Wczytuję dane...

Abstrakcje


Obrazy – abstrakcje to wyjątkowo popularna i uniwersalna ozdoba wnętrz, która łączy siłę koloru z przyrodzoną dla człowieka zdolnością do kojarzenia kresek, linii i plam. Jako dzieła budzące najrozmaitsze emocje i refleksje, obrazy abstrakcyjne doskonale nadają się one do salonu i sypialni, choć często z powodzeniem zdobią też jadalnie i gabinety.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - The Turning Tide - 85x85 cm

Wymiar - 85x85 cm Płótno bawełniane 300g/m2 - trwałe i mocne, jego struktura jest naturalna. Druk cyfrowy gwarantuje żywe kolory oraz perfekcyjny wygląd. Rama – naturalne sosnowe krosna o grubości 2 cm i szerokości 3,5 cm z naturalnego. Dodatk
289,00 PLN

  Abstrakcje

  Obrazy abstrakcje - to jedna z najwdzięczniejszych kategorii dekoracji na ścianę do salonu, sypialni czy przedpokoju. Oderwany od świata design, który nie próbuje naśladować natury, doskonale pasuje do nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Typowa dla obrazów abstrakcyjnych różnorodność form i technik staje się niewyczerpalną pulą inspiracji, które mogą dopełnić lub zdominować Twój dom.

  Abstrakcyjne obrazy na ścianę są przede wszystkim sposobem na przemycenie do wnętrz koloru bez zbyt dosłownych ilustracji. Od biało-czarnych abstrakcji do iluzji 3D po pełne ekspresyjnych kolorów szaleństwa kresek i plam, obrazy na płótnie ożywiają zbyt puste ściany, wnoszą do aranżacji energię i optymizm, albo też kreują atmosferę nostalgii, zamyślenia czy spokoju. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wielobarwne kompozycje pasujące do wystroju eklektycznego, jak i minimalistyczne dzieła jakby stworzone do domów nowoczesnych, industrialnych czy hipsterskich.

  Uniwersalny charakter abstrakcji sprawia, że możesz dość dowolnie zestawiać obrazy na ścianę w jednym pokoju, a nawet na jednej ścianie. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się przy tym dzieła należące do jednej kolekcji, stworzonej przez tego samego artystę, które warto łączyć w pary, tryptyki, a nawet intrygujące kwartety.

  Obraz abstrakcja to doskonała propozycja do reprezentacyjnych salonów, ale także sypialni, kuchni, łazienek czy pokojów dziecinnych. Wysoka jakość naszych produktów gwarantuje satysfakcję przez długie lata, a szeroki wybór formatów ułatwia idealne dopasowanie do ściany.


  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Obraz abstrakcja - Decoart24.pl


  Abstrakcja obraz - decoart24.pl  Abstrakcyjne obrazy na płótnie – wprowadź do swojego domu odrobinę artyzmu 

  Piękne nasycenie barw oraz ich wieloletnia trwałość sprawiają, że nasze obrazy na płótnie sprzedają się jak ciepłe bułeczki i satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów sztuki. Spójrz na te wzory – czysta abstrakcja! I właśnie to jest w nich najlepsze. Cieszą oko – zarówno domowników, jak i znajomych i znacząco poprawiają aranżację każdego wnętrza. Wybierz swój wymarzony abstrakcyjny obraz na płótnie i pozwól nam zaskoczyć Cię ekspresową i profesjonalną realizacją zlecenia.

  Obrazy do salonu abstrakcja - Sklep decoart24.pl