Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Świecznik podłogowy - Na 4 świece

Metalowy, zdobiony świecznik na cztery świece. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 89 cm Szerokość: 33 cm Głębokość: 33 cm Waga brutto: 2,51 kg
239,00 PLN

Świeczniki duże - Do kościoła, wesele

Duże świeczniki podłogowe podbiją serca wszystkich romantyków, którzy nie wyobrażają sobie wieczornych spotkań i posiłków bez rozkosznego blasku świec. Prestiżowe w swojej wyniosłości należą do najelegantszych ozdób salonu, jadalni, a nawet tarasu!

Wykonane z metaloplastyki świeczniki podłogowe rewolucjonizują ideę rozświetlania wnętrz świecami. Okazuje się, że nie potrzebujesz stołu ani komody, aby spowić przestrzeń w magiczny blask tańczących płomyków. Wysokie świeczniki ustawia się bowiem bezpośrednio na podłodze, a dzięki wysokości sięgającej nawet powyżej 100 cm podnoszą one świece na wysokość wzroku siedzących gości lub domowników. Takie modele doskonale sprawdzają się przede wszystkim wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na klasyczne świeczniki – w łazience, przedpokoju czy w sypialni obok łóżka.

Duże Świeczniki idealne do kościoła na ślub, wesele wykonane zostały z metalu i odznaczają się perfekcyjnym wykończeniem oraz szeroką gamą dostępnych odcieni – od klasycznej patyny po nowoczesną czerń, biel. Do wyboru mamy również pojemność stojaka – te najskromniejsze pozwalają rozstawić w różnych punktach domu po jednej, wyniosłej świecy; te wieloramienne mogą z powodzeniem wynagrodzić brak kominka w salonie. Różnice widać także we wzornictwie – świeczniki duże bywają minimalistyczne i skromne, ale mogą również stać się piękną kutą dekoracją, zachwycającą nawet w ciągu dnia.

Świeczniki podłogowe to niezwykle oryginalne, a zarazem uniwersalne pomysły na prezent, który nie może się nie przydać! Dzięki długiej kolekcji wyrobów z metaloplastyki oferowanych w DecoArt24.pl da się je komponować z innymi dodatkami do domu.

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Duże Świeczniki idealne do kościoła na ślub, wesele decoart24.pl

Duże Świeczniki idealne do kościoła na ślub, wesele decoart24.pl

Duże Świeczniki idealne do kościoła na ślub, wesele decoart24.pl

Duże Świeczniki idealne do kościoła na ślub, wesele decoart24.pl

Duże Świeczniki idealne do kościoła na ślub, wesele decoart24.pl

Świecznik do kościoła na ślub, wesele decoart24.pl