Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dekoracje Stołu

  W wielu domach stół wygląda klasycznie - nakryty białym obrusem, staje się miejscem dość nieciekawym. Warto wzbogacić go o produkty, które można znaleźć w tej kategorii. Są to nie tylko piękne, kolorowe obrusy i bieżniki z rozmaitych materiałów, ale również choćby podkładki. Znaleźć można rzeczy wykonane z bawełny, lnu, drewna czy metalu. Wszystkie są precyzyjnie zdobione, niejednokrotnie ręcznie. Dzięki dobremu doborowi trwałych i eleganckich materiałów świetnie prezentują się na stole w każdym domu. 


  Wielką wagę przywiązujemy do wyglądu naszego stołu i dlatego chcemy zasugerować odwiedziny działu gdzie znajdziemy wielobarwne, lniane i bawełniane obrusy, bieżniki, serwety i serwetki. (Do tych ostatnich posiadamy bardzo duży wybór gustownych, wykonanych z metalu, drewna i plastiku, ozdobnych obrączek).

    Fantazyjnie udrapowana serwetka, spięta oryginalną spinką, ułożona na stole to wysublimowany element, zarówno użytkowy jak i dekoracyjny. 

  Nasz stół to nie tylko drewniany lub szklany blat na którym stawiamy misy, patery, wazy i inne pełne smakołyków naczynia.

   

  Blaty naszych stołów są drewniane, szklane, często marmurowe lub plastikowe, a czasem nawet metalowe.  Różnorodność materiałów z jakich zostały wykonane nie zwalnia nas z obowiązku ich gustownego nakrycia  o ile pragniemy aby serwowany na nie posiłek wydał nam się bardziej królewski. Na pierwszy rzut idzie obrus. Obrusy lniane, bawełniane, rzadziej jedwabne to tło na jakim ustawiane są 

   

  Ułożone na obrusach serwetki to nie tylko bardzo praktyczne przedmioty umieszczane przy naszych talerzach, to także niezwykle dekoracyjne elementy naszego stołu. Zwykle barwne wykonane z bawełny, lnu a nawet jedwabiu, uśmiechają się do nas swoją delikatnością

   

  Kolorowe, barwne, bajeczne serwetki wykonane z delikatnego lnu, cieniutkiej bawełny a czasem z jedwabiu, jako niezwykle gustowne i praktyczne, dekoracyjne elementy naszego stołu.