Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz do salonu - Latarnia morska - 60x60cm

 Obraz ,, latarnia morska ’’, przedstawia nabrzeże morskie usłane dużymi kamieniami o które rozpryskują się wzburzone fale morskie. Górującą nad wszystkim Latarnia morską, jest symbolem bezpieczeństwa oraz nadziei na powrót. Latarnie morskie  to nieod
85,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Wenecja, gondola - 90x120 cm

Obraz na ścianę - Wenecja, gondola. Głębokie, nasycone barwy, obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry, każdy przechodząc obok zwróci na niego uwagę. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno najlepszej jakości.
183,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Stare łodzie, Wietnam - 90x120 cm

Głębokie, nasycone barwy, obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry, każdy przechodząc obok zwróci na niego uwagę. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno najlepszej jakości, obraz naniesiony na płótno bawełniane 300g/m2, de
183,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz ścienny - Łodzie - 60x60cm

Obraz wykonany na płótnie, przedstawiający krajobraz morski. Na tle lustrzanej tafli wody widzimy trzy łodzie zacumowane obok siebie. To bardzo ładny obraz marynistyczny. Kolory w określony sposób wpływaj na nasze samopoczucie.
85,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Żeglowanie z przyjacielem - 30x30 cm

Obraz na płótnie zatytułowany Żeglowanie z przyjacielem. Obrazy wykonane na płótnie bawełnianym 300g/m2 są mocne i trwałe. Blejtrama wykonana jest z naturalnego, sosnowego drewna. Jest mocna i gruba.
72,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Obraz na płótnie - South Island, New Zealand - 80x60 cm

Fantastyczne barwy, obrazy charakteryzuje wysokie nasycenie barw i ostrość, nie sposób oderwać od nich wzrok. Kolory utrzymują się przez długie lata. Płótno wysokiej jakości, obrazy wykonane na płótnie bawełnianym 300g/m2 są mocne i trwałe, świetnie
239,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Bantham - Obraz na płótnie

Bantham - Obraz na płótnie
179,00 PLN

  Marynistyka


  Obrazy na płótnie – Marynistyka to ponadczasowe dekoracje ścienne dla każdego, kto tęskni za morzem. Tematyka fal, plaż, przystani i łodzi niesie w sobie skryte metafory o dziesiątkach znaczeń – od Ciebie tylko zależy jak i gdzie będzie przenosić Cię wybrany morski obraz.

  Ludzie od zarania wieków zafascynowani są Wielką Wodą – kiedyś wydawała się ona przedsionkiem końca świata, potem zaproszeniem do przygody, dziś kojarzy się przede wszystkim z wymarzonymi wakacjami. Obrazy na ścianę o tematyce marynistycznej odwołują się do wszystkich tych aspektów, jak i wielu innych… Wolność, zmienność, żywioł, energia, rześkość, tajemnica, ale także spokój i błogość – morskie widoki wywołują w naszych głowach żywe skojarzenia, które są wartością dodaną w każdych wnętrzach.

  Jak morskie obrazy na ścianę można włączyć do aranżacji? Wybierając pomiędzy poszczególnymi dziełami zwracajmy uwagę nie tylko na treść, ale także kolorystykę i technikę wykonania. Kolorowe fotografie nadrukowane na płótnie, zwłaszcza w większych formatach, doskonale pasują do nowoczesnych salonów, w których oszczędność mebli i stonowana kolorystyka uwydatniają siłę obrazu. Z kolei malowane scenki znad plaży odnajdą się wystroju eklektycznym, w którym nie brakuje elementów retro i artystycznej awangardy. Czarno-białe obrazy na płótnie z morzem w roli głównej są natomiast ukłonem w stronę elegancji i stylowej dystynkcji.

  Marynistyczne obrazy na ścianę to kategoria bardzo uniwersalna pasująca do każdego pomieszczenia w domu, łącznie z pokojem dziecinnym i łazienką. W tej ostatniej może okazać się wręcz przysłowiową wisienką na torcie!

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Marynistyka - Plaża - Sklep Decoart24.pl


  Marynistyka - Plaża - Sklep Decoart24.pl


  Uwielbiasz marynistyczne motywy? W takim razie nasze obrazy na płótnie z pewnością przypadną Ci do gustu

  Prezentują bowiem to, co w marynistyce najpiękniejsze, a więc morza, statki, zachody i wschody słońca nad wzburzonymi falami. To jednak tylko kilka przykładów z wielu, które znajdziesz w tej kategorii. Do wyboru masz zarówno malarskie wersje obrazów, jak i te oparte na fotografii cyfrowej. To jest gwarancją, że wymarzony obraz do salonu lub sypialni znajdziesz z łatwością. I będziesz czuć 100-procentowaną satysfakcję.


  Marynistyka - Tytanik - Sklep Decoart24.pl


  Latarnia morska - Obrazy decoart24.pl


  Marynistyka - Plaża - Sklep Decoart24.pl