Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Drewniana - 18x40,5x5cm

Patera na owoce - Drewniana - 18x40,5x5cm Patera stworzona z drewna mango, jest w kolorze brązu z zachowanymi naturalnymi kolorami w obrębie poprzecznych rzeźbień. Świetnie nada się jako miejsce na owoce, orzechy czy cukierki.
74,90 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Złoto - Ceramika - 14x2cm

Patera na owoce - Złoto - Ceramika - 14x2cm Patera zrobiona w całości z ceramiki. Pomalowana całkiem na czarno, posiada złotą, symetrycznie rozłożoną ozdobę w formie złotych kleksów czy fajerwerków. Świetnie uzupełni wnętrze.
19,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Zieleń - Ceramika - 14x2cm

Patera na owoce - Zieleń - Ceramika - 14x2cm Patera zrobiona w całości z ceramiki. Pomalowana całkiem na czarno, posiada zieloną, symetrycznie rozłożoną ozdobę w formie kleksów czy fajerwerków. Świetnie uzupełni wnętrze,
19,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Metalowa - 25cm

Patera na owoce - Metalowa - 25cm Ta metalowa patera z pewnością świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu - dopasuje się do nowoczesnego, a także będzie stanowić ciekawą ozdobę w klasycznym wystroju. Patera ma średnicę 25 cm.
35,00 PLN
Produkt dostępny!

Miska - Ceramiczna - 29x11cm

Miska - Ceramiczna - 29x11cm Misa - wykonana w całości z ceramiki, dodatkowo szkliwiona. Wykonana w dwóch, modnych kolorach, które świetnie współgrają z każdym wnętrzem: bieli i beżu. Misa jest dodatkowo ozdobiona na beżowej części elementami o strukturze tofu.
39,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Amarant - Ceramiczna - 20x3cm

Patera na owoce - Amarant - Ceramiczna - 20x3cm Patera stworzona jest w całości z ceramiki w dwóch kolorach: czarnej na zewnątrz i amarantowej wewnątrz. Patera ma wygodne, filcowe podkładki, które zabezpieczają powierzchnię mebli przed zniszczeniem.
29,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Ceramika - 20x20x3cm

Patera na owoce - Ceramika - 20x20x3cm Patera, w całości wykonana z ceramiki. Jest matowa, utrzymana w kolorystyce piasku pustyni oraz brązu. Świetnie sprawdzi się jako podkładka na owoce, ale może być zastosowana również jako dodatek do świec podczas romantycznego wieczoru.
24,90 PLN
Produkt dostępny!

Misa na owoce - Metalowa - 28,5x37cm

Misa na owoce - Metalowa - 28,5x37cm Misa w całości wykonana z metalowych żeberek, jest ażurowa i niezwykle efektownie prezentuje się na każdej półce. Z pewnością świetnie sprawdzi się jako ozdoba sama w sobie.
369,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Amarantowa - 14x2cm

Patera na owoce - Amarantowa - 14x2cm Patera stworzona jest w całości z ceramiki w dwóch kolorach: czarnej na zewnątrz i amarantowej wewnątrz. Patera ma wygodne, filcowe podkładki, które zabezpieczają powierzchnię mebli przed zniszczeniem.
19,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Limonka - Ceramika - 20x3cm

Patera na owoce - Limonka - Ceramika - 20x3cm Patera stworzona jest w całości z ceramiki w dwóch kolorach: czarnej na zewnątrz i limonkowej wewnątrz. Dodatkowo, posiada również w środku metaliczny połysk. Patera ma wygodne, filcowe podkładki.
29,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Fiolet - Ceramika - 14x2cm

Patera na owoce - Fiolet - Ceramika - 14x2cm W każdym domu przydają się rozmaite pojemniki, które mogą mieć zarówno zastosowanie praktyczne, jak również funkcjonować jako piękne ozdoby. Do tego celu świetnie sprawdzi się ta patera. Jest zrobiona w całości z ceramiki.
19,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Ceramika - 14x2cm

Patera na owoce - Ceramika - 14x2cm Patera jest matowa. Na biało-szarym tle widnieje fantyzyjny, roślinny wzór wykonany czernią i dodatkowo szkliwiony, a więc lekko błyszczący. Patera sprawdzi się jako miejsce na potpourri.
13,30 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Ceramiczna - 20x3cm

Patera na owoce - Ceramiczna - 20x3cm Patera jest matowa. Na biało-szarym tle widnieje fantyzyjny, roślinny wzór wykonany czernią i dodatkowo szkliwiony, a więc lekko błyszczący. Patera sprawdzi się jako miejsce na potpourri.
24,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Wzór - Ceramika - 26x5cm

Patera na owoce - Wzór - Ceramika - 26x5cm Patera jest matowa. Na biało-szarym tle widnieje fantyzyjny, roślinny wzór wykonany czernią i dodatkowo szkliwiony, a więc lekko błyszczący. Patera sprawdzi się jako miejsce na potpourri.
46,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Beżowa - 14x14x2cm

Patera na owoce - Beżowa - 14x14x2cm Patera, w całości wykonana z ceramiki. Jest matowa, utrzymana w kolorystyce piasku pustyni oraz brązu. Świetnie sprawdzi się jako podkładka na owoce, ale może być zastosowana również jako dodatek do świec podczas romantycznego wieczoru.
15,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Ceramiczna - 20x20x3cm

Patera na owoce - Ceramiczna - 20x20x3cm Roślinny, grafitowy i dodatkowo szkliwiony rysunek został wykonany na jasnoszarej, matowej powierzchni tej ceramicznej patery. Dodatkowo, patera posiada podkładki filcowe, które chronią przed zarysowaniem powierzchnię, na której ją postawimy.
35,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Ceramika - 14x14x2cm

Patera na owoce  - Ceramika - 14x14x2cm Roślinny, grafitowy i dodatkowo szkliwiony rysunek został wykonany na jasnoszarej, matowej powierzchni tej ceramicznej patery. Dodatkowo, patera posiada podkładki filcowe, które chronią przed zarysowaniem powierzchnię, na której ją postawimy.
24,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera - Drewniana - 51x9x5cm

Patera - Drewniana - 51x9x5cm Patera została wykonana w całości z egzotycznego drewna mango. Po wewnętrznej stronie jest gładka, podkreśla rysunek drewna, zaś po zewnętrznej zostały wykonane eleganckie zdobienia, nadające paterze orientalnego charakteru.
75,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Drewniana - 25x25x4cm

Patera na owoce - Drewniana - 25x25x4cm Drewniana patera wykonana w rozmiarach 25x25x4 cm, jest prosta w swoim wykonaniu, ale jednocześnie przyciąga wzrok niezwykłym, naturalnym rysunkiem słojów drewna. Pomalowana na średni brąz.
69,90 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Drewniana - 22x3cm

Patera na owoce - Drewniana - 22x3cm Patera ma wymiary 22x3 cm. Dzięki zaokrąglonym, wyższym brzegom da się w niej umieścić np. potpourii, które z pewnością świetnie się zaprezentuje. Patera jest wykonana z egzotycznego drewna paulowni, z widocznym rysunkiem słojów.
49,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Patera na owoce - Drewniana - 18x28cm

Patera na owoce - Drewniana - 18x28cm Patera wykonana z egzotycznego drewna mango w kolorze english brown. Jest zdobiona metalowymi wstawkami ze stali nierdzewnej. Doskonała na owoce, cukierki, orzeszki i inne przysmaki. Będzie doskonałą ozdobą każdego wnętrza.
62,90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Patera na owoce - Drewniana - 18x40cm

Patera na owoce - Drewniana - 18x40cm Patera na owoce wykonana z egzotycznego drewna mango w kolorze english brown. Jest zdobiona metalowymi wstawkami ze stali nierdzewnej. Doskonała na owoce, cukierki, orzeszki i inne przysmaki. Będzie doskonałą ozdobą każdego wnętrza.
74,90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Patera na owoce - Metalowa - 30cm

Patera na owoce - Metalowa - 30cm Ta metalowa patera z pewnością świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu - dopasuje się do nowoczesnego, a także będzie stanowić ciekawą ozdobę w klasycznym wystroju.
45,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Patera na owoce - Drewniana - 18x28x5cm

Patera na owoce - Drewniana - 18x28x5cm Patera stworzona z drewna mango, jest w kolorze brązu z zachowanymi naturalnymi kolorami w obrębie poprzecznych rzeźbień. Świetnie nada się jako miejsce na owoce, orzechy czy cukierki.
64,50 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Misa na owoce - Metalowa - 44x17cm

Misa na owoce - Metalowa - 44x17cm Niezwykła w swoim kształcie i swojej formie misa metalowa 'Distorsio', w całości pomalowana na czarno. Dzięki niebanalnemu wykonaniu i ażurowym ozdobom misa nadaje się sama w sobie jako element dekoracyjny.
329,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Misa - Drewniana - 25,5x14cm

Misa - Drewniana - 25,5x14cm Misa o okrągłym kształcie. Została w całości wykonana z drewna. Pomalowana jest na modny, stonowany kolor English brown, a gdzieniegdzie wykonano ręcznie przetarcia cieniujące barwę. Misa ma rozmiary 25,5 cm na 14 cm.
89,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Misa - Mango - Drewniana - 30x14cm

Misa - Mango - Drewniana - 30x14cm Oto elegancka, dostojna, a zarazem bardzo praktyczna misa, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Wykonana w całości z egzotycznego drewna mango. Zdobi ją dodatkowo ornament rozmieszczony symetrycznie.
75,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Misa - 30,5x15cm - Drewniana

Misa - 30,5x15cm - Drewniana Misa wykonana w całości z drewna, w pięknym, głębokim, czarnym kolorze, z matową powierzchnią. Po zewnętrznej stronie widnieje wykonany ręcznie ornament, zdobiący całość i nadający misie charakteru.
64,50 PLN

Misy

Misy, tace, patery sklep Misy, tace, patery sklep decoart24.pl Misy, tace, patery sklep Misy, tace, patery sklep Misy, tace, patery sklep

Niejednokrotnie, zapraszając gości, mamy problem z przeniesieniem wszystkich rzeczy naraz do suto zastanowionego stołu. W takiej sytuacji patery mogą posłużyć jako doskonała pomoc, zwłaszcza gdy chcemy, aby wszystko wyglądało doskonale. Co więcej, niezwykłe, zdobione ręcznie misy to również świetne miejsce na przechowywanie drobiazgów albo stworzenie pięknej ozdoby, na przykład w połączeniu ze świeczką czy potpourri. Nie powinno ich zabraknąć w żadnym domu. 


Sprawdż również naszego bloga


1. Tace,patery,misy - inspiracje

Tace, patery, półmiski, spełniają w naszych domach wiele ról, począwszy od najważniejszej - użytkowej,
a skończywszy na ozdobnej - dekoracyjnej. 

Dodatki na stół sklep decoart24.pl Dodatki na stół sklep decoart24.pl Dodatki na stół sklep decoart24.pl