Wczytuję dane...

Pozostałe mapy


Pozostałe mapy obejmują plany i szkice przedstawiające nietradycyjne ujęcia przestrzeni – od planów metropolitarnych linii metra po znane gwiazdozbiory. Jako efektowne, wysokiej jakości plakaty pozwalają ozdobić nagie ściany niezwykłym designem wymyślonym zarówno przez architektów, jak i siły wyższe rządzące wszechświatem!a

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pozostałe mapy

Plakaty – Pozostałe Mapy to niezwykle ciekawa kategoria dekoracji, które pobudzają wyobraźnię i ciekawość świata. Zamiast klasycznych planów kartograficznych znajdziesz tutaj fascynujące konstelacje gwiazd, schematy linii metra oraz fikcyjne mapy krain znanych z książek i filmów. Jednym słowem, miejsca, w których mógłbyś chcieć się czasem zgubić.

Szczególną pozycję w sklepie DecoArt24.pl zajmują plakaty z mapami galaktyk. Z jednej strony realistyczne, z naukową dokładnością oddają naszą wiedzę o kosmosie, z drugiej, emanują spirytystyczną tęsknota za gwiazdami i ukrytych w nich opowieściami. To doskonała propozycja na prezent nie tylko dla miłośników astronomii! Mapy konstelacji zodiaku spodobają się każdemu, kto choć trochę wierzy w horoskop i czuje się dumny z bycia Rakiem lub Lwem. Poza wszystkim zaś, nasze plakaty z mapami gwiazd są piękną i oryginalną ozdobą białej ściany, doskonale pasującą do nowoczesnego wystroju wnętrz!

Pragniemy również zwrócić uwagę na bardzo popularne plakaty z mapami powstałymi w wyobraźni wielkich twórców literatury i filmu. Niewielu jest ludzi, którym krew nie płynie szybciej w żyłach na myśl o niezwykłej podróży małego Hobbita lub legendarnej walce o Żelazny Tron. Miłośnicy fantastyki na pewno z radością powitają na ścianie plakat z mapą Śródziemia lub świata Westeros!

Wreszcie, w poczet alternatywnych map można zaliczyć również plakaty przedstawiające plany komunikacyjne, np. słynnego londyńskiego metra, które jest już marką o znaczeniu kulturowym. Kolorowe nitki nakreślone przez odważnych inżynierów to symbol nowoczesnego miejskiego życia, a zarazem ciekawy i niebanalny motyw wzorniczy!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Mapa Gwiazdozbiór, Konstelacja Panny decoart24.pl


Mapa Władca Pierścieni decoart24.pl


Mapa gwiazd - Lew decoart24.pl


Mapa Gra o Tron decoart24.pl


Mapa Legenda Zeldy decoart24.pl