Wczytuję dane...

Kwietniki Metalowe - 7,8,9,15 Donic


Kwietniki metalowe na 7, 8, 9 lub 15 donic to największe konstrukcje przeznaczone do eksponowania zieleni we wnętrzach i pod gołym niebem. Imponujące rozmiary umożliwiają tworzenie żywych ścian i parawanów, które pozwalają odizolować ulubione zakątki. Wysokiej jakości metaloplastyka gwarantuje trwałość, stabilność i bezpieczeństwo użytkowania nawet przy większym obciążeniu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Kolumna 9-ka Listki

Kwietnik metalowy na dziewięć doniczek. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat. Wymiary: Wysokość: 195 cm Szerokość: 55 cm Głębokość: 55 cm Waga brutto: 4,6 kg
469,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak metalowy na flakony 12 - Kwiaty cięte

Stojak posiada miejsce na dwanaście flakonów. To podstawowe wyposażenie każdego handlarza kwiatów i ogrodnika. Produkt ten jest odporny na warunki atmosferyczne, wykonany z metalu. Dostępny w czterech kolorach.
359,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rozporowy Chrom (270cm)

Kwietnik posiada regulację wysokości od 273 do 278cm. Kwietnik - Stojak na kwiaty jest idealnym wyborem dla wszystkich osób, które bez otaczającego piękna natury nie mogą odnaleźć się w dzisiejszym, betonowym świecie. Pamiętajmy że rośliny wnoszą do nasz
349,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - K-7

Kwietnik metalowy z etapowo usytuowanymi miejscami na siedem doniczek. Dostępny w 5 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały. Wymiary: Wysokość: 175 cm Szerokość: 60 cm Głębokość: 60 cm Waga brutto: 4,45 kg
399,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Kolumna na 7 Doniczek

Kwietnik metalowy z etapowo usytuowanymi miejscami na siedem doniczek. Dostępny w 5 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały. Wymiary: Wysokość: 175 cm Szerokość: 55 cm Głębokość: 55 cm Waga brutto: 3,75 kg
359,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - 7 Doniczek

Wysoki kwietnik z miejscami, aż na 7 doniczek. Dostępny w 6 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały. Wymiary: Wysokość: 192 cm Szerokość: 65 cm Głębokość: 65 cm Waga brutto: 8,2 kg
689,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak na osiem flakonów na kwiaty

Stojak posiada miejsce na osiem flakonów. To podstawowe wyposażenie każdego kwieciarza i ogrodnika. Produkt ten jest odporny na warunki atmosferyczne, wykonany z metalu. Dostępny w czterech kolorach.
309,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 7

Stylowy stojak na kwiaty rurkowy o wymiarach 120x50x50cm, mieszczący siedem doniczek. Produkt pasuje do każdego wnętrza zarówno domowego jak i biurowego, czyniąc go wyjątkowym. Wykonany ze stali przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia.
229,00 PLN

Kwietniki Metalowe - 7,8,9,15 Donic

Kwietniki metalowe na 7, 8, 9 lub 15 donic to propozycja dla wyjątkowo ambitnych ogrodników i miłośników zieleni aż po sam sufit. Wysokie kwietniki pozwalają przełamać bezduszność surowych ścian, stając się praktyczną podpórką na rośliny, ale także urozmaiceniem przestrzeni, a nawet żywym parawanem.

Stojaki na kwiaty z miejscami na 7 – 15 donic najczęściej polegają na aranżacji pionowej, choć w naszej ofercie znajduje się również prostokątny stojak na kwiaty do kwiaciarni, w których można stworzyć prawdziwą zieloną ścianę. Skumulowanie roślin służy nie tylko lepszemu wykorzystaniu miejsca, ale przede wszystkim budzi wrażenie bujności i różnorodności – tak bliskich prawdziwej przyrodzie.

Oferowany przez nas kwietnik może sięgać nawet 278 cm wysokości i wówczas bywa montowany jako kwietnik rozporowy. Niższe modele pozwalają zaaranżować przestrzeń do poziomu linii wzroku, stając się cennym dodatkiem do mebli i klasycznych sprzętów domowych. Dzięki różnym stylom łatwo jest przy tym wybrać optymalny kwietnik metalowy do danej aranżacji, a warianty kolorystyczne gwarantują estetyczną równowagę aranżacji.

Wszystkie oferowane przez nas kwietniki mogą być wykorzystywane zarówno w wnętrzu, jak i na balkonie lub tarasie. Wysokiej jakości kuta stal zapewnia odporność na wilgoć oraz stabilność, nawet przy tak znaczącym obciążeniu. Na kwietnikach można umieszczać donice o różnych średnicach, dzięki czemu kompozycja staje się ciekawa i zróżnicowana.


Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Kwietnik - Stojak na kwiaty - decoart24.pl