Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kwiaty Sztuczne

sztuczne kwiaty i bukiety z suszu decoart24.pl sztuczne kwiaty i bukiety z suszu decoart24.pl sztuczne kwiaty i bukiety z suszu decoart24.pl sztuczne kwiaty i bukiety z suszu decoart24.pl sztuczne kwiaty i bukiety z suszu decoart24.pl

Nie każdy człowiek ma rękę do kwiatów, ale nie oznacza to, że musi z nich rezygnować. S
ztuczne kwiaty nie tylko doskonale imitują swoich prawdziwych odpowiedników, ale również świetnie wyglądają w każdym wnętrzu. Wymagają minimum pielęgnacji - czyszczenia z kurzu. Ich wielkość można z powodzeniem dostosować do ilości miejsca, którym dysponujemy. Kompozcje sprawdzą się zarówno do wazonów, jak i jako wolnostojące ozdoby na stół czy do pokoju gościnnego.


Wspaniałe, wielobarwne, niewymagające szczególnej pielęgnacji, idealnie imitujące prawdziwe, to sztuczne kwiaty ale ceramiczna donica lub delikatny barwny wazon podkreślają ich urodę, a ustawione w zasięgu naszego wzroku potrafią uradować nas swoim subtelnym powabem. Królewska orchidea, róża, gerbera, wiosenny jaśmin czy dostojna bogini jesieni - chryzantema, to tylko część naszej oferty. Równie piękne są nasze bukiety z suszu. Ususzone i zakonserwowane gałązki roślin ze smakiem dobrane, kolorowe w delikatnych ceramicznych wazonach bądź w wykonanych z polerowanego, egzotycznego drewna to niebanalna dekoracja każdego pomieszczenia, także tego w którym spotykamy się ze wszystkimi członkami naszej rodziny podczas ich uroczystych wizyt.


Sprawdź również naszego bloga:


Kiedyś niespecjalnie lubiane, sztuczne kwiaty i wielobarwne bukiety z suszu, dzisiaj stały się nieodłącznymi elementami dekoracyjnymi najbardziej nowocześnie urządzonych mieszkań i lokali komercyjnych.

         Dominują, dodają uroku, zachwycają prostotą, kuszą barwami i wyjątkowym pięknem. 
Szczególnym powabem emanują te umieszczone w ceramicznych lub drewnianych wazonach, a także  te w donicach.

         Wielkim sentymentem darzymy wszystkie rodzaje orchidei i cieszy nas, że ich miłośnicy przyozdabiają nimi salony, sale bankietowe, nowoczesne i tradycyjne kuchnie...


Sztuczne kwiaty sklep Sztuczne kwiaty sklep Sztuczne kwiaty sklep