Wczytuję dane...

Kwietniki Metalowe - 4 Donice


Kwietniki metalowe na 4 donice to propozycja dla miłośników zielonych wnętrz i tarasów. Oryginalne konstrukcje wykonane z trwałej i eleganckiej metaloplastyki pozwalają dobrać każdej roślinie optymalne miejsce w przestrzeni. Nowoczesne i bardziej tradycyjne, stanowią bardzo wyrazistą dekorację, która doskonale wypełnia luki w aranżacjach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - 4 Doniczki

Kwietnik z etapowo usytuowanymi miejscami na cztery doniczki. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 112 cm Szerokość: 70 cm Głębokość: 41 cm Waga brutto: 3,45 kg
399,00 PLN
Produkt dostępny!

Komplet kwietników metalowych - 4szt. - Czarne

Komplet 4 osłonek ażurowych z serii SWEN. Połączenie czerni i złota sprawia iż sprawdza się w każdym nowoczesnym i eleganckim wnętrzu dodając mu szyku.
249,00 PLN

Kwietniki Metalowe - 4 Donice

Kwietniki metalowe na 4 donice urozmaicą Twoje wnętrza i pozwolą Ci cieszyć się bujną roślinnością przez cały rok. Specjalnie opracowane konstrukcje mają za zadanie nie tylko pomóc wyeksponować wybrane okazy botaniczne, ale także pomieścić ich jak najwięcej na niewielkiej przestrzeni.

Nie jest łatwo zaaranżować całą planowaną roślinność domową w nowoczesnych wnętrzach, z natury minimalistycznych. Parapety mają ograniczoną powierzchnię i nie każdemu gatunkowi służą, a szafek, komód i regałów mamy dziś zwykle mniej niż więcej. Przede wszystkim zaś, ogromny rozwój rynku ogrodniczego sprawił, że w sklepach kuszą okazy tak piękne, że chciałoby się je podziwiać przez cały dzień. Kwietniki metalowe na 4 donice urzeczywistniają te marzenia!

Metalowa konstrukcja to gwarancja jakości i stabilności, kluczowych przy znaczącym ciężarze czterech donic wypełnionych po brzegi ziemią. Jako tworzywo uniwersalne, metal pozwala również realizować bardzo różne style - od modnego, geometrycznego minimalizmu po artystyczne kompozycje pełne ozdobników, krągłości i symbolicznych odniesień. Oferowane przez nas stojaki na kwiaty możesz więc dopasowywać do szerszego kontekstu aranżacyjnego oraz do wybranej roślinności – jednym gatunkom będzie ładniej w rustykalnych stojakach, innym w nowoczesnych kwietnikach.

Zróżnicowany poziom podstawek pod poszczególne rośliny sprawia, że możesz też łatwo aranżować we wnętrzach gatunki zwieszające się kaskadowo, pnące oraz rosnące dumnie w górę. Najwyższe kwietniki - stoajki przewyższają przy tym wysokość 1 metra, co pozwala na eksponowanie soczystej zieleni aż do poziomu wzroku!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


Kwietniki - Stojaki na kwiaty decoart24.pl


Kwietnik - Stojak na kwiaty decoart24.pl


Kwietniki - Stojaki na kwiaty decoart24.pl