Wczytuję dane...

Grille Ogrodowe - Wiszące


Grille ogniskowe pozwalają cieszyć się żywym ogniem bez rozpalania ogniska! Jako gorący trend wyposażenia ogrodów umilają życie towarzyskie pod gołym niebem, zwłaszcza w chłodne wieczory i jesienne dni. Trwałe, bezpieczne i idealnie mobilne, są naturalnym źródłem ciepła i światła, umożliwiając równocześnie opiekanie smakołyków.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!
Promocja

Palenisko do Grilla - Grill Myśliwski (ogniskowy)

Palenisko do grilla w czarnym kolorze. Pokryte farbą odporną na temperaturę. Średnica paleniska: 70cm Wykonany przez polskiego producenta - zapewnia doskonałą jakość. Uwaga. Nie kupuj palenisk malowanych proszkowo. Spalająca się farba jest szkodliwa. Gri
535,99 PLN
589,00 PLN
Oszczędzasz 53.01 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 589.00 PLN
Produkt dostępny!
Promocja

Grill Ogniskowy - Myśliwski - Ruszt - Stelaż

Grill Ogniskowy - Myśliwski - Ruszt - Stelaż Prezentujemy stabilny, wysokiej jakości grill. Grill składa się z chromowanego galwanicznie rusztu oraz stelaża, na którym zamocowany został kołowrotek podtrzymujący ruszt. Palenisko dostępne jako osobny pro
545,09 PLN
599,00 PLN
Oszczędzasz 53.91 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 599.00 PLN
Produkt dostępny!
Promocja

Grill Ogniskowy - Myśliwski - 50-ka Komplet

Grill myśliwski - komplet. W skład zestawu wchodzą: Palenisko zrobione z blachy aż 4mm, Ruszt chromowany, Trójnóg malowany proszkowo o wysokości 150cm.
699,79 PLN
769,00 PLN
Oszczędzasz 69.21 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 769.00 PLN
Produkt dostępny!
Promocja

Grill ogniskowy - Myśliwski - 60-ka Komplet

Grill myśliwski - komplet. W skład zestawu wchodzą: Palenisko zrobione z blachy aż 4mm, Ruszt chromowany, Trójnóg malowany proszkowo o wysokości 170cm.
845,39 PLN
929,00 PLN
Oszczędzasz 83.61 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 799.00 PLN

Grille Ogrodowe - Wiszące

Grill wiszący to pomysł, który podbił serca milionów właścicieli ogrodów na całym świecie. We współczesnej architekturze krajobrazowej brakuje już bowiem miejsca na klasyczne ognisko – preferujemy pięknie utrzymane trawniki podzielone eleganckimi betonowymi nawierzchniami. Mimo wszystko jednak, trudno rezygnuje się z uroków żywego ognia i opiekania przysmaków, które najlepiej smakują właśnie pod gołym niebem.

Oferowane w DecoArt24.pl grille ogrodowe pozwalają na cieszenie się urokiem towarzyskich spotkań na świeżym powietrzu bez rujnowania nawierzchni ogrodu. Przenośna konstrukcja może być przy tym dość dowolnie przemieszczana w zależności od warunków pogodowych i liczby gości. Wystarczy ustawić dokoła krzesła i ławki ogrodowe i można cieszyć się rozgrzewającym płomieniem do późnych godzin nocnych. Grille wiszące ogrodowe to też doskonały sposób na przedłużenie outdoorowego sezonu o chłodniejsze miesiące wiosenne i jesienne.

Wykonany z wysokiej jakości metalu grill ogniskowy składa się z paleniska, malowanego żaroodporną farbą, praktycznego trójnogu oraz chromowanego rusztu, na którym można opiekać nad ogniem mięso, pieczywo i warzywa. Całość odznacza się podziwu godną stabilnością, łatwym utrzymaniem w czystości oraz gwarancją satysfakcjonującego używania przez długie lata. Grille ogrodowe, zwane również myśliwskimi, sprawiają, że chętniej przebywamy na świeżym powietrzu, a zarazem w fantastyczny sposób urozmaicają ogrodowe przyjęcia.

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie nasz ogród marzeń.

Grill wiszący decoart24.pl


Grill ogniskowy - myśliwski jest to ruszt zawieszony na łańcuchu, którego podporą jest trójnóg. Dodatkowo w naszych zestawach dołączamy palenisko. Jesteś miłośnikiem grillowania i lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Taki grill będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Taka konstrukcja zapewnia niepowtarzalny klimat i jest zdecydowanie wygodniejsza niż zwykłe stojące grille. Nie musisz używać paleniska. Możesz rozpalić ognisko pod rusztem dzięki czemu oszczędzisz sobie czasu nad siedzeniem z widełkami i uratujesz spadające z kija kiełbaski ;) Masze grille dostępne są w kilku wymiarach. Paleniska są pokryte farbą odporną na wysoką temperaturę. Nie kupuj palenisk malowanych proszkowo spalająca farba jest szkodliwa dla zdrowia.