Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Ludzie

  Obrazy na ścianę – Ludzie to kategoria dla miłośników humanizmu w każdej postaci. Piękne kobiety, sławni ludzie, wyimaginowane postacie czy bohaterowie filmów i seriali uchwyceni w klimatycznych kadrach pozwalają ozdobić dom z charyzmą i w wielkim stylu. Zobacz sam jak różnorodne może być artystyczne ujęcie natury człowieka i wybierz dzieło, które najlepiej odpowiada Twoim gustom.

  Szczególnym walorami dekoracyjnymi odznaczają się obrazy ścienne w postaci portretów sławnych ludzi takich jak Marilyn Monroe, Elvis Presley, Audrey Hepburn, Emma Watson, Kristen Stewart, Emilia Clarke, Zoe Saldana, Lena Headey, Muhammad Ali, Sean Connery, Daniel Radcliffe, Kit Harington czy Chris Pratt. Klasyczne zbliżenie na ludzką twarz należy do najbardziej ponadczasowych i fascynujących dekoracji, które doskonale odnajdą się w stylowym salonie. Czarno-białe, kolorowe i fotograficzne są uniwersalne i wyraziste zarazem. Podobnie, obrazy na ścianę przedstawiające ludzkie sylwetki – w ruchu lub charakterystycznej pozie - przemycają do wnętrz dynamikę, piękno, ale także nostalgię czy dowcip.

  Nasza kategoria obrazów na ścianę obejmuje bardzo ciekawy wybór różnych technik artystycznych – od minimalistycznych szkiców po atrakcyjnie retuszowane zdjęcia. W efekcie do każdych wnętrz da się dopasować klimatyczną dekorację odwołującą się do modernizmu, klasycznej elegancji czy stylu retro.

  Od plakatów filmowych, przez kreatywne kolaże, a skończywszy na subtelnych szkicach, obrazy na płótnie z postaciami ludzkimi są doskonałym pomysłem na oryginalny prezent. Wysoka jakość samej konstrukcji płótna naciągniętego na sosnową ramę w połączeniu z precyzyjnym cyfrowym wydrukiem gwarantuje pełną satysfakcję estetyczną!


  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Obraz na ścianę - Sklep decoart24.pl


  Obraz na ścianę - Sklep decoart24.pl

  Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem malarstwa, fotografii czy grafiki, w naszej ofercie znajdziesz obrazy na płótnie, jakich potrzebujesz. Również te, przedstawiające ludzi

  Wprowadź do swojego domu odrobinę sztuki i inspiracji, decydując się na jeden z powyżej zaprezentowanych obrazów. Naprawdę masz w czym przebierać, bo naszą ofertę oparliśmy nie tylko na tym, co bardzo znane – „Ostatnia wieczerza”, Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn - ale również tym, co niepowtarzalne i zaskakujące. Ceny są atrakcyjne, obrazy solidnie i starannie wykonane, a każde zamówienie realizujemy w przeciągu trzech dni roboczych. Skusisz się?


  Obraz na ścianę - Sklep decoart24.pl


  Obraz na ścianę - Sklep decoart24.pl