Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Grill Ogniskowy - Myśliwski - 70-ka Komplet

Grill myśliwski - komplet. W skład zestawu wchodzą: Palenisko zrobione z blachy aż 4mm, Ruszt chromowany, Trójnóg malowany proszkowo o wysokości 195cm.
469,00 PLN
Produkt dostępny!

Grill Ogniskowy - Myśliwski - 50-ka Komplet

Grill myśliwski - komplet. W skład zestawu wchodzą: Palenisko zrobione z blachy aż 4mm, Ruszt chromowany, Trójnóg malowany proszkowo o wysokości 150cm.
349,00 PLN
Produkt dostępny!

Grill ogniskowy - Myśliwski - 60-ka Komplet

Grill myśliwski - komplet. W skład zestawu wchodzą: Palenisko zrobione z blachy aż 4mm, Ruszt chromowany, Trójnóg malowany proszkowo o wysokości 170cm.
399,00 PLN

Grille Ogniskowe

Grill ogniskowy - myśliwski jest to ruszt zawieszony na łańcuchu, którego podporą jest trójnóg. Dodatkowo w naszych zestawach dołączamy palenisko. Jesteś miłośnikiem grillowania i lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Taki grill będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Taka konstrukcja zapewnia niepowtarzalny klimat i jest zdecydowanie wygodniejsza niż zwykłe stojące grille. Nie musisz używać paleniska. Możesz rozpalić ognisko pod rusztem dzięki czemu oszczędzisz sobie czasu nad siedzeniem z widełkami i uratujesz spadające z kija kiełbaski ;) Masze grille dostępne są w kilku wymiarach. Paleniska są pokryte farbą odporną na wysoką temperaturę. Nie kupuj palenisk malowanych proszkowo spalająca farba jest szkodliwa dla zdrowia.

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie nasz ogród marzeń.


Sprawdź również naszego bloga:1. Mała architektura ogrodowa - Miejsce na Grilla

Mało jest lepszych pomysłów na długi letni wieczór lub chłodne jesienne popołudnie niż wspólne siedzenie przy płomieniach ogniskowego ognia. Idealnie, jeśli przyjemność tą można połączyć z grillowaniem, które ma swój nieodzowny urok, nawet, jeśli to tylko kromka chleba i kiełbaska. Aby stworzyć wygodne miejsce na „ogień”, warto wyłożyć betonowymi płytami płaski kawałek ogrodu, który zapewni bezpieczeństwo i idealny poziom. W zależności od preferencji i możliwości finansowych można pozwolić sobie na zbudowanie całego kominka, w którym płomień buzować może nawet podczas mżawki lub postawić na proste palenisko z otwartym ogniem. To ostatnie może mieć formę przenośnego grilla myśliwskiego, który ułatwia sprzątanie patio i daje swobodę aranżacji, bądź wybetonowanej niecki, wokół której można zaaranżować wygodne siedzenie dla większej liczby osób.