Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Parawan dekoracyjny - Weselny - Obrotowy 360stopni - Kwiaty

Parawan pokojowy Tekstura Motyw Floralny Kwiaty składa się z pięciu części. Nadruk znajduje się z obu stron oraz na krawędziach, co pozwala na uzyskaniu efektu odbicia lustrzanego. Po złożeniu w harmonijkę zajmuje niewiele miejsca.
939,00 PLN

Parawany

Parawany to tradycyjny pomysł aranżacyjny, który doczekał się nieoczekiwanego wskrzeszenia. Eleganckie ruchome ścianki stały się prawdziwym hitem wnętrzarskim w dobie malejącego metrażu mieszkań.

Parawany powstały na Dalekim Wschodzie prawdopodobnie ok. VIII w. Do dziś Chińczycy słyną z wyrobu tych najpiękniejszych, misternie zdobionych modeli. W nowoczesnym designie parawany są o wiele prostsze, przyjemnie minimalistyczne, ale w dalszym ciągu imponująco dekoracyjne. Ich główna rola polega na rozdzielaniu wnętrz na funkcjonalne strefy – tak, aby można było uzyskać efekt ustronności i przytulności. W salonie można tym sposobem wydzielić zaciszne miejsce do pracy lub lektury, a w sypialni małą garderobę.

Główną zaletą parawanów jest fakt, że są mobilne i nie zabierają wiele miejsce, w przeciwieństwie do klasycznych ścianek działowych z drewna lub płyty kartonowo-gipsowej. W kawalerce, lofcie czy domu o dużej otwartej przestrzeni można więc w zależności od potrzeb tworzyć zaciszne kąty, skryte przed wzrokiem reszty domowników.

Parawany poza tym, że są ze wszech miar praktyczne pozwalają również uzyskać ciekawe efekty estetyczne. Szlachetne w samej swojej skrzydłowej formie, mogą być przyjemnie dekadenckie dzięki ciekawym rzeźbieniom i częściowo ażurowej strukturze. Można je skomponować z zielenią doniczkową, tworząc przepuszczające światło, ale wyraźne optycznie bariery służące intymności i komfortowi odosobnienia.

Dostępne w DecoArt24.pl parawany charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, co zapewnia nie tylko wspaniały efekt wizualny, ale także podziwu godną stabilność i łatwość w zmianie aranżacji.