Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Susz - Bukiet - 75cm

Bukiet suszonych egzotycznych roślin w naturalnych kolorach. W skład wchodzą m.in. raphia farinifera, coco nucifera, livistona rotundifolia. Wysokość około 70-80cm.
35,00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Kompozycja z suszu - 30x25cm

Ta niezwykła kompozycja z suszu stworzona została z egzotycznych roślin, takich jak filipińska trawa, ale również rodzimych gatunków, np. winorośli.
24,00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Bukiet z suszu - 55cm

Bukiet suszonych egzotycznych roślin w naturalnych kolorach. W skład wchodzą m.in. coco nucifera, musa textilis, psidium guajava, aralia nudicalis. Wysokość około 55 cm.
29,00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Kompozycja z suszu - 90cm

Bukiet jest stojący, nie potrzebuje wazonu, ma wysokość 90 cm. Nie jest barwiony - kolory są naturalne. Stworzony został z pędów, liści oraz owoców.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Bukiet Z Suszu - 150cm

Bukiet wykonany jest z suszonych pędów buri, zebranych i związanych za pomocą dobranego kolorystycznie, czerwonego sznurka.
79,00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Bukiet z suszu - 90cm

Wolnostojąca wiązanka egzotycznych roślin w naturalnych kolorach przewiązana sznurem z rafii . Wysokość 90 cm.
54,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Susz - Bukiet z suszu - 60cm

Taki bukiet z suszu jak ten to świetny pomysł na nietypowy prezent dla kogoś bliskiego. Doskonale sprawdzi się jako ozdoba zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza, ponieważ stanowi niezwykłą kompozycję. Został skomponowany przede wszystkim z egzot
27,10 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Susz - Bukiet - Tingting płatki - 95cm - 25szt/op

Bukiet, stworzony z lekkich pędów kokosa właściwego. Do pędów doczepione zostały listki utrzymane w kolorach bieli oraz zieleni.
19,60 PLN

Kwiaty Suszone

Dla osób, które nie mają czasu zajmować się żywymi kwiatami, a nie przepadają za sztucznymi, te kompozycje z suszonych kwiatów to doskonała propozycja. Rozmaite wzory i kolory, ciekawe, niespotykane w naszym klimacie rośliny - to wszystko sprawia, że kompozycje z kwiatów suszonych pięknie wyglądają w każdym wnętrzu. Dzięki wielości rozmaitych koncepcji każdy może znaleźć dla siebie taki bukiet, który najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom i potrzebom.