Mapy miast - Plakat New York decoart24.pl

  Mapy miast - Plakat decoart24.pl

  Mapy miast - Plakat Rzeszów decoart24.pl

  Mapy miast - Plakat Wrocław decoart24.pl