Wczytuję dane...

Kwiaty Suszone


Kochasz styl rustykalny i chętnie otaczasz się przyrodniczym designem? Kwiaty suszone to dekoracje do domu, które doskonale wpisują się w modne trendy sielskiego wystroju wnętrz, pełnego naturalnych surowców i kolorów ziemi. Artystycznie dobrane kompozycje traw, pędów i kwiatów wspaniale ozdobią jadalny stół czy salonową komodę!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Susz - Kompozycja z suszu - 90cm

Bukiet jest stojący, nie potrzebuje wazonu, ma wysokość 90 cm. Nie jest barwiony - kolory są naturalne. Stworzony został z pędów, liści oraz owoców.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Bukiet z suszu - 55cm

Bukiet suszonych egzotycznych roślin w naturalnych kolorach. W skład wchodzą m.in. coco nucifera, musa textilis, psidium guajava, aralia nudicalis. Wysokość około 55 cm.
29,00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Kompozycja z suszu - 30x25cm

Ta niezwykła kompozycja z suszu stworzona została z egzotycznych roślin, takich jak filipińska trawa, ale również rodzimych gatunków, np. winorośli.
24,00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Bukiet z suszu - 90cm

Wolnostojąca wiązanka egzotycznych roślin w naturalnych kolorach przewiązana sznurem z rafii . Wysokość 90 cm.
54,00 PLN
Produkt dostępny!

Susz - Bukiet - 75cm

Bukiet suszonych egzotycznych roślin w naturalnych kolorach. W skład wchodzą m.in. raphia farinifera, coco nucifera, livistona rotundifolia. Wysokość około 70-80cm.
35,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Susz - Bukiet Z Suszu - 150cm

Bukiet wykonany jest z suszonych pędów buri, zebranych i związanych za pomocą dobranego kolorystycznie, czerwonego sznurka.
79,00 PLN

Kwiaty Suszone

Kwiaty suszone to jeden z najstarszych i najbardziej uniwersalnych pomysłów na dekorację wnętrz domowych. Nie więdną, nie opadają, nie wymagają zmiany wody, a przy tym miesiącami cieszą oczy nienaganną prezencją.

Kwiaty suszone poniekąd stały się symbolem rustykalnego wzornictwa i romantycznych stylizacji. Faktycznie, w swojej nostalgicznej, ale urzekająco naturalnej formie przywołują na myśl minione lata, wielkie przeżycia, piękne dni, ale też nieprzemijające piękno, które da się utrwalić choćby we wspomnieniach. Ustawione w sypialni, jadalni czy salonie są z jednej strony eleganckie i wytworne, z drugiej liryczne i sielskie. Ta wielowymiarowość sprawdza się doskonale zarówno w tradycyjnych aranżacjach, jak i nowoczesnym wystroju wnętrz.

Czy nie można kwiatów ususzyć sobie samodzielnie? Niby można, ale nie tak łatwo jest osiągnąć wymarzony efekt. Eksperci wiedzą bowiem które gatunki wykorzystywać, kiedy je zbierać, w jaki sposób suszyć, aby zachwycały urodą i trwałością. Dostępne w DecoArt24.pl kwiaty suszone zostały przygotowane tak, aby jak najlepiej spełniały rolę ozdoby, zarówno pod względem estetyki, jak i długowieczności. Do ich stworzenia wykorzystano egzotyczne trawy, gałązki i pędy, które w subtelny sposób nawiązują do uniwersalnego piękna i dalekich podróży. Wyszukane kompozycje prezentują się perfekcyjnie z każdej strony i mogą być sparowane z innymi dekoracjami stołu, takimi jak wazony czy misy.

Kwiaty suszone to wspaniały prezent dla Niej – pełen kwiatowej symboliki, ale zarazem niewymagający wyrzucenia po tygodniu!


Dla osób, które nie mają czasu zajmować się żywymi kwiatami, a nie przepadają za sztucznymi, te kompozycje z suszonych kwiatów to doskonała propozycja. Rozmaite wzory i kolory, ciekawe, niespotykane w naszym klimacie rośliny - to wszystko sprawia, że kompozycje z kwiatów suszonych pięknie wyglądają w każdym wnętrzu. Dzięki wielości rozmaitych koncepcji każdy może znaleźć dla siebie taki bukiet, który najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom i potrzebom.