Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Fototapety dla Dzieci

  Fototapety dla dzieci - Bajki disney - Sklep decoart24.pl Fototapety dla dzieci - Bajki disney - Sklep decoart24.pl Fototapety dla dzieci - Bajki disney - Sklep decoart24.pl

  Dzieciństwo to zwykle najlepszy okres w życiu człowieka, 
  który determinuje późniejsze życie i charakter. Warto zadbać o to, aby dzieci jak najdłuższej nimi pozostawały i mogły cieszyć się pięknymi pokojami. Pomagają w tym tapety i foototapety specjalnie dostosowane dla najmłodszych - w różnych rozmiarach, z bajkowymi wzorami. Z pewnością wprowadzą do dziecięcego pokoju atmosferę fantazji, radości i kreatywnej wyobraźni. Tapety dedykowane są zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. 


  Kto z nas nie chciałby wrócić choć na maleńką chwile do czasów dzieciństwa?  Do chwil w których bajka opowiadana przez rodziców czy dziadków pobudzała wyobraźnie? Kto z nas w marzeniach nie widział tych wszystkich miejsc o których tak pięknie nam opowiadano. 
     Mieliśmy swoje kolorowe sny. Byliśmy księżniczkami i książętami, dobrymi mamami i troskliwymi tatami. Batman i Spider-Man uczyli nas walki ze złem zaś przygody dzikich zwierząt rozbawiały i fascynowały. 
    Mieliśmy swój kolorowy świat, i w trudnych dla nas chwilach nie chcieliśmy go opuszczać - czuliśmy się tam bezpiecznie.  
    Dzisiaj bajki może są troszkę inne, może imiona bohaterów się zmieniły ale pozostały barwy, które olśniewają oraz obrazy, które mówią i uczą.
    Mając wpływ na aranżację wnętrz dziecięcych pokoi jesteśmy w stanie sprawić, że  ulubienicy maluchów zawitają do nich, że będą się do nich uśmiechać, że będą w ich pokojach sypiać, i z nimi jadać, że będą tak bardzo blisko jak się tylko da.
    Od zawsze wiemy iż nawet maleńki obraz potrafi zastąpić tysiące słów. A czy ktoś wie ile słów jest w stanie zastąpić dzieciom, cała plejada uwielbianych bohaterów, wyciągnięta ze snów i umieszczona w postaci wielkiego barwnego obrazu na ścianach ich pokoju?
      To my, troskliwi rodzice, ten bajkowy świat, możemy własnym dzieciom jeszcze bardziej przybliżyć.
     Czy mamy taką możliwość?
     Oczywiście - mamy!
    Dzisiejsi producenci fototapet dla dzieci, zadbali o to aby były one dla nich bezpieczne, wykonane z najlepszych materiałów, aby były pokryte powłoką chroniącą je przed uszkodzeniem i aby można je było łatwo myć oraz konserwować.
     Setki cudownych wzorów, a także możliwość wykonania ich na specjalne zamówienie ma sprawić, że dadzą się dopasować do rozmiarów każdego pomieszczenia.

  Miejsce bajki w naszym życiu.

  Bajki w rozwoju emocjonalnym i społecznym każdego dziecka odgrywają ogromną rolę. Uczą stosunków interpersonalnych,  uczą empatii i zrozumienia, odróżniania dobra od zła, twórczo inspirują są podstawą społecznej edukacji.

   Dzisiaj utrwalone na fototapetach, dekorujących dziecięce pokoje - tętniąc życiem i barwami, najpiękniejsze obrazy z tych bajek i ich bohaterowie, mogą towarzyszyć naszym dzieciom o każdej porze dnia i nocy… Ich ulubieńcy już nie tylko słowem ale i cudnym obrazem będą pobudzać ich wyobraźnie i prowokować do działania.


  Sprawdź również naszego bloga:

  1.
  Dlaczego dzieci kochają fototapety  - Bo są na nich ulubieni bohaterowie

  Każde dziecko przeżywa swoje okresowe fascynacje postaciami z bajek, książek i filmów dla najmłodszych. Dla części milusińskich Kubuś Puchatek, księżniczki Disneya czy Auta stają się realnymi przyjaciółmi, którzy w magiczny sposób pojawiają się dokoła każdego dnia i pomagają poradzić sobie z nudą i złośliwością świata. Cóż lepszego niż mieć na ścianie w pokoju dziecinnym podobizny swych ulubionych bohaterów, idealnie korespondujące z innymi elementami wystroju wnętrz, takimi jak pościel, maskotki czy ozdobne poduszki na łóżko? Bogaty wybór fototapet zadowoli każdego małego fana – od dziewczęcych tematów typu Barbie po chłopięce fascynacje superbohaterami…

  2. Co powieśić na ścianę w pokoju dziecięcym - A może fototapeta? 

  Fototapeta łączy w sobie zalety chroniącej ścianę tapety, którą zawsze można wymienić, z niezwykłą magią pozwalającą zamienić dziecięcy pokój w bajkową krainę czy fantastyczny świat. Mając na ścianie wielkie, realistyczne scenki z ulubionych bajek lub malownicze krajobrazy pełne zwierząt, planet czy Aut od razu zyskują dodatkową inicjatywę do zabawy. Fototapety dziecięce sprzyjają rozwojowi wyobraźni i pozwalają szybko przenosić się do wymarzonego świata. Od strony technicznej także czekają nas same korzyści – w zależności o techniki druku fototapety mogą być idealnie ścieralne, nie poddając się żadnemu brudowi czy przypadkowym maźnięciom pędzlem, zmywalne a nawet sprawiające wrażenie 3D. Na rynku jest dość duży wybór rozmiarów, które można łatwo dopasować do każdej ściany i właściwie jedynym faktycznym problem jest ostateczna decyzja, bo statystyczne dziecko pewnie chciałoby mieć na ścianie i Kopciuszka, i kosmos, i dinozaury


  Fototapety dla dzieci - Bajki disney - Sklep decoart24.pl Fototapety dla dzieci - Bajki disney - Sklep decoart24.pl Fototapety dla dzieci - Bajki disney - Sklep decoart24.pl