Wczytuję dane...

Góry


Obrazy na ścianę w kategorii „Góry” odzwierciedlają odwieczną fascynację człowieka skalistymi kolosami sięgającymi chmur. Jako krajobrazy na płótnie intensywnie oddziałują na samopoczucie domowników, pozwalając wznieść się ponad codzienne problemy i smutki. Masywne, niewzruszone i surowe należą do najbardziej popularnych dekoracji wnętrz.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Górskie widoki - 60x60 cm

Oryginalny obraz na płótnie Górskie widoki Oryginalny i licencjonowany obraz na płótnie idealny na każdą ścianę. Nasze obrazy wyróżniają: Fantastyczne barwy Wysokie nasycenie barw i ostrość, kolory utrzymują się przez długie lata. Płótno wysokiej jakości
85,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - ,,Matterhorn,, - 100x50 cm

Obraz na ścianę – Matterhorn – 100 cm x 50 cm - Obraz na płótnie pod tytułem ,,Matterhorn ,, przedstawia jeden z najbardziej znanych szczytów świata znajdujący się w Alpach Penińskich. Ten skalno – lodowy szczyt górski w kształcie piramidy, wznoszący się
119,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Kirkjufell - 100x50cm

Obraz na ścianę –Kirkjufell – 100cm x 50 cm Obraz autorstwa Alexa Iby, pod tytułem ,,Kirkjufell’’ przedstawia piękną majestatyczną islandzką górę, która swym kształtem przypomina dzwon wieży kościelnej.
119,00 PLN

Góry

Ośnieżone szczyty czy pasma w zetknięciu z zachodzącym słońcem? To i jeszcze więcej znajdziesz na naszych obrazach na płótnie z kategorii „góry”

 

Niezależnie od tego, na który z obrazów się zdecydujesz, możesz mieć całkowitą pewność – to element aranżacji, który znacząco poprawia jej jakość. Zmianę tę docenią nie tylko domownicy, ale również odwiedzający Cię goście. Masz szansę na zyskanie miana najlepszego dekoratora w grupie oraz wielbiciela sztuki. To jak, skusisz się?