Wczytuję dane...

Kwietniki Rurkowe


Kwietniki rurkowe to charakterystyczny typ stojaków na rośliny wykonanych z metalowych rurek o różnych barwach wykończenia. Inspirowane tradycyjnym designem, dodają wnętrzom i tarasowi nostalgicznego wdzięku, doskonale sprawdzając się w roli podstawek dla donic. Pionowa aranżacja zieleni pozwala uzyskać bardzo ciekawe efekty estetyczne!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 5L

Kwietnik metalowy, rurkowy, który pomieści pięć doniczek. Wykonany jest z metalu, przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia. Idealnie sprawdza się jako wyposażenie zarówno domu jak i biura.
193,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak metalowy na flakony 12 - Kwiaty cięte

Stojak posiada miejsce na dwanaście flakonów. To podstawowe wyposażenie każdego handlarza kwiatów i ogrodnika. Produkt ten jest odporny na warunki atmosferyczne, wykonany z metalu. Dostępny w czterech kolorach.
359,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 3-ka średnia

Stylowy, delikatny a zarazem praktyczny kwietnik metalowy, rurkowy, który pomieści trzy doniczki. Wyrób w całości wykonany jest ze stalowej rury, co nadaje mu trwałości oraz stabilności. Sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w biurze czy kwiaciar
174,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik - Stojak na kwiaty - Rurka 3 L

Stylowy, delikatny, a zarazem praktyczny kwietnik metalowy, rurkowy, który pomieści trzy doniczki. Wyrób w całości wykonany jest ze stalowej rury, co nadaje mu trwałości oraz stabilności. Sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w biurze czy kwiacia
179,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 1

Kwietnik rurkowy na jedną doniczkę. W całości wykonany ze stali, dzięki czemu jest stabilny i odporny na warunki atmosferyczne. Idealnie sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w biurze czy kwiaciarni. Dostępny szeroki wybór kolorów.
79,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 5D

Duży kwietnik metalowy, rurkowy, który pomieści pięć doniczek. Wykonany jest z metalu, przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia. Idealnie sprawdza się jako wyposażenie zarówno domu jak i biura. Szeroki wybór kolorów pozwoli na dopasowanie się do ka
209,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak na osiem flakonów na kwiaty

Stojak posiada miejsce na osiem flakonów. To podstawowe wyposażenie każdego kwieciarza i ogrodnika. Produkt ten jest odporny na warunki atmosferyczne, wykonany z metalu. Dostępny w czterech kolorach.
309,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 7

Stylowy stojak na kwiaty rurkowy o wymiarach 120x50x50cm, mieszczący siedem doniczek. Produkt pasuje do każdego wnętrza zarówno domowego jak i biurowego, czyniąc go wyjątkowym. Wykonany ze stali przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia.
229,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 5

Stosunkowo mały kwietnik metalowy, rurkowy wykonany z metalu, przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia. Wymiary: Wysokość: 75 cm Szerokość: 51 cm Głębokość: 51 cm Waga brutto: 1,43 kg
169,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik - Stojak na kwiaty - 5D

Stylowy kwietnik metalowy, rurkowy na pięć doniczek. Podstawą kwietnika są trzy nogi, dzięki czemu jest stabilny. W całości wykonany z metalu. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, aby móc dopasować go do każdego wnętrza.
189,00 PLN

Kwietniki Rurkowe

Kwietniki rurkowe, stojaki, ogrody sklep decoart24 Kwietniki rurkowe, stojaki, ogrody sklep decoart24 Kwietniki rurkowe, stojaki, ogrody sklep decoart24

Kwietniki rurkowe to praktyczne stojaki na kwiaty doniczkowe inspirowane retro designem. Funkcjonalne i estetyczne, wnoszą do domowych wnętrz element nostalgii, będąc jednocześnie doskonałym pretekstem do otaczania się zielenią.

Kwietniki metalowe rurkowe, jak sama nazwa wskazuje, skonstruowane są z metalowych rurek – stabilnych, a zarazem niezwykle uroczych dzięki swej gładkości oraz krągłości. Naszym klientom stwarzamy możliwość wyboru między różnymi odcieniami metalu – od złotej i srebrnej patyny po klasyczną biel oraz czerń. Trafnie dobrana barwa dopełni aranżacji pokoju, a jednocześnie będzie ciekawym akcentem dla samych roślin.

Oferowane w Decoart24.pl kwietniki obejmują szeroki zakres rozmiarów i pojemności. Na pojedyncze donice polecamy proste stojaki podnoszące botaniczne okazy nieco ponad ziemię i eksponujące ich wzrost lub tendencję do opadania. Jeśli natomiast rośliny kochasz i otaczasz się nimi chętnie, w wielkich ilościach, spodobają Ci się raczej modele rozbudowane, mieszczące nawet do 11 donic i sięgające pod sam sufit. Dzięki takim konstrukcjom można ciekawie kształtować przestrzeń domową, rozdzielając poszczególne strefy i zasłaniając przygnębiający nadmiar tynku.

Rurkowe kwietniki bywają również bardzo oryginalne. Te kreatywne przybierają urocze kształty, stając się prestiżową dekoracją salonu, przedpokoju czy tarasu. Te praktyczne przyjmować mogą postać stojaków na flakony, które po wypełnieniu tworzą zieloną ścianę i pozwalają swobodnie rozsadzać i rozmnażać botanicznych ulubieńców.

Kwietniki rurkowe to nieodłączna ozdoba domów sprzed kilkudziesięciu lat - dziś znów wracają do mody, i to w wielkim stylu! 
Dzięki różnorodności kształtów oraz rozmiarów kwietniki można dostosować zarówno do postawienia w rogu pomieszczenia, jak również powieszenia na ścianie. 
Wykonane zostały przez firmę z tradycją, która metaloplastyką zajmuje się od wielu lat - marka Kapelańczyk nie ma sobie równych. 
Wszystkie kwietniki zachwycają trwałością, funkcjonalnością i niezwykłym charakterem.


Kwietniki rurkowe, stojaki, ogrody sklep decoart24 Kwietniki rurkowe, stojaki, ogrody sklep decoart24 Kwietniki rurkowe, stojaki, ogrody sklep decoart24