Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz ścienny - Niebieska abstrakcja - 80x60 cm

Obraz ścienny - Niebieska abstrakcja - 80x60 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno poliestrowe 210g/m2, delikatne i niezwykle trwałe. zadrukowane boki, Polski producent.
84,90 PLN
Produkt dostępny!

WDC92367

WDC92367
74,50 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Niebieska abstrakcja 40x40cm

Obraz na płótnie - niebieska abstrakcja o wymiarze 40x40cm. Posiada intensywne, żywe kolory cyfrowo drukowane na płótnie bawełnianym. Obraz jest niezwykle trwały i będzie cieszył oczy przez długie lata. Obraz produkcji polskiej.
39,90 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Nowoczesna abstrakcja - 120x90 cm

Obraz na ścianę - Nowoczesna abstrakcja - 120x90 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno poliestrowe 210g/m2, delikatne i niezwykle trwałe. zadrukowane boki, Polski producent.
139,90 PLN

  Abstrakcje

  Obrazy abstrakcje - to jedna z najwdzięczniejszych kategorii dekoracji na ścianę do salonu, sypialni czy przedpokoju. Oderwany od świata design, który nie próbuje naśladować natury, doskonale pasuje do nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Typowa dla obrazów abstrakcyjnych różnorodność form i technik staje się niewyczerpalną pulą inspiracji, które mogą dopełnić lub zdominować Twój dom.

  Abstrakcyjne obrazy na ścianę są przede wszystkim sposobem na przemycenie do wnętrz koloru bez zbyt dosłownych ilustracji. Od biało-czarnych abstrakcji do iluzji 3D po pełne ekspresyjnych kolorów szaleństwa kresek i plam, obrazy na płótnie ożywiają zbyt puste ściany, wnoszą do aranżacji energię i optymizm, albo też kreują atmosferę nostalgii, zamyślenia czy spokoju. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wielobarwne kompozycje pasujące do wystroju eklektycznego, jak i minimalistyczne dzieła jakby stworzone do domów nowoczesnych, industrialnych czy hipsterskich.

  Uniwersalny charakter abstrakcji sprawia, że możesz dość dowolnie zestawiać obrazy na ścianę w jednym pokoju, a nawet na jednej ścianie. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się przy tym dzieła należące do jednej kolekcji, stworzonej przez tego samego artystę, które warto łączyć w pary, tryptyki, a nawet intrygujące kwartety.

  Obraz abstrakcja to doskonała propozycja do reprezentacyjnych salonów, ale także sypialni, kuchni, łazienek czy pokojów dziecinnych. Wysoka jakość naszych produktów gwarantuje satysfakcję przez długie lata, a szeroki wybór formatów ułatwia idealne dopasowanie do ściany.


  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Obraz abstrakcja - Decoart24.pl


  Abstrakcja obraz - decoart24.pl  Abstrakcyjne obrazy na płótnie – wprowadź do swojego domu odrobinę artyzmu 

  Piękne nasycenie barw oraz ich wieloletnia trwałość sprawiają, że nasze obrazy na płótnie sprzedają się jak ciepłe bułeczki i satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów sztuki. Spójrz na te wzory – czysta abstrakcja! I właśnie to jest w nich najlepsze. Cieszą oko – zarówno domowników, jak i znajomych i znacząco poprawiają aranżację każdego wnętrza. Wybierz swój wymarzony abstrakcyjny obraz na płótnie i pozwól nam zaskoczyć Cię ekspresową i profesjonalną realizacją zlecenia.

  Obrazy do salonu abstrakcja - Sklep decoart24.pl