Inne Dekoracje Domu
Inne akcesoria biurowe dopełniają gabinetu w sposób elegancki i praktyczny dbając o potrzeby każdego człowieka pracującego. jako element szerszej kolekcji wyposażenia biura zapewniają elegancką spójność aranżacji i wprowadzają przyjemny, sprzyjający efektywności ład na blacie. To doskonały pomysł na biznesowy podarek dla klienta lub partnera!
Stojak na ręcznik kuchenny - Czarny
Lampion Biały - Lucie White - 360cm
Lampion Czarny - Lucie Black - 36cm
Lampion Biały - Lucie White - 30cm
Lampion Czarny - Lucie Black - 30cm
Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty ZŁOTY - 93x28cm
Kwietnik metalowy - Stojak wielofunkcyjny z blatem - Loft 50cm
Sanki kuligowe XXL
LUCIE WHITE Lampion h50x24.5cm
LUCIE WHITE Lampion h72x15cm
Lampion wiklinowy - Czarny - Lucie - 72x15cm
Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty, dekoracje ślubne - Ukośny z blatem - 104x28cm
Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty, dekoracje ślubne - 84x22cm
Kwietnik metalowy - Stojak wielofunkcyjny z blatem - 104x28cm
Kwietnik metalowy - Stojak wielofunkcyjny z blatem 84x22cm
Kwietnik - Stojak na kwiaty - wielofunkcyjny skośny - 83x22cm
Kwietnik - Stojak na kwiaty, dekoracje ślubne - 93x28cm
Kwietnik - Stojak na kwiaty - wielofunkcyjny skośny - 103x32cm
Kwietnik metalowy 4ka - Stojak na kwiaty - uniwersalny - Metaloplastyka 112cm
Kwietnik metalowy 4ka - Stojak na kwiaty, wielofunkcyjny - Metaloplastyka 112cm
Stojak do łazienki na ręczniki - 100cm
Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty wielofunkcyjny - 83x22cm
Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty wielofunkcyjny - 93x28cm
Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty wielofunkcyjny - 103x34cm
Stojak dekoracyjny na lampiony i wiązanki - 150 cm
Stojak dekoracyjny na lampiony
Głowa Buddy - 22x19x30cm
Głowa Buddy - 22x19x30cm
Serwetnik 14x28x9cm
Serwetnik 14x28x9cm
Sanki z oparciem i rączką
Sanki dla dzieci 80-ka
Stojak choinkowy - 8 Kolorów Duży
Stojak choinkowy Standard Duży
Parasolnik Pełny - 5 Kolorów - Stojak
Stojak na bombkę choinkową – Duży
Sanki dla dzieci z opaciem
Szafka metalowa - Duża
Ramka dekoracyjna - 1 Kwiat - SREBRO
Stojak choinkowy Ekono Duży
Inne Dekoracje Domu
Inne dekoracje do domu to szeroka kategoria pięknych i praktycznych dodatków, które wnoszą nieco uroku do codziennego życia.
W DecoArt24.pl znajdziesz mniejsze i większe przedmioty użytkowe i dekoracyjne, przy czym kategorie te zwykle zlewają się w jedno. Kwietniki i półki to sprzęty pokaźnych rozmiarów, które pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń, ale zarazem czynią wnętrze atrakcyjniejszym i przytulniejszym. W salonie wykorzystasz na pewno również stojaki dekoracyjne na lampiony i wiązanki, eleganckie serwetniki czy stylowe zegary. Na specjalną uwagę zasługują dekoracje do domu bez funkcji praktycznej – ozdobne ramki na ścianę, dekory na stół czy fantazyjne ceramiczne figury. To właśnie takie dodatki decydują o charyzmie i oryginalności wystroju wnętrz.
Nie zapominamy również o szczególnych okazjach! W naszej świątecznej ofercie znajdziesz stylowe stojaki na artystyczne bombki, które zasługują na odrębną ekspozycję i mogą być urozmaiceniem wigilijnego stołu. Proponujemy również szeroką ofertę stojaków choinkowych w różnych rozmiarach.
A że absolutnie każde pomieszczenie zasługuje na swoją dozę dekoracji, oferujemy również piękne dodatki do łazienki w postaci zestawów eleganckich porcelanowych dozowników i mydelniczek, a nawet pięknych stojaków na papier toaletowy.
W DecoArt24.pl dbamy o najwyższą jakość materiałów, które gwarantują długie i pełne satysfakcji użytkowanie. Naszą dumą są dodatki do domu wykonane z metaloplastyki - solidnej, szlachetnej i niezwykle zdobnej. Szeroka oferta pozwoli Ci wyposażyć domowe wnętrza od A do Z!
Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.