Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Parasolnik Pełny - 7 Kolorów - Stojak

Artystycznie wykonany stojak na parasolki w kształcie parasola. Wymiary: Wysokość: 84 cm Szerokość: 37 cm Głębokość: 37 cm Waga brutto: 3,55 kg Dostępny w 7 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat.
179,00 PLN
Produkt dostępny!

Parasolnik - Stojak na parasole

Klasycznie wykonany, lekki stojak na parasolki w kształcie parasola. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 77 cm Szerokość: 32 cm Głębokość: 32 cm Waga brutto: 1,25 kg
99,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak na parasole - Parasolnik - 7 Kolorów

Artystycznie wykonany stojak na parasolki w kształcie parasola. Dostępny w 7 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat. Wymiary: Wysokość: 85 cm Szerokość: 34 cm Głębokość: 34 cm Waga brutto: 2,5 kg
105,00 PLN

Parasolniki - Stojaki na parsole

Parasolniki stanowią element wyposażenia przedpokoju, który może się wydawać niekoniecznie potrzebny. Nic bardziej błędnego! W naszym klimacie deszcz należy do codzienności, a praktyczne miejsce na odkładanie parasoli to gwarancja wygody i estetycznego ładu.

Stojak na parasole w elegancki sposób rozwiązujE problem powrotu do domu w deszczowy dzień. Mokry parasol musi okapać i oschnąć przed złożeniem, ale może to być problemem w małych mieszkaniach lub przy drewnianych podłogach. Zgrabny, stylowy parasolnik utrzymuje mokre parasole w pionie, zbierając całą ściekającą wodę. Po wyschnięciu można zamknięte parasole również przechowywać w stojaku, nie zastawiając się już nigdy gdzie się podziały.

Parasolniki z metalu mają istotną przy tym dość przewagę nad konkurencją. Trwałe i odporne na wilgoć, będą prezentować się wspaniale nawet po wielu latach użytkowania. Dzięki efektownemu wykończeniu w różnych odcieniach patyny stanowią również bardzo stylowy dodatek do przedpokoju, sprawiając, że już od progu czujemy się wyjątkowo.

Proponowane przez nas modele stojaków na parasole są w pełni kompatybilne z innymi metalowymi sprzętami do przedpokoju, tak, że z łatwością zestawisz z nich spójną i atrakcyjną aranżację.  Metalowe parasolniki pasują do oferowanych w sklepie DecoArt24.pl wieszaków na ubrania, garderób, szafek na buty, a także siedzisk do przedpokoju w postaci puf i ławeczek. Miłośnikom nowoczesnego designu gorąco polecamy kolekcje dodatków w neutralnym kolorze bieli lub czerni.


Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Dekoracje do domu i ogrodu decoart24.pl


Dekoracje do domu i ogrodu decoart24.pl

Klasyczny parasol to symbol każdego eleganckiego człowieka - taki parasol jednak potrzebuje również odpowiedniego miejsca do jego przechowywania. Parasolniki marki Kapelańczyk z pewnością spełnią się w tej roli. Wykonane są metodą połączenia piękna oraz surowego materiału,czyli metodą metaloplastyki, przez firmę z ogromnymi tradycjami w tym polu. Zachwycą nie tylko funkcjonalnością, ale również ciekawymi i zróżnicowanymi kształtami oraz wzorami. Świetnie nadają się do klasycznego wnętrza. 


Dekoracje do domu i ogrodu decoart24.pl