Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Ramy i Antyramy

  Witamy w dziale, który zapewni Państwa kolekcji obrazów, plakatówrysunków wspaniałą oprawę. To właśnie odpowiednia rama, antyrama lub wieszak podkreślą piękno, zachwycą oczy, wyostrzą unikalne walory dzieła, pozwolą nawiązać duchową więź z twórcą. Taka więź jest bardzo ważna gdy chcemy osiągnąć wymarzony efekt. Harmonię i osobliwy urok kompozycji jakie stanowi obraz wraz z jego oprawą, podkreśli odpowiedni rodzaj oświetlenia. To odpowiednio dobrane oświetlenie w dużej mierze decyduje o walorach wizualnych ekspozycji.

  Antyramy i ramy do plakatów – z nimi wybrana fotografia będzie wyglądać jeszcze lepiej

   

  Wyłącznie gotowe do użycia produkty, odpowiednio łączone i wzbogacone o haczyki, dzięki którym z łatwością powiesisz je na ścianie. Antyramy oraz ramy do plakatów znacząco przedłużają żywotność fotografii i pozwalają na ich szybkie przewieszanie. Tak oprawione obrazy wyglądają jeszcze lepiej, bo są perfekcyjnie wykończone. A jako że tworząc katalog ram, oddajemy do rąk naszych klientów ramy drewniane oraz aluminiowe, możesz z powodzeniem dobrać obramowanie do obecnej w Twoim domu aranżacji.  Sprawdź również naszego bloga:


  Dekoracje ścienne:


  Tapeta las sklep online Tapeta las sklep decoart24 Obrazy na ścianę sklep decoart24 Obrazy na ścianę sklep Obrazy na ścianę sklep  PUSTE ŚCIANY W DOMU NIEUBŁAGANIE STRASZĄ? JAKA JEST ALTERNATYWA? - OBRAZY, FOTOTAPETY, PLAKATY, REPRODUKCJE


  Modny ostatnimi laty styl skandynawski przyniósł ze sobą pomysł na pokrywanie ściany przemyślaną układanką z małych ramek. Zaletą tej koncepcji jest oryginalność – trudno żeby ktoś miał identyczną kolekcję obrazków – i minimalizm, które odnajdzie się w większości typów wnętrz. Ramki są najczęściej czarne, różnych rozmiarów, kształtów i orientacji, a w nich umieszcza się przede wszystkim biało-czarne wydruki: proste grafiki, cytaty, symbole. Wieszane w bezpośredniej bliskości tworzą niekoniecznie symetryczną mozaikę obrazków. To pomysł, który sprawdzi się na białej lub szarej, jednolitej ścianie lub bardzo delikatnej tapecie, której wzory nie są przytłaczające.


  CO POWIESIĆ NAD ŁÓŻKIEM - OBRAZY, PLAKATY, REPRODUKCJE


  W bardziej przytulnym, swojskim wydaniu nad łóżkiem wieszamy tradycyjne ramki w mniejszym formacie, ale większej ilości. Najpopularniejsza klasyka to trzy jednakowej wielkości obrazki o korespondującej tematyce, które wnoszą do wnętrz nieco sielskiego, romantycznego klimatu. Dobierając same ramki warto pamiętać, aby pasowały one stylowo i kolorystycznie do mebli – jeśli więc np. szafy są z jasnego drzewa, nie wybierajmy raczej czarnych plastikowych ram.

  Naturalnie, obrazków może być więcej lub mniej i mogą się różnić charakterem i obramowaniem, tworząc na ścianie ciekawą eklektyczną mozaikę. Pamiętajmy jednak, że więcej ramek to więcej niezdrowego kurzu, zaś z psychologicznego punktu widzenia, w sypialni mniej bodźców, to więcej spokoju.


  Tulipany tapeta sklep decoart24.pl    tapeta sklep decoart24.pl Tapety sklep decoart24.pl