Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz ścienny - Niebieska abstrakcja - 80x60 cm

Obraz ścienny - Niebieska abstrakcja - 80x60 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno poliestrowe 210g/m2, delikatne i niezwykle trwałe. zadrukowane boki, Polski producent.
84,90 PLN
Produkt dostępny!

WDC92367

WDC92367
74,50 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Niebieska abstrakcja 40x40cm

Obraz na płótnie - niebieska abstrakcja o wymiarze 40x40cm. Posiada intensywne, żywe kolory cyfrowo drukowane na płótnie bawełnianym. Obraz jest niezwykle trwały i będzie cieszył oczy przez długie lata. Obraz produkcji polskiej.
39,90 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Nowoczesna abstrakcja - 120x90 cm

Obraz na ścianę - Nowoczesna abstrakcja - 120x90 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno poliestrowe 210g/m2, delikatne i niezwykle trwałe. zadrukowane boki, Polski producent.
139,90 PLN

    Abstrakcje

    Abstrakcyjne obrazy na płótnie – wprowadź do swojego domu odrobinę artyzmu 

    Piękne nasycenie barw oraz ich wieloletnia trwałość sprawiają, że nasze obrazy na płótnie sprzedają się jak ciepłe bułeczki i satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów sztuki. Spójrz na te wzory – czysta abstrakcja! I właśnie to jest w nich najlepsze. Cieszą oko – zarówno domowników, jak i znajomych i znacząco poprawiają aranżację każdego wnętrza. Wybierz swój wymarzony abstrakcyjny obraz na płótnie i pozwól nam zaskoczyć Cię ekspresową i profesjonalną realizacją zlecenia.