Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Plakat na ścianę - Amsterdam Rowery

Oryginalny plakat na ścianę Amsterdam Rowery Rewelacyjna jakość, plakaty wyróżniają się intensywnymi, wyraźnymi barwami, żaden z twoich gości nie przejdzie obok ściany obojętnie. Wytrzymały papier, wykonane na papierze 150g/m2 są grube i trwałe, świetnie
24,90 PLN

  Plakaty do Salonu

  Plakaty do salonu to najprostszy i najbardziej ekonomiczny sposób jak nadać wnętrzom stylu i przyjemnej atmosfery. Niedrogie, są na tyle niezobowiązujące, że możesz zmieniać je co roku, sprawiając domownikom przyjemne niespodzianki.

  Oferowane w DecoArt24.pl plakaty do salonu to przede wszystkim ogromna gama różnych trendów wnętrzarskich – od klasyki artystycznej fotografii po nowoczesne kolaże inspirowane dzisiejszą popkulturą. Sama forma plakatu jest przy tym dość modernistyczna i doskonale pasuje do minimalistycznych lub industrialnych salonów, gdzie mniej znaczy więcej.

  Plakaty mogą być przy tym spójnym dopełnieniem aranżacji, realizując tą samą koncepcję kolorystyczną bądź odwołując się do odpowiednich skojarzeń, lub też stanowić krzykliwy akcent. W tą drugą kategorię idealnie wpisują się plakaty do salonu zdobione napisami – cytatami, hasłami, manifestami. Ogromną popularnością cieszą się również plakaty filmowe i serialowe, budzące w nas pozytywne emocje związane z pasją kinową. Wreszcie, miłośnikom harmonii i filozofii Zen można polecić plakaty odwołujące się do przyrody, tak w skali klimatycznych krajobrazów, jak i fascynującego zdobnością detalu.

  Wybrane plakaty możesz zainstalować na ścianie w salonie z wykorzystaniem oferowanych przez nas antyram, drewnianych i aluminiowych ram lub specjalnych wieszaków. To ostatnie rozwiązanie jest atrakcyjnie niedrogie, te wcześniejsze z kolei cechuje elegancja, która przystoi najbardziej reprezentacyjnemu pokojowi w domu!

  Plakaty do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl

  Plakaty do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl

  Plakaty do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl

  Plakaty do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl

  Plakaty do salonu - dekoracje ścienne decoart24.pl