Wczytuję dane...

Serwisy obiadowe - Zestawy


Serwisy obiadowe to niezbędne wyposażenie każdej eleganckiej jadalni. Prestiżowe zestawy talerzy pozwalają zaserwować trzydaniowy obiad zgodnie z formalną etykietą, przydając posiłkom należytej atmosfery odświętności. Wybierz swój ulubiony motyw i ciesz się ceramiką najwyższej jakości!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!
Promocja

Zestaw dla 2 osób 10 elementów - SUSHI

Zestaw dla 2 osób 10 elementów - SUSHI
127,88 PLN
139,00 PLN
Oszczędzasz 11.12 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 130.66 PLN
Produkt dostępny!
Promocja

Komplet obiadowy - Serwis 18elem - porcelana - Lea Green

Porcelanowy komplet obiadowy dla 6 osób mark. Naczynia kwadratowe w kolorze białym z delikatnym motywem kwiatowym. Można je myć zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.
192,28 PLN
209,00 PLN
Oszczędzasz 16.72 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 196.46 PLN

Serwisy obiadowe - Zestawy

Serwisy obiadowe to naczynia, bez których trudno się obyć. Ich przewaga nad dobranymi przypadkowo talerzami i miskami jest oczywista – stół  jadalny prezentuje się pięknie i wytwornie tylko wtedy, gdy wszystkie nakrycia tworzą jedną, zgraną całość; idealnie w wielkim stylu.

Serwisy obiadowe w naszej ofercie to wysokiej jakości zestawy z porcelany i ceramiki, które pozwalają zaserwowanie gościom uczty z prawdziwego zdarzenia. Podstawowe elementy serwisu to oczywiście talerz obiadowy, talerz głęboki do zupy oraz talerz deserowy – niby oczywistość, ale intepretowana na tak różne sposoby. Współczesne serwisy obiadowe bywają bowiem klasycznie  białe i okrągłe, szokując swą bezkompromisową odświętnością. Coraz większe grono projektantów forsuje jednak bardziej śmiałe wzornictwo, a do światowych trendów należą kanciaste i owalne talerze, wysokie misy, a także barwne desenie – od etnicznych po artystyczne.

Czy jeden serwis obiadowy wystarczy? Teoretycznie tak, ale w praktyce okazuje się, że lubimy stół zmieniać w zależności od okazji, a nierzadko i sezonu. Podstawa więc to minimum dwa zestawy obiadowe naczyń stołowych – jeden na co dzień i drugi odświętny, ale pasjonaci designu lubią mieć specjalne serwisy obiadowe na Boże Narodzenie, przyjęcia pod gołym niebem, urodziny, itd. W DecoArt24.pl staramy się spełniać te zachcianki!

Serwisy obiadowe to idealna propozycja na duże, prestiżowe prezenty z okazji ślubu czy parapetówki. Do niektórych z nich da się dobrać stylowo spójne patery i półmiski, a także misy i sosjerki. Taki podarek nie może nie cieszyć!