Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - South Island, New Zealand - 70x100 cm

Fantastyczne barwy, obrazy charakteryzuje wysokie nasycenie barw i ostrość, nie sposób oderwać od nich wzrok. Kolory utrzymują się przez długie lata. Płótno wysokiej jakości, obrazy wykonane na płótnie bawełnianym 300g/m2 są mocne i trwałe, świetnie
199,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Stare łodzie, Wietnam - 90x120 cm

Głębokie, nasycone barwy, obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry, każdy przechodząc obok zwróci na niego uwagę. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno najlepszej jakości, obraz naniesiony na płótno bawełniane 300g/m2, de
139,90 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Wenecja, gondola - 90x120 cm

Obraz na ścianę - Wenecja, gondola. Głębokie, nasycone barwy, obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry, każdy przechodząc obok zwróci na niego uwagę. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno najlepszej jakości.
139,90 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Latarnia morska - 90x120 cm

Obraz na ścianę - Latarnia morska - 90x120 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno poliestrowe 210g/m2, delikatne i niezwykle trwałe. zadrukowane boki, Polski producent.
139,90 PLN

    Marynistyka

    Uwielbiasz marynistyczne motywy? W takim razie nasze obrazy na płótnie z pewnością przypadną Ci do gustu

     

    Prezentują bowiem to, co w marynistyce najpiękniejsze, a więc morza, statki, zachody i wschody słońca nad wzburzonymi falami. To jednak tylko kilka przykładów z wielu, które znajdziesz w tej kategorii. Do wyboru masz zarówno malarskie wersje obrazów, jak i te oparte na fotografii cyfrowej. To jest gwarancją, że wymarzony obraz do salonu lub sypialni znajdziesz z łatwością. I będziesz czuć 100-procentowaną satysfakcję.