Wczytuję dane...

Sztućce


Sztućce są kluczowym elementem zastawy stołowej, bez którego nie sposób wyobrazić sobie żadnego posiłku. Najpiękniejsze modele łyżek, widelców i noży spełniają jednak także ważną funkcję dekoracyjną, będąc tym dla jadalni, czy biżuteria dla kobiety. Postaw na najwyższej jakości nierdzewną stal i oryginalne, artystyczne kształty, które zamienią zwykły posiłek w ucztę!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Komplet sztućców - CASA BLACK - 16 elem.

Komplet złotych sztućców z kolekcji CASA BLACK. Wykończenie matowe z czarnymi uchwytami. Idealnie nadają sie na prezent. Składa się z 16 elementów, 4 noży stołowych, 4 widelców, 4 łyżeczek deserowych/koktajlowych oraz 4 łyżek do zupy. Wykonane ze stali ni
399,00 PLN
Produkt dostępny!

Sztućce - Kpl. 16elementów - CASA GOLD

Komplet złotych sztućców z kolekcji CASA GOLD. Wykończenie matowe. Idealnie nadają sie na prezent. Składa się z 16 elementów, 4 noży stołowych, 4 widelców, 4 łyżeczek deserowych/koktajlowych oraz 4 łyżek do zupy. Wykonane ze stali nierdzewnej 18/8. Ni
379,00 PLN

Sztućce

Sztućce to cisi bohaterowie stołu jadalnego. Niby niepozorne i dość oczywiste w formie, często stają się niebywałą ozdobą posiłków, niczym luksusowa biżuteria na kobiecie! W Decoart24.pl proponujemy zestawy łyżek, noży i widelców najwyższej jakości.

Niewiele jest dań, które da się i wypada jeść palcami. Do każdego prawie obiadu, a często także śniadania i kolacji potrzebne są nam sztućce, które są strażnikiem kultury przy stole. Te zwykłe są po prostu praktycznymi przyborami ułatwiającymi porcjowanie i posilanie się; te piękne budzą dodatkowo radość z jedzenia i podnoszą rangę każdego posiłku.

Standardem współczesnego designu są sztućce z nierdzewnej stali, które dzięki kreatywnym sposobom obróbki przybierają różny stopień połysku lub matowości, różne odcienie oraz rozmaity stopień zdobności. Obok tych prostych, urzekających bezpośrednim minimalizmem, mamy sztućce misternie rzeźbione, a nawet wzbogacane ozdobnymi wstawkami. Srebrne i złote, dają się dopasować do każdego typu zastawy stołowej – od romantycznej klasyki po awangardowy modernizm.

Na co zwracać uwagę przy zakupie sztućców? Nasze obserwacje wskazują, że każdy ma swoje preferencje dotyczące grubości i gładkości uchwytów, kształtu łyżek i ich głębokości, a nawet rozstawienia zębów u widelców. W niektórych rodzinach trudno wyobrazić sobie życie bez widelczyków deserowych, podczas gdy w innych ciasto je się tylko łyżeczkami, a miłośnicy latte potrzebują jeszcze specjalnych łyżeczek do drinków. Trafna decyzja będzie cieszyć latami!