Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Fototapeta na ścianę - Vesparama - 175x115cm

Fototapeta na ścianę Vesparama - produkcji firmy Wizard. Świetna dekoracja ścienna do Twojego domu, mieszkania, czy też biura. Ożywi i wzbogaci wnętrze, podkreśli jego charakter. Świetny efekt za niewielkie pieniądze. Fototapeta jest nowa, produkowana prz
135,00 PLN
Produkt dostępny!

Fototapeta ścienna - Havana Cuba - cadillac - 366x254 cm

Fototapeta na ścianę 366x254 cm z kolekcji Nice Wall. Każdy egzemplarz posiada instrukcję klejenia. Kupujesz u nas produkt oryginalny i posiadający licencję. Drukowany przez polskiego producenta, ekologicznymi tuszami. Do produkcji zastosowano papier ma
299,00 PLN
Produkt dostępny!

Fototapeta ścienna - Środki transportu - 115x175cm

Środki transportu - fototapeta produkcji firmy Wizard. Świetna dekoracja ścienna do Twojego domu, mieszkania, czy też biura. Ożywi i wzbogaci wnętrze, podkreśli jego charakter. Świetny efekt za niewielkie pieniądze. Fototapeta jest nowa, produkowana przez
135,00 PLN

Motoryzacja

Fototapety na Ścianę Motoryzacja to propozycja nie tylko dla fanów szybkiej jazdy i pięknej karoserii. Jako element współczesnej kultury pojazdy silnikowe niosą bowiem ze sobą wiele pozytywnych skojarzeń i emocjonalnych odniesień. I tak kultowe automobile kojarzą się nam z dżentelmeńską elegancją i nostalgicznym klimatem retro, podczas gdy sportowe auta emanują dynamicznością, śmiałością i typowym dla XXI w. szybkim tempem życia. Fototapeta motocykl jest natomiast bezpośrednim odwołaniem do idei buntowników żyjących swoim własnym, nieposkromionym życiem. I jak tu nie ulec pokusie?

Fototapeta samochody, motocykl a może ciężarówka jest to oczywiście fenomenalny pomysł na prezent dla mężczyzny – nastolatka i dojrzałego kierowcy; syna, męża, ojca czy nawet dziadka. Dobrane na wymiar do osobistego „męskiego” kąta – czy będzie nim pracownia, młodzieżowy pokój czy garaż – są podarkiem miłym i zwykle całkiem niespodziewanym, a zarazem prestiżowym. Najwyższa jakość wydruku cyfrowego w połączeniu z satynowym papierem daje fantastyczne efekty wizualne, które w pełni oddają uroki oszałamiającej karoserii.

Fototapety ścienne z motywami motoryzacyjnymi są również zwykle cennym dodatkiem kolorystycznym do dekoracji domu, który szczególnie efektownie prezentuje się w zestawieniu z obitymi w skórę siedzeniami, metalowymi meblami oraz wykończeniem w stylu industrialnym. Małe formaty pozwalają stworzyć własny kawałek marzeń tuż obok łóżka, podczas gdy te największe mogą być fantastyczną ozdobą modernistycznego salonu czy designerskiego loftu.


Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Fototapeta samochody - decoart24.pl

Wyścigowe auto czy motocykl? Te motywy i wiele innych znajdziesz na naszych fototapetach na ścianę

Fototapeta samochody decoart24.pl

Wystarczy, że wybierzesz wzór, który najbardziej Ci się podoba oraz rozmiar adekwatny do wymiarów Twojej ściany i voilà – zyskujesz doskonałą alternatywę dla standardowej farby ściennej oraz element, który nada Twojemu mieszkaniu niepodważalnej wyjątkowości. A wybierasz masz w czym, bo w tej właśnie kategorii zgromadziliśmy wszystkie fototapety mające związek z motoryzacją. Samochody, motocykle, wyścigowe i klasyczne, w miejskiej scenerii lub na pięknym, kompozycyjnym tle.

Fototapeta samochód - Sklep decoart24.pl

Fototapeta stary samochód - Sklep decoart24.pl