Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Brąz - 10x15cm

Ta ramka na zdjęcia sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak również w klasycznym, gdzie istotne są elegancja i prostota. Została wykonana z drewna fikusowego w ciemnej, brązowej barwie, o widocznym rysunku słojów. Na każdym z boków posiada żłobie
42,90 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjecia - Drewniana - Fikus - 13x18cm

Ramka, stworzona całkowicie z drewna fikusowego o widocznej strukturze słojów. Utrzymana jest w kolorystyce brązu z widocznymi przetarciami. Na części elementów wykonano pionowe żłobienia.
47,90 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Fikus Brąz - 15x20cm

Ramka na zdjęcia, stworzona całkowicie z drewna fikusowego o widocznej strukturze słojów. Utrzymana jest w kolorystyce brązu z widocznymi przetarciami. Na części elementów wykonano pionowe żłobienia.
49,00 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Drewniana - 20x25cm

Ramka zrobiona została z drewna fikusowego o widocznym rysunku słojów, utrzymanego w brązowej kolorystyce. Na górze widnieje ozdoba w postaci kilku metalowych klamr.
64,50 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Drewno - Metal - 9x13cm

Ramka wykonana z drewna fikusowego w ciemnej, brązowej barwie, o widocznym rysunku słojów. Na każdym z boków posiada żłobienia ozdobione metalowymi klamrami, które nadają jej nieco nowoczesnego charakteru.
38,50 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Fikus Czekolada - 9x13cm

Ramka jest drewniana, wykonana w dwóch różnych technikach, co dodaje jej oryginalności. Jedna strona stworzona jest z gładkiego drewna o widocznych słojach, druga posiada ciekawy ornament, nadający jej orientalnego charakteru.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Drewniana - 10x15cm

Ramka została stworzona z drewna o dwóch fakturach; dolna jest gładka, o nieregularnej, jasno i ciemnobrązowej barwie, druga zaś ozdobnie żłobiona w nieregularne kształty. Sprawdzi się do zdjęć o wymiarach 10x15 cm.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Fikus słoje - 15x20cm

Została wykonana z drewna fikusowego w jasnej, brązowej barwie, o widocznym rysunku słojów. Na każdym z boków posiada żłobienia ozdobione metalowymi klamrami.
51,50 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Kamień - 15x15cm

Ta ramka na zdjęcia z pewnością zachwyci niejednego gościa, który zobaczy ją w naszym domu! Jest zupełnie niezwykła, dlatego bardzo dobrze nadaje się również na prezent dla bliskiej nam osoby. Została stworzona na planie kwadratu o boku 15 cm; mniej więce
29,90 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjecia - Drewniana - Brąz - 13x18cm

Ramka wykonana z drewna fikusowego w jasnej, brązowej barwie, o widocznym rysunku słojów. Na górze widnieje ozdoba w postaci kilku metalowych klamr, które nadają jej nieco nowoczesnego charakteru.
47,90 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Drewniana - Fikus - 15x20cm

Ramka na zdjęcia wykonana z drewna fikusowego w jasnej, brązowej barwie, o widocznym rysunku słojów. Na górze widnieje ozdoba w postaci kilku metalowych klamr, które nadają jej nieco nowoczesnego charakteru.
51,50 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Drewniana - Metal - 10x15cm

Ramka wykonana z drewna fikusowego w jasnej, brązowej barwie, o widocznym rysunku słojów. Z boku widnieje ozdoba w postaci kilku metalowych klamr, które nadają jej nieco nowoczesnego charakteru.
42,90 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjecia - Drewniana - Brązowa - 13x18cm

Ta ramka na zdjęćia sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak również w klasycznym, gdzie istotne są elegancja i prostota. Została wykonana z drewna fikusowego w jasnej, brązowej barwie, o widocznym rysunku słojów. Z boku widnieje ozdoba w postaci
47,50 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Fikus - Metal - 13x18cm

Ramka na zdjęcia wykonana jest z drewna fikusowego, po bokach w regularnych odstępach posiada żłobienia wypełnione metalowymi paskami. Takie wykonanie oraz ciemny kolor nadają jej elegancji i oryginalnego wyglądu.
47,90 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Brązowa - 20x25cm

Każde wspomnienie zawarte na zdjęciach chcemy eksponować i wspominać przez długi czas. Z pewnością pomóc w tym może ta niezwykła ramka na zdjęcia, stworzona całkowicie z drewna fikusowego o widocznej strukturze słojów. Utrzymana jest w kolorystyce brązu z
64,50 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjecia - Drewno Fikusowe - 9x13cm

Osoby ceniące zdjęcia powinny zwrócić uwagę na ten elegancki produkt, który sprawi, iż fotografie zyskają dodatkowego uroku. Ramka na zdjęcia wykonana jest z drewna fikusowego.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Drewniana - 15x20cm

Ramka na zdjęcia stworzona z drewna fikusowego w kolorze brązu, który dodatkowo został przetarty, co nadaje ramce wyjątkowego charakteru. Po bokach wykonano delikatne, subtelne, pionowe żłobienia.
49,00 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjecia - Żłobienia - 13x18cm

Drewniana ramka na zdjęcia świetnie będzie pasować zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. Sprawdzi się doskonale również jako prezent. Stworzona została z drewna fikusowego w kolorze brązu, który dodatkowo został przetarty, co nadaje ramce wy
44,90 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Ekoskóra - 10x15cm

Ramka na zdjęcia stworzona została w całości z ekoskórki, którą dodatkowo polakierowano dla uzyskania niezwykłego połysku. Dzięki odpowiedniej podpórce, zdjęcie można postawić w pionie albo w poziomie.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Fikus - 9x13cm

Ramka stworzona w całości z drewna fikusowego. Ramka utrzymana jest w kolorystyce gorzkiej czekolady, a dzięki widocznemu rysunkowi słojów drewna zachowuje niezwykle oryginalny charakter.
53,00 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Ratanowa - 10x15cm

Ramka stworzona z ręcznie wyplatanego ratanu. Wzór to regularne kółka przeplatane pionowymi i poprzecznymi liniami z tego samego materiału.
19,00 PLN
Produkt dostępny!

Ramka na zdjęcia - Ratan - 10x15cm

Ramka na zdjęcia stworzona w całości z ratanu w jasnym, piaskowym kolorze. Ratan jest wyplatany ręcznie, a dzięki odpowiedniemu oparciu z tyłu ramki można ją postawić zarówno pionowo, jak i poziomo.
19,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Ramka na zdjęcia - Dwustronna - 10x15cm

Ramka sprawdzi się na zdjęcia w wymiarze 13x18 cm bądź 10x15 cm. Stworzona jest ręcznie, z lekko przetartego drewna fikusowego w kolorze gorzkiej czekolady.
73,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Ramka na zdjęcia - Krokodyl - 10x15cm

Ramka z ekoskóry, doskonale naśladująca fakturę skóry krokodyla. Utrzymana jest w kolorze gorzkiej czekolady ze zróżnicowanymi wielkościami łusek. Dzięki podpórce można ramkę ze zdjęciem ustawić zarówno w pionie, jak i w poziomie.
59,00 PLN

Ramki na Zdjęcia

Zdjęcia to radosne chwile, które zostały uchwycone i zatrzymane dzięki aparatowi. Warto otaczać się nimi, zwłaszcza gdy brali w nich udział ludzie, którzy kochamy i których szanujemy. Trzeba pamiętać o tym, że każde piękne zdjęcie potrzebuje pięknej dekoracji, na przykład w formie ramki. Przedstawiamy więc różnorodne ramki na zdjęcia - stojące, wiszące - dzięki którym każde zdjęcie zaprezentuje się ciekawie. Wykonane zostały w dużej mierze ręcznie, co nadaje im oryginalnego charakteru oraz efektowności.