Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Parawan - Beż z białym - 170x135x2cm

Biały parawan posiadający 3 skrzydła wypełnione w 2/3 materiałem. Dolna część imituje żaluzje drewniane. Wykonany z drewna paulowni oraz mdf-u. Wymiar: n170x135x2cm nszerokość jednego skrzydła: 45cm Dodatkowe Inforamcje:
427,90 PLN
Produkt dostępny!

Parawan - Biały - Kwiaty - 170x135x2cm

Biały ażurowy parawan. Posiada 3 skrzydła. Wzór kwiatowy. Wykonany z drewna paulowni oraz mdf-u. Wymiar: n170x135x2cm szerokość jednego skrzydła: 45cmn
439,00 PLN
Produkt dostępny!

Parawan - Biały Ażurowy - 170x135x2cm

Biały ażurowy parawan posiadający 3 skrzydła dzielone na 4 osobne okna. Wykonany z drewna paulowni oraz mdf-u. nWymiar: n170x135x2cm nszerokość jednego skrzydła: 45cm
450,90 PLN
Produkt dostępny!

Parawan - Biały - 170x135x2cm

Biały zabudowany parawan, wykonany został z drewna paulowni oraz mdf-u, posiada 3 skrzydła. Wzór kwiatowy.
450,90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Parawan - Biały - Liście - Jungle -170x135x2cm

Biały zabudowany parawan, wykonany został z drewna paulowni oraz mdf-u, posiada 3 skrzydła. Wzór - Liście.
419,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Parawan - Biały - Róża - 170x135x2cm

Biały zabudowany parawan, wykonany został z drewna paulowni oraz mdf-u, posiada 3 skrzydła.
419,00 PLN

Parawany

Parawany to tradycyjny pomysł aranżacyjny, który doczekał się nieoczekiwanego wskrzeszenia. Eleganckie ruchome ścianki stały się prawdziwym hitem wnętrzarskim w dobie malejącego metrażu mieszkań.

Parawany powstały na Dalekim Wschodzie prawdopodobnie ok. VIII w. Do dziś Chińczycy słyną z wyrobu tych najpiękniejszych, misternie zdobionych modeli. W nowoczesnym designie parawany są o wiele prostsze, przyjemnie minimalistyczne, ale w dalszym ciągu imponująco dekoracyjne. Ich główna rola polega na rozdzielaniu wnętrz na funkcjonalne strefy – tak, aby można było uzyskać efekt ustronności i przytulności. W salonie można tym sposobem wydzielić zaciszne miejsce do pracy lub lektury, a w sypialni małą garderobę.

Główną zaletą parawanów jest fakt, że są mobilne i nie zabierają wiele miejsce, w przeciwieństwie do klasycznych ścianek działowych z drewna lub płyty kartonowo-gipsowej. W kawalerce, lofcie czy domu o dużej otwartej przestrzeni można więc w zależności od potrzeb tworzyć zaciszne kąty, skryte przed wzrokiem reszty domowników.

Parawany poza tym, że są ze wszech miar praktyczne pozwalają również uzyskać ciekawe efekty estetyczne. Szlachetne w samej swojej skrzydłowej formie, mogą być przyjemnie dekadenckie dzięki ciekawym rzeźbieniom i częściowo ażurowej strukturze. Można je skomponować z zielenią doniczkową, tworząc przepuszczające światło, ale wyraźne optycznie bariery służące intymności i komfortowi odosobnienia.

Dostępne w DecoArt24.pl parawany charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, co zapewnia nie tylko wspaniały efekt wizualny, ale także podziwu godną stabilność i łatwość w zmianie aranżacji.

Parawan sklep decoart24.pl

Parawan sklep decoart24.pl