Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Pozostałe mapy

  Plakaty – Pozostałe Mapy to niezwykle ciekawa kategoria dekoracji, które pobudzają wyobraźnię i ciekawość świata. Zamiast klasycznych planów kartograficznych znajdziesz tutaj fascynujące konstelacje gwiazd, schematy linii metra oraz fikcyjne mapy krain znanych z książek i filmów. Jednym słowem, miejsca, w których mógłbyś chcieć się czasem zgubić.

  Szczególną pozycję w sklepie DecoArt24.pl zajmują plakaty z mapami galaktyk. Z jednej strony realistyczne, z naukową dokładnością oddają naszą wiedzę o kosmosie, z drugiej, emanują spirytystyczną tęsknota za gwiazdami i ukrytych w nich opowieściami. To doskonała propozycja na prezent nie tylko dla miłośników astronomii! Mapy konstelacji zodiaku spodobają się każdemu, kto choć trochę wierzy w horoskop i czuje się dumny z bycia Rakiem lub Lwem. Poza wszystkim zaś, nasze plakaty z mapami gwiazd są piękną i oryginalną ozdobą białej ściany, doskonale pasującą do nowoczesnego wystroju wnętrz!

  Pragniemy również zwrócić uwagę na bardzo popularne plakaty z mapami powstałymi w wyobraźni wielkich twórców literatury i filmu. Niewielu jest ludzi, którym krew nie płynie szybciej w żyłach na myśl o niezwykłej podróży małego Hobbita lub legendarnej walce o Żelazny Tron. Miłośnicy fantastyki na pewno z radością powitają na ścianie plakat z mapą Śródziemia lub świata Westeros!

  Wreszcie, w poczet alternatywnych map można zaliczyć również plakaty przedstawiające plany komunikacyjne, np. słynnego londyńskiego metra, które jest już marką o znaczeniu kulturowym. Kolorowe nitki nakreślone przez odważnych inżynierów to symbol nowoczesnego miejskiego życia, a zarazem ciekawy i niebanalny motyw wzorniczy!

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

  Mapa Gwiazdozbiór, Konstelacja Panny decoart24.pl


  Mapa Władca Pierścieni decoart24.pl


  Mapa gwiazd - Lew decoart24.pl


  Mapa Gra o Tron decoart24.pl


  Mapa Legenda Zeldy decoart24.pl