Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Uchwyt balkonowy na doniczkę - regulowany 10szt.

Metalowy uchwyt do doniczek lub skrzynek. Posiada regulację. Dostępny w 5 kolorach: brąz, terakota, czarny, zielony, biały. Wymiary: Wysokość: 15 cm Szerokość: 21 cm Głębokość: 2 cm Waga brutto: 0,28 kg
148,00 PLN
Produkt dostępny!

Uchwyt balkonowy, metalowy - nieregulowany 10 sztuk

Balkonowy uchwyt do doniczek lub skrzynek. Jest wykonany z metalu. Uchwyty są dostępne w kilku kolorach. Podana cena jest ceną za opakowanie (10sztuk). Wymiary: Wysokość: 15 cm Szerokość: 21 cm Głębokość: 2 cm Waga brutto: 0,23 kg
130,80 PLN
Produkt dostępny!

Uchwyt balkonowy - metalowy 50-ka

Mocny i stabilny kosz na doniczki lub skrzynki do zawieszenia na balkonie bądź tarasie. Wykonany w całości z metalu.
36,00 PLN
Produkt dostępny!

Uchwyt balkonowy - metalowy 40-ka

Kosz na doniczki lub skrzynki. Wymiary: Wysokość: 19 cm Szerokość: 39 cm Głębokość: 25 cm Waga brutto: 0,35 kg
34,90 PLN
Produkt dostępny!

Uchwyt doniczkowy - metalowy

Metalowy uchwyt balkonowy do mocowania kwietników. Wymiary: Wysokość: 22 cm Szerokość: 17 cm Głębokość: 5 cm Waga brutto: 0,09 kg
19,00 PLN
Produkt dostępny!

Wieszak - Metaloplastyka

Wieszak metalowy o minimalistycznym ale urzekającym wyglądzie. Produkt wykonany jest z metalu w kilku wersjach kolorystycznych. Jego delikatna forma świetnie uzupełni się z innymi metaloplastycznymi dodatkami produkowanymi przez naszą firmę.
59,00 PLN
Produkt dostępny!

Uchwyt balkonowy - 60-ka

Mocny i stabilny kosz na doniczki lub skrzynki do zawieszenia na balkonie bądź tarasie. Wykonany w całości z metalu.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Wieszak metalowy na doniczkę

Uchwyt do mocowania latarenek oraz kwietników. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 14 cm Szerokość: 2 cm Głębokość: 42 cm Waga brutto: 0,2 kg
69,00 PLN

Uchwyty do skrzynek

Uchwyty do skrzynek balkonowych to niepozorne akcesoria, które pozwalają ukwiecić dom wewnątrz i na zewnątrz, zapewniając roślinom najlepszą ekspozycję. Niezastąpione w przypadku gatunków zwisających pomagają wykreować w najbliższym otoczeniu soczyście zielone i optymistycznie kolorowe kaskady, których urodzie nie dorówna żadna sztuczna dekoracja.


W DecoArt24.pl przygotowaliśmy szeroki wybór uchwytów do skrzynek balkonowych. Reprezentują one różne style designerskie – od inspirowanej klimatem retro klasyki fantazyjnie giętych prętów, po nowoczesne uchwyty na doniczki balkonowe pasujące do minimalistycznej architektury. Do wyboru mamy przy tym modele przeznaczone pod konkretny kształt i wielkość donicy, jak również zestawy wieszaków z opcją regulacji, dzięki którym można zainstalować na ścianie dowolne korytko.

Uchwyty do doniczek balkonowych dostępne są w różnych odcieniach, tak, że łatwo zgrać je z barierką balkonu lub elementami architektonicznymi domu. Można je montować na wewnętrznych ścianach oraz na fasadzie do domu, jak również na ścianach ogrodowych altan czy drewnianych i metalowych pergolach. Dobierając uchwyty do skrzynek z jednej kolekcji możesz przy tym stworzyć harmonijną aranżację, która podkreśli urodę donic oraz posiadanych okazów botanicznych. Specjaliści polecają umieszczanie na wysokości przede wszystkim kwitnących gatunków jednorocznych, roślin zwisających i płożących, paproci, a także mniejszych okazów, których uroda na gruncie byłaby trudna do zauważenia.

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie ogród marzeń.

Uchwyty do skrzynek balkonowych decoart24.pl


Nie każde doniczki z kwiatami można po prostu postawić na ziemi - część z nich wymaga powieszeni, czy to na barierce balkonu, czy po prostu na naszej ścianie. Te wygodne, a jednoczesnie trwałe uchwyty do doniczek świetnie sprawdzą się we wnętrzu pomieszczeń, jak również na zewnątrz. Stworzą z kwiatami posadzonymi w doniczkach ciekawą i funkcjonalną kompozycję, a w razie potrzeby zostaną zupełnie niezauważone. Wielość kształtów i rozwiązań sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.