Wczytuję dane...

Meble stołowe z technorattanu


Meble stołowe z technorattanu to nic innego jak wysokie stoły i krzesła, które pozwolą cieszyć się rodzinnymi posiłkami na świeżym powietrzu. Wykonane z wysokiej jakości syntetycznej plecionki nie boją się wilgoci, mrozu czy promieni słonecznych, a jednocześnie zapewniają optymalny komfort i długie lata przyjemnego użytkowania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Meble barowe do ogrodu - GENIALE - Stół, 6 Hokerów

Meble z technorattanu GENIALE zostały zaprojektowane z myślą o miłośnikach spotkań przy kawie i winie. Zestaw ten trafił w gusta klientów, którzy stawiają na nietuzinkowość i luksus. Wykonane są z technorattanu, który jest synonimem wygody i komfortu użyt
5599,00 PLN

Meble stołowe z technorattanu

Meble ogrodowe to pomysł jak urządzić komfortową i praktyczną jadalnię na świeżym powietrzu. Któż bowiem nie marzy, aby popijać poranną kawę przy akompaniamencie świergotu ptaków, zaś romantyczną kolację spożywać pod gwiazdami?

Stoły i krzesła z technorattanu przeznaczone są na balkon, taras lub ogrodowe patio, jednym słowem wszędzie tam, gdzie planujemy serwować rodzinne posiłki lub wydawać przyjęcia dla gości. Wykonane z odpornej na wilgoć, promienie słoneczne i wiatr syntetycznej plecionki, mogą być wykorzystywane nawet poza klasycznym sezonem letnim - wystarczy ciepły koc lub ogrodowy kominek. Mimo wielu lat użytkowania nie tracą koloru, ani pierwotnego kształtu, w razie potrzeby dając się wykorzystać także pod dachem.

Meble stołowe z technorattanu mogą przyjmować minimalistyczną postać małego stołu z krzesłami dla dwojga lub przestronnej jadalni dla większego grona biesiadników. W zależności od kształtu stołu i krzeseł lub foteli proponowane zestawy wpasowują się w różne wymiary tarasów czy podestów, dzięki czemu możesz dobrać optymalne rozwiązanie dla własnych potrzeb. Elegancki design i atrakcyjny wybór różnych barw plecionki pozwalają zaaranżować ogrodową jadalnię w zgodzie z ogólną koncepcją architektoniczną domu i posesji.

W naszym sklepie znajdziesz ciekawą ofertę stołów i krzeseł z technorattanu łatwe do utrzymania w czystości i niezwykle wygodne zapewniają 100%-ową satysfakcję i dodatkowy pretekst do częstszego przebywania na świeżym powietrzu!


Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie ogród marzeń.

Meble ogrodowe sklep decoart24.pl

Meble ogrodowe sklep decoart24.pl

Meble ogrodowe z technorattanu sklep decoart24.pl

Meble ogrodowe z technorattanu sklep decoart24.pl

Meble ogrodowe z technorattanu sklep decoart24.pl