Wczytuję dane...

Dywaniki Łazienkowe


Dywaniki łazienkowe to gwarancja miękkości pod stopami przy porannym prysznicu czy wieczornej kąpieli. Kolorowe i eleganckie, wspaniale pasują do nowoczesnych płytek podłogowych i są ważnym elementem łazienkowej aranżacji. Najlepiej jest mieć ich kilka, aby móc pieczołowicie dbać o czystość i zdrowie domowników, jednocześnie bawiąc się wnętrzarskim designem!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Dywanik łazienkowy - 50x75cm - Brąz

Piękny i puszysty dywanik łazienkowy , bardzo gruby i przyjemny w dotyku
209,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Dywanik łazienkowy - Grafit - 50x75cm

Piękny i puszysty dywanik łazienkowy , bardzo gruby i przyjemny w dotyku
209,00 PLN

Dywaniki Łazienkowe

Dywaniki łazienkowe to akcesoria, bez których trudno sobie wyobrazić kąpiel lub prysznic. Zdobią, zapewniają komfort pod bosymi stopami i chronią przed chłodem płytek ceramicznych – wystarczy tylko wybrać idealny rozmiar i odcień!

Dywanik łazienkowy zalicza się do grupy tekstyliów najpraktyczniejszych i najintensywniej użytkowanych. Codziennie korzystasz z ich wygody przy wychodzeniu z wanny czy natrysku, podczas mycia zębów czy makijażu. Chłoną one wszechobecną w łazience wilgoć i pozwalają czuć się przytulnie nawet w mroźne zimowe poranki.

W DecoArt24.pl proponujemy dywaniki do łazienki wykonane z wysokiej jakości bawełny gwarantującej miękkość, trwałość oraz możliwość regularnego prania w temperaturze nawet 60 stopni C. Ta ostatnia właściwość jest szczególnie istotna z punktu widzenia zachowania czystości i higieny. Częste pranie zapobiega przenoszeniu infekcji i rozwojowi drobnoustrojów, ale jego warunkiem jest oczywiście posiadanie co najmniej dwóch kompletów dywaników!

W tym momencie nie sposób nie wspomnieć o efekcie estetycznym, jaki dają umiejętnie dobrane dywaniki łazienkowe. W zależności od odcienia mogą być one eleganckim dopełnieniem aranżacji lub wyraźnym akcentem przełamującym monotonię chłodnych płytek ceramicznych. Mając w posiadaniu różne barwy możemy kreatywnie kształtować oblicze łazienki, choćby w zależności od pory roku!

W DecoArt24.pl oferujemy dywaniki łazienkowe o różnych formatach oraz deseniach. Te ostatnie tworzy urozmaicona struktura włókien, która wnosi ciekawy efekt trójwymiarowej tekstury. Łazienka od razu staje się piękniejsza!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


Dywaniki łazienkowe decoart24.pl


Dywaniki łazienkowe decoart24.pl


Dywanik łazienkowe decoart24.pl


Współcześnie pragniemy, aby łazienka nie tylko była funkcjonalna, ale również bardzo wygodna, przestrzenna i… dobrze urządzona! Dywaniki łazienkowe to nieodłączne akcesoria, które można znaleźć w każdej łazience - produkty oferowane w tej kategorii cechują się nie tylko doskonałym wyglądem, ale również funkcjonalnymi rozwiązaniami w zakresie produkcji. Są trwałe, łatwe w czyszczeniu, nadają się też do łazienek z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki różnorodności wzorów i kolorów da się znaleźć dywniki pasujące do każdej łazienki.

Dywanik łazienkowe decoart24.pl