Wczytuję dane...

Mapy Państw


Mapy państw wydrukowane w formie wysokiej jakości plakatów na ścianę to gratka dla miłośników kultur bliskich i dalekich. Wielu z nas chowa w sercu słabość do tego czy innego kraju, a jego mapa może być doskonałym dopełnieniem aranżacji domu. Do wyboru są przy tym zarówno owoce współczesnej kartografii jak i historyczne szkice.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Mapa Irlandii - plakat

Mapa Irlandii - plakat
42,00 PLN

Mapy Państw

Plakaty Mapy Państw to specyficzna kategoria dekoracji ściennych, które mogą ozdobić salon, pracownię, kuchnię czy pokój dziecinny. Z jednej strony techniczne i realistyczne, z drugiej, tchną symboliką patriotyzmu lub fascynacji obcą kulturą.

W DecoArt24.pl mapa państw to oczywiście przede wszystkim plakaty przedstawiające Polskę z lotu ptaka. Dobrze znany nam wszystkim kształt budzi w sercu ciepłe uczucia i jest częścią narodowej tożsamości, którą warto pielęgnować zwłaszcza w domu rodzinnym. Plakaty z mapą Polski to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika biało-czerwonej flagi.

Oprócz Polski oferujemy również mapy państw obcych – przede wszystkim tych popularnych, wpływowych, budzących pasje i przyciągających. Dla niektórych plakat z mapą Francji, Anglii, Włoch, czy Australii nad łóżkiem będzie przypominał wszystkie piękne odwiedzone miejsca, dla innych będzie nieustającym bodźcem do planowania przyszłych podróży.

Plakaty z mapami państw przyjmują bardzo różne formy – od najprostszych biało-czarnych planów, które spodobają się miłośnikom minimalizmu, po kolorowe, artystyczne wizje utrzymane w tonie vintage lub nowoczesnym i dopełnione atrakcyjną czcionką. Dla uczniów i studentów oferujemy również bardzo szczegółowe mapy państw, które mogą służyć celom edukacyjnym. Z pomocą antyramy lub specjalnego wieszaka do plakatów można zainstalować je nad biurkiem i dzień po dniu stawać się geograficznym ekspertem. Wysokiej jakości wydruk cyfrowy zapewnia niezwykłą szczegółowość i łatwość odczytywania nawet drobnych detali!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Mapa Polski - Plakat decoart24.pl

Mapa Włoch - Plakat Decoart24.pl

Mapa Stanów Zjednoczonych - Plakat UsaDecoart24.pl

Mapa Francji - Plakat Decoart24.pl

Mapa Anglii - Plakat Decoart24.pl