Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kwietniki Ścienne

Kwietniki, stojaki aranzacja ogrodu - sklep Kwietniki, stojaki aranzacja ogrodu - sklep Kwietniki, stojaki aranzacja ogrodu - sklep Kwietniki wiszące sklep decoart24.pl

Kwietniki ścienne to chyba najczęściej spotykany rodzaj kwietników, 
które występują w domach czy miejscach publicznych. Te kwietniki są jednak wyjątkowe, ponieważ wykonane niezwykłą metodą metaloplastyki -połączenia sztuki, piękna oraz surowego materiału. Świetnie nadadzą charakteru każdemu wnętrzu, zarówno nowoczesnemu, jak i klasycznemu.Wyróżnia je trwałość, mnogość kształtów i rozmiarów. Stworzone zostały przez doświadczoną, wieloletnią firmę Kapelańczyk. 


Sprawdź również naszego bloga:


1. Jak zaaranżować ogród w mieście - ogród na patio

Mieszkańcy kamienic i domów szeregowych często mają do dyspozycji patio, które może wydawać się mało atrakcyjną kilkumetrową powierzchnią na betonowym pustkowiu. Z opresji wyratować mogą nas rośliny pnące, które potrafią w dość szybkim tempie pokryć metalowe ogrodzenia i brzydkie ceglane ściany, nie tylko odgradzając nas od wzroku przechodniów czy sąsiadów, ale przede wszystkim stwarzając przyjemne miejsce do posiedzenia ciepłymi wieczorami. Do aranżacji patiów najczęściej wykorzystuje się tradycyjne betonowe klomby oraz masywne donice z wyższymi drzewkami i krzewami, ale przy nieco większych rezerwach finansowych można pomyśleć nawet o wbudowaniu w posadzkę małego basenu i drewnianych podestów, które w każdej chwili pozwolą poczuć się daleko za miastem.
2. Rośliny w salonie najciekawsze pomysły - dopełnienie egzotyki

Rośliny mogą też pełnić w salonie funkcję dekoracyjną i mamy tu na myśli nie tylko ozdobną wazę z bukietem tulipanów, ale przede wszystkim kwiaty, plamy i kaktusy, które dopełniają egzotycznego charakteru aranżacji. Soczyście zielone liście o wyraźnych ciekawych kształtach mogą współgrać z deseniami na tapetach, zasłonach czy materiałach okrywających ozdobne poduszki, podczas gdy sukulenty, taki jak kaktusy, wężownice czy aloes oraz bambus wspaniale dodają autentyczności pokojom urządzonym w etnicznym stylu.
Kwietniki, stojaki aranzacja ogrodu - sklep Kwietniki, stojaki aranzacja ogrodu - sklep Kwietniki, stojaki aranzacja ogrodu - sklep